Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bajern odigrao skolski Sad imam za koga da navijam u zavrsnici

    Comment


    • Žao mi Intera, kako oni mrtvi Francuzi prođoše... A i bolje za tamkičenje bi bio prolaz Intera, negoli Marseilla. Vjerujem da su Real i Barsa u stanju ovom Marseillu zabiti 5+ golova.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Bajern je neverovatan!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Kakav su samo tandem Roben i Riberi, pa to je strasno... Sedam komada zabiti, strasno... A Marsej izbaci Inter, nekako sam ocekivao to, pre svega zbog cele lose sezone Intera... Ali Bajern...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Treba reci da nije Schweini igrao...Bayern se vratio u formu sa pocetka sezone, bice jako opasni...Mada, Basel je slab, pa treba cekati ozbiljan mec da bi se procenilo koliko su zapravo dobri.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • 14 golova u zadnja 2 meca , to je Bayern koji zelim da gledam ... Nemojte sad samo kiksati protiv Herthe ..

              Drago mi je sto je Marseille prosao , mada je ovo bas tuzno za Inter, zao mi Zanettia pravo
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Tezak mec za navijace, ali mislim da je jos tezi za igracei mislim da je dosao kraj ovoj sjajnoj generaciji Intera, sve su to prekaljeni igraci i stvarno bi bilo cudo da ih gledamo sledece godine u LS.
                Mec je stvarno odlican bio, prvo one dvije prilike Milita i Snajdera, gdje je Inter igrom i zalaganjem zasluzio da dodje do vodjstva, ali sreca je pogledala Marselj i golmana Mandandu. U drugo poluvrijeme pad u igri Intera i falilo im je svjeze krvi, sto je i donio Dzoel Obi svojim ulaskom, ali sve su to bili jalovi pokosuji protiv strasne odbrane Marselja. Inter nije mogao na kontre nista da uradi zato sto su sjajno trcali Francuzi.
                I onda ih je sreca pogledala, sjajna lopta Stankovica i sjajan prijem Pacinija koji je izborio korner. Nastao je pravi karambol poslije kornera, igraci Marselja su letjeli u petercu i blokorali sve udarce, ali lopta nekako stize do Milita za 1-0. Posle je i Kambijaso imao odlicnu sansu, iskoristio je neodlucnost odbrane i sa pet metara poslao loptu preko precke.
                I onda kad su svi mislili da se ide na produzetke, jedan fudbaler Marselja je izbio loptu daleko naprijed i izmedju Lusija i Samuela, Zadson je pogodila lopta u ledja i odbila mu se taman na sut i dao gol za 1-1 i za prolazak dalje.
                Vremena je bilo samo za jedan napad do kraja i dugu loptu je primio Pacini, a Mandanda ga srusio za penal i konacan rezultat 2-1.
                Stvarno mi zao Inter koji je prikazao veliku zelju, al sta da se radi..
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Treba reci da nije Schweini igrao...Bayern se vratio u formu sa pocetka sezone, bice jako opasni...Mada, Basel je slab, pa treba cekati ozbiljan mec da bi se procenilo koliko su zapravo dobri.

                  E ti bas pretera.Pa nisu oni toliko slabi.Bayern imao dan-a Basel nije odigaro losije.Samo da te podsetim da je taj Basel dobio Briz sa 6:0-3 meseca kasnije posle meca na JNA gde su pobedili srpskog sampiona sa 4:1.Ja sam navijacki tipovao 2:1,mada ruku na srce trebao sam bar 4:0 da sam slusao savest-ali 7 gola je i previse.
                  na kraju sam zadovoljan (Osim sto nema srpskih klubova).Basel posle Barse ,Reala i bayerna skupio najvise poena u >CL-pobedio 2 puta rumune ,po jednom Bayern i Manu i nereseno protiv Benfike.Zao mi je samo sto zbog jednog usranog boda sledece sezone Basel nece direktno ucestvovati,jer ostali timovi iz svice redjali poraz za porazom,pa ih danci