Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hamsik mi se nekako pogubio veceras,nije ono ni njegova prirodna pozicija,igrao je skroz desno,a inace covjek igra iza ove dvojice i tu je mnogo bolji.Cavani nikako nije bio na nivou veceras.Trenutak koji je promijenio dosta toga je kao sto sam i ranije rekao izlazak Maggio-a i ulazak Dosene,koji jeste prebacen lijevo,ali ste mogli primijetiti da je automatski svaki napad Chelsea kasnije isao na Dossena-u i to sa dosta uspjeha,jos je i penal skrivio.Lavezzi je pokretacka snaga Napoli-a,fantastican igrac,ima ga na svakom dijelu terena i gdje god da se nalazi opasan je,ali nazalost po njih nije imao podrsku veceras.Chelsea je odigrao jako dobro,dali su sve od sebe,maksimum u ovom trenutku i to im se isplatilo na svu srecu,zasluzili su malo srece ove godine,a cini mi se i zelja je bila mnogo veca,legende odradile svoje.Sad izbjeci Real ili Barcelona-u,a protiv ostalih imaju sanse...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • samo cu napisati 128 golova u 128 meceva..................

      solidna igra, odbrana dosta grijesila pogotovo Pepe i Arbeloa, Xabi uradio veliki posao na sredini gdje je presjeko velik broj lopti a i odlican razigravac tima i prava je steta sto nece igrati sljedeci mec( pogotovo ako izvucemo Barsu ili Milan)

      Benzema za 15 minuta pokazao vise nego Pipta za citav mec. U petak izbjeci Barsu,Milan a najbolje bi bilo sa Apoelom,Marsejom ili Benfikom ;)

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Sta mislite o onom kadru kad je Drogba gvirio na jedno oko?
        Krokodil
        sigpic

        Comment


        • Dosta cudni timovi u prvih 8, nema prevelike dominacije Spanske ili Engleske ili bilo koje lige, cak sta vise, samo Spanci imaju dva predstavnika, Italijani, Englezi, Portugalci, Francuzi, Nemci po jednog, a i Kipar ima predstavnika, najvece iznenadjenje takmicenja, Apoel...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            samo cu napisati 128 golova u 128 meceva..................

            solidna igra, odbrana dosta grijesila pogotovo Pepe i Arbeloa, Xabi uradio veliki posao na sredini gdje je presjeko velik broj lopti a i odlican razigravac tima i prava je steta sto nece igrati sljedeci mec( pogotovo ako izvucemo Barsu ili Milan)

            Benzema za 15 minuta pokazao vise nego Pipta za citav mec. U petak izbjeci Barsu,Milan a najbolje bi bilo sa Apoelom,Marsejom ili Benfikom ;)
            Barsa je bitna da se izbegne, ovi ostali ne mogu da izbace Murinja...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              E sad kad se setim one price da se vracaju Italijani, da ce imati 3 tima u 1/4 finalu, kad ono ostade samo Milan...(bez uvrede navijacima Serije A)

              Zna se ko je to pricao, samo je problem sto odgovor na to pitanje neces dobiti u skorije vreme.

              A sto se tice predstavnika u prvih 8, Italijana je bilo najvise u prethodnoj fazi.Mogla je samo da bude u Top 8 dominacija Italijana, sto se mozda i cinil oda ce biti posle prvih meceva, ali eto juce je Interu sreca okrenula ledja, a i Napoli je danas posle promasaja bio kaznjen.

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Barsa je bitna da se izbegne, ovi ostali ne mogu da izbace Murinja...
                Mislis ???

                Ne bi ja nikoga olako shvatio, u fudbalu je pak sve moguce... Normalno, Marsej, Benfika i Apoel otpadaju sigurno jer su oni klasu ispod svih ostalih timova, a dve klase ispod Barse i Reala...

                @Maric Ma znam i ja ko je pricao...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Bravo za Chelsea..kakav je onaj Drogba kralj!! KRALJ! Kako je meni mio taj lik,nemas pojma


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Napokon jedna utakmica u kojoj su obje ekipe napadale i nije se toliko brinulo o kontra napadima protivnicke ekipe. Mislim da se sinoc Chelsea-u vratili svi promasaji ove godine, a i moralo je se vrati. Najezi se covjek kad vidis koliko je pobjeda znacila Di Mateu koji nije znao sta da radi kad je sudija svirao kraj.

