Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se samo raduje Di Mateo, mnogo pozitivan lik, drago mi je zbog njega jer je bilo mnogo onih koji su prizeljkivali da nastavi isto sto i Boas cim je dosao i da mogu da ga pljuju. Zapusio je usta svima i ostao konkurentan za dva trofeja. Mada sam navijao ovde za Napoli ali mi je drago sto se pokazao za sada. Za Tita ne postoji rec koja ga moze opisati, jedna od najvecih legendi Celsija i sramota bi bilo da ne urade sve da ga zadrze do kraja karijere. Tores mu nikad nece biti ni do kolena, nema tu cuku i tu harizmu da povuce tim, gnjida najobicnija a vise nije ni igracki na nivou. Napisao sam u najavi da ce Celsi iz prekida verovatno uraditi nesto i da je dobro za Celsi da prepusti inicijativu Napoliju s vremena na vreme jer Napoli ne moze nista da uradi kad mora duze da drzi loptu i to se videlo u produzecima.

    Neko je napisao Bane spic. Mogao je da bude, u Morovicu(mesto gde se rodio) ili u nekom mestu pored je poceo kao spic ali negde oko 15. godine prebacen u zadnju liniju.
    sigpic

    Comment


    • Zamislite sad ovaj Čelsi i Tores da je u dobroj formi. Pa oni bi bili 3. favoriti za pobednika LŠ...

      Sad već ako im se poklopi žreb, mogu i do finala!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Bravoo Celsi,svaka cast momci...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
          Bravo momci, bravo legendeee!!!!!!!!!!
          Dje su sad Italijani, dje su sad Lavezzi, Hamsik i Cavani, i njihova sigurnost da prolaze dalje!!
          Bravo Di Matteo, bravo Terry, bravo Lampard, bravo Bane, bravo DROGBA, ma svaka cast svima!!!

          Ja sam umro, mene nema vise!
          COME ON CHELSEAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Kada je Murinjo napustio Celzi oni otisli do kraja (zamalo titula) sada otisao Boas , dosao DI Mateo , vreme da se ispravi istorija
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Tooooooooooooo bree!!!!!!!!!!
              Malo je trebalo da dozivim infarkt.Bravo momci,bravo Di Mateo!!!!Ostavili su srce na teren i svaka cast momci!!
              Teri,Drogba,Ivanovic,Lampard,Ramires,Luiz,Ceh
              Drugom prilikom o mecu,ostao sam bez rijeci...

              Comment


              • Sta mislite o onom kadru kad je Drogba gvirio na jedno oko?
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Svaka cast Celziju, nisam ocekivao da ce uspeti da prodju Napoli... Krivo mi je sto je Napoli ispao jer su igrali dobar fudbal, ali sta je tu je.

                  Comment


                  • Zagrlili se Ronaldo i Bambi...

                    Sećam se kad je Tošić prešao u Junajted i posle nekoliko treninga je dao intervju za neke naše medije, i rekao je da mu je najbolji saigrač Ronaldo...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Sta mislite o onom kadru kad je Drogba gvirio na jedno oko?
                      Koga briga za taj kadar, prosli smo dalje!!!! Yuuuuhuuuuu
                      a kadar je dobar

                      Eto kako se igra za klub, kako se ostavlja srce na terenu, kako se gine!!!!!!

                      Otkljucajte nam temu, ali ja cu pisati tek za nekoliko dana, moram se oporaviti!
                      Sada samo da kazem, Di Matteo obavezno i naredne sezone da bude menadzer!
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Mada mi je cudno da Macari nije defanzivnije igrao i da su toliko pokusavali da postignu gol od samog pocetka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Mada mi je cudno da Macari nije defanzivnije igrao i da su toliko pokusavali da postignu gol od samog pocetka.
                          Ne znaju oni baš tako da igraju, uvek igraju ovako... Ali nisu iskoristili dobre kontre...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Cestitke Realu na odlicnoj igri i prolazu dalje. Koliko vidim Slucki kaze da CSKA nije pruzio maksimum ali da je poraz u svakom slucaju pravedan. Sta da se radi, LS jeste takmicenje najboljih. Drago mi je zbog Bambija.

                            Comment


                            • Au kakva utakmica, kad Celsi igra ove duele u LS, to uvek mora da bude za srcane napade, ali uvek, znaci strasno... Kako su svi igrali, srcem, hteli su da budu u 1/4 finala vise nego Napoli i zato su prosli dalje, naravno, potpuno zasluzeno... Bane legendo.... Napoli se stvarno raspao u produzetcima ili mozda ranije, njih najvise od Italijana gotivim, zato sam navijao za dobar fudbal, pa mi je svejedno bilo ko ce proci, ali mozda mi je draze zbog Plavaca, jer moraju branit cast Engleza...
                              Kao sto je neko ovde pomenuo, kad se Maggio povredio, to je bio veliki kiks za Napoli, sto se i pokazalo kad je Dossena usao, koji je teska kiksara...

                              E sad kad se setim one price da se vracaju Italijani, da ce imati 3 tima u 1/4 finalu, kad ono ostade samo Milan...(bez uvrede navijacima Serije A)
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Ne znaju oni baš tako da igraju, uvek igraju ovako... Ali nisu iskoristili dobre kontre...
                                Ma ne igraju oni tako ali mogu opusteno jer umeju da stvore sansu iz par poteza. Ne bi im bio problem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X