Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
    Ovaj Sahin je zvjer,samo sto je Mourinho rekao da ce ga prodati na kraju sezone..Daj boze da promjeni misljenje Sahin je zlata vrijedan
    Ma ne zajebavaj covece... Takvog igraca, koji je dosao za neki smesan novac, prodati, a decko je zver... Mou jeste lud, ali toliko da je odlepio, ne bi rekao...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Ma ne zajebavaj covece... Takvog igraca, koji je dosao za neki smesan novac, prodati, a decko je zver... Mou jeste lud, ali toliko da je odlepio, ne bi rekao...
      Ma ovo su samo Spanski mediji nagadjali,mislim da Mourinho vidio i veceras da taj momak kida...

      Comment


      • Koje crne istine, Nuri je neverovatan talenat. Pa ne moze Alonso igrati doveka, treba neko da ga zameni za par godina.

        Comment


        • Originally posted by Drazen 3 View Post
          Koje crne istine, Nuri je neverovatan talenat. Pa ne moze Alonso igrati doveka, treba neko da ga zameni za par godina.
          Ma moze Xabi,kao momak je jbg.Svaka cast Sahin-u,igracina je,ali mislim da i on cesto na treningu pomisli "Kad porastem bicu Alonso",jbg covjek u Primeri da asistenciju Benzema-i od svog gola
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dobro, tesko ga je sada porediti sa Alonso-m, koji je po meni najbolji zadnji vezni na svetu.

            Uz njega je tu Yaya..Sahin ima ogroman potencijal, mogao bi biti bolji od njih, kud se povredio u zadnjoj sezoni sa Dortmund-om, a i od kada je dosao u Real, imao je dosta problema sa povredama. Samo da ga to zaobidje i bice on igracina, ubedjen sam.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jebem ti pa cist penal za Benficu nije sviran, plus sto je Benfica mnogo bolja bila.. Chelse na iskustvo ovo nekako ugurao u mrezu, odlican pas Torresa. Pogledajte njegovu reakciju nakon gola, vidi se da mu je neopisivo drago zbog ovoga i pocinje polako da dize formu otkako je Di Matteo preuzeo Chelsea.

              Nisam ocekivao da ce Real ovako da nabije APOEL, ali drago mi je, bio je red i u revansu ocekujem neko trpanje od 3-4 gola razlike.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Dobro, tesko ga je sada porediti sa Alonso-m, koji je po meni najbolji zadnji vezni na svetu.

                Uz njega je tu Yaya..Sahin ima ogroman potencijal, mogao bi biti bolji od njih, kud se povredio u zadnjoj sezoni sa Dortmund-om, a i od kada je dosao u Real, imao je dosta problema sa povredama. Samo da ga to zaobidje i bice on igracina, ubedjen sam.
                Jesam ja pristrasan,ali on bolji od Alonso-a tesko da moze biti,onako tacan pas,dugu loptu s bilo koje strane terena tesko da moze imati,meni je Alonso najbolji sto se tice onakve vrste igraca,priblizno dobar je Danielle de Rossi,mozda za nijansu slabiji,ali je i on genije
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Videces brate, cudo je Sahin. Ne umanjujem ja nista Alonso-u, fantastican igrac, ali ima Sahin taj kapacitet da bude najbolji. Nije sto igra u Realu, ali ko ga je gledao u Dortmundu prosle sezone, video je kako decko kida. Moze samo bolji da bude(u odnosu na tu sezonu), samo da ga povrede zaobidju. Uostalom, videcemo.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Osim Fereire umesto kog je trebao da pocne Bosingva, moze se reci da je Roberto dobro izabrao. Hteo je na kontre da igra, da necim iznenadi Hesusa i uspelo je. Tesko ce Benfika bilo sta uraditi, verovatno ce Celsi jos jednom da overi. Ramires jos jednom odlican na krilu, postaje mocna radilica a Tores maestralno asistirao. Samo neverovatno je koliko nema samopouzdanja, pre dve godine on bi isao sam do kraja i lagano zavrsio, pa mozda cak opalio sa ivice sesnaesterca, neverovatno sta je radio. Kalu iako omalovazavan od strane mnogih navijaca, ponovo daje vazan gol za Celsi i sigurno je da ima mnogo vise onih koje treba prodati pre njega. Di Mateo polozio jos jedan veliki ispit, samo nece ovo ubuduce tako lako prolaziti ali svaka cast na tome sto je imao muda ovako nesto da uradi, tako mora da radi trener velikog kluba i da bar ima neku jasnu ideju, kakva god ona bila. Uspeo je u tome sto je zamislio, 95% obezbedio prolaz, bravo.

                    Sahin i Alonso mogu zajedno da igraju bez problema u tandemu od sledece sezone, sad jos ne jer su neuigrani a do kraja je svaki mec mnogo bitan za Real u oba takmicenja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Videces brate, cudo je Sahin. Ne umanjujem ja nista Alonso-u, fantastican igrac, ali ima Sahin taj kapacitet da bude najbolji. Nije sto igra u Realu, ali ko ga je gledao u Dortmundu prosle sezone, video je kako decko kida. Moze samo bolji da bude(u odnosu na tu sezonu), samo da ga povrede zaobidju. Uostalom, videcemo.
                      Nemoj me podcijenivati,naravno da sam gledao,salim se da nisam ne bih ni pricao

                      Sahin je igracina,ali ja kad vidim da je lopta kod Alonso-a,miran sam

                      Da neko pogresno ne razumije ovu pricu,Pirlo je veci genijalac od ove "moje" dvojice,ali ja smatram da Alonso/de Rossi/Pirlo(bilo koja dvojica od ove trojice) mogu igrati zajedno(sto i jeste slucaj za Italiju) tako da su meni ova prva dvojica drugaciji tip od Pirlo-a,ko razumije razumije,i ja malo serem jbg ponijelo me
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nisam imao prilike da gledam Gaitan-a nesto preterano, ali mi se sve vise dopada kako igra... Ali cena od 30m je malo preterana.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post

                          Da neko pogresno ne razumije ovu pricu,Pirlo je veci genijalac od ove "moje" dvojice,ali ja smatram da Alonso/de Rossi/Pirlo(bilo koja dvojica od ove trojice) mogu igrati zajedno(sto i jeste slucaj za Italiju) tako da su meni ova prva dvojica drugaciji tip od Pirlo-a,ko razumije razumije,i ja malo serem jbg ponijelo me
                          Ovako nesto moze samo Manda da razume.

                          Pirlo i Alonso zajedno ne bi morali da prelaze na protivnicku polovinu kakve lopte imaju. Tukli bi sve 3-4 razlike sa napadom koji je malo iznad proseka bez da se oznoje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde sad, Milan poludiiii

                            Comment


                            • Robinjo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • E sta covek promasi.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X