                    Reala sam gledao u snimku. Nakon sto je Kaka poceo dobro igrati u Primeri sinoc je dobro odigrao i imao prelijepu asistenciju Higuainu. Samo se meni ucinila ko da je Ozil ondje imao namjeru uposliti Benzemu, ali mu nisu priznali asistenciju.

                    Comment


                    • Juce je Celzi izbacio sve najbolje sto ima na teren,nije eksperimentisao i taktizirao,i doslo je do rezultata,a ne kao Boas
                      Cim je sviran penal(za 3:1) znalo se da je to kraj za Napolitance,jednostavno manjak iskustva i ovakvih meceva,gdje treba nesto vise da bi se doslo do pobjede.
                      Kako je Ivanovic odigrao mec,niko ziv ga nije mogao zaustaviti,u odbrani takodje odlican,i naravno kruna za mec je gol za prolaz dalje
                      Reala nisam ni gledao ni sekunde,tu se znalo sve,vidim Roni utrpao par golova vec vidjeno


                      P.S. Danas idemo kod baskijaca,da branimo cast
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Toliko o tom talijanskom fudbalu, o njihovim svemogucim taktikama koje pobjedjuju i haraju Evropskim fudbalom. Pojedinci vec posljednjih 30tak dana govore o tome kako je talijanski fudbal mnogo bolji od Engleskog, pa eto, jedini talijanski predstavnik u Evropi je Milan, jedan jedini, isto kao sto Englezi imaju samo Chelsea jos, pa ne vidim gdje je tu ta talijanska dominacija? Uzmimo u obzir da je Milan mogao zamalo ispasti, u prvoj utakmici bilo je par glupih sudijskih odluka, sto je smanjilo sanse Arsenalu za prolaz, ali isti taj Arsenal, cetvrtoplasirana ekipa Engleske premijer lige je u Londonu sabila Milan, talijanskog prvaka i trenutnog lidera Serie A, i da je bilo jos malo srece, Arsenal bi prosao. Isti taj Arsenal je natrpao Udinesse u sred Italije. Sinoc je Chelsea pokazao Engleski karakter, bas kao sto je to prije 10 dana uradio i Arsenal, karakter je nesto sto ce engleski klubovi uvjek imati, a jos jedan dokaz tome jeste 2005 godina i finale lige prvaka ;)
                        Last edited by Fanta; 15-03-12, 10:36.

                        Comment


                        • Bogami MVP vas je baš naložio...

                          Kao neki engleski ponos, da se brani čast Engleske... U Italiji postoji velika solidarnost timova u ovom trenutku da bi se povratilo to 4. mesto. Alegri i Galijani su u svim izjavama poručivali da navijaju za Inter protiv Marselja. U finalu LŠ 2010. Galijani izjavljivao da Inter mora da pobedi da bi Italija zadržala to 4. mesto.
                          Da je stabilna situacija sa mestima u Evropi, đavola bi tako navijali jedni za druge! Pa ja sam navijao za Liverpul u oba finala LŠ protiv Milana, smejao sam se pre koju godinu kad je Bajern dao Juventusu 4 gola u Torinu i prošao u drugu fazu... Divio se Kerikovim golovima u demoliranju Rome.

                          Zato pssst, Česli je uspeo da prođe Napoli, a Milan da prođe Arsenal. A oba dvomeča su bila visokog kvaliteta sa velikim brojem golova.

                          I divim se ovakvim ekipama kao Napoli koji budu na korak od izbacivanja tima koji je uložio minimum 10x više para od njih. Bez obzira što su iz Italije...

                          U Engleskoj je stabilna situacija sa mestima u LŠ, i nisam čuo da se ostali timovi iz Engleske raduju prolasku Čelsiju u LŠ. Što je i dobro, rivalitet i dalje postoji...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Nisam ja nesto navijao za Chelsea kolko sam bio isfrustriran izjavama da je talijanski fudbal ove sezone kvalitetniji od engleskog

                            Comment


                            • Odlican mec bio, jedan od retkih koji sam ceo gledao. Drago mi je sto je Chelsea prosao

                              Real rutinski

                              Comment


                              • Chelsea, Real, Bayern - neko od ovih timova ce igrati medjusobno!

                                Mada je moja zelja APOEL ili Marseile.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X