Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa imao je Ozil volej sa sedam metara sto mu je Chiotis skinuo. Sahin imao par sjajnih pasova, onaj pas kod kojeg je Ronaldo opalio levom nogom i Chiotis jedva odbranio..Ne zakidaj Sone.

    Bunkerica teska, ne prelaze centar, cim dobiju loptu, gledaju da je se rese. Da je Benzema naceo Apoel, sto je morao, sada bi bila druga prica, ovako...bice zanimljivo videti, da li ce Mou vaditi jednog napadaca, a uvesti Kaku ili Callejon-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Sem te jedne sanse Benzeme kada je iz naleta promasio prazan gol sa 3 metra nista. Nema, kada nas covek postavi bunker, dzaba bilo sta pokusavati.
      Ma dobice ih Real nego sam se iznervirao sto sam igrao 2-2 3+... E pa vala svaka cast Jovanovicu sa kojom ekipom ne prima gol u pp protiv Reala. Skidam kapu
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Sem te jedne sanse Benzeme kada je iz naleta promasio prazan gol sa 3 metra nista. Nema, kada nas covek postavi bunker, dzaba bilo sta pokusavati.
        Bila je tu jos jedna dobra sansa za Ozil-a ali je lopta otisla po sredini gola i golman je odbranio,ali ipak se slazem nista specijalno,Apoel se vrlo organizovano brani,svi igraci ucestvuju u tome...

        Chelsea je ipak vise gledao da sacuva svoj go,odlican sut Meireles-a i ona sansa za Torres-a nakon sto je izbacio dva igraca,steta sto nije bolje gadjao,mislim da ako se ovako zavrsi Chelsea moze biti zadovoljan.Uvesti hitno Lampard-a,ona Raul je rupa teska...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nije mi jasno kako Ronaldo kod ove predzadnje akcije nije bolje zahvatio loptu, na pas Ozil-a. Ali ajde..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Real stvorio onoliko prilika koliko im je dozvolio Apoel koji igra dosta disciplinovano i jedino kada je bas odbrana Apoela pukla Benzema nije to iskoristio. Volio bi da Marcelo udje u drugom poluvremenu.

            Dobro je Mou rekao dosta se moze nauciti od ovog Apoela, dosta su disciplinovani i nadoknadjuju se.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              bice zanimljivo videti, da li ce Mou vaditi jednog napadaca, a uvesti Kaku ili Callejon-a.
              Mou to nece uraditi da mu prete puskom. Ako udje neko od njih izaci ce Ozil ili Sahin ili vec neko iz sredine.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Nije mi jasno kako Ronaldo kod ove predzadnje akcije nije bolje zahvatio loptu, na pas Ozil-a. Ali ajde..
                Ni meni,mlako je nekako usao u taj sut,inace Sahin sasvim dobro igra to sam zaboravio da kazem

                Ovdje se Mesud najvise pita,samo on moze kroz ovu sumu igraca da podvali nesto...

                EDIT: Ovo sto Danijel rece mi je palo na pamet,Marcelo uvijek protiv ovakvih ekipa koji se brane napravi nesto,a Coentrao je isto ofanzivan,ali je slabiji od Marcelo-a,bolji je u defanzivi
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • AK, jesi video akciju kod koje je Coentrao prosao po strani i sutirao pored gola? Kada je Marcelo vec poceo da slavi? Da je on bio tu, zakucao bi je u mrezu, samo tako. Cudno mi je da je Mou pustio Coentrao-a pre Marcela, koji je ipak odlican u napadu, jer protiv Apoel-a nema potrebe za odbranom. Sone, ne sme da vadi Sahin-a..

                  Po meni je odigrao odlicno, dve akcije je izmslio sa Ronaldom i kod one sanse Benzeme. On i Ozil su odlican tandem, ocekujem u drugom poluvremenu da Ozil probije bunker nekim maestralnim pasom i da Ronaldo malo zivne. Inace, atmosfera je paklena, zaista Apoel ima sjajne navijace.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Mata je pogodio 40 puta okvir gola ove sezone

                    Wada,sve si rekao ;)
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sta reci za ovaj Apoel
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Ne verujem da se Apoel jos drzi Mata zamalo da ga da dosta je bilo iskosa teska pozicija.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Lose Real totalno,dzabe im sve sanse golovi se racunaju

                          Comment


                          • Izbacice ih Apoel... Apoel osvaja LS

                            Comment


                            • napkon ;)

                              Comment


                              • Sto ja malopre lupih oooop evo ga Benzi kralj Docarajte mi kako ga je dao

                                Mocni Fernando Tooooooooores
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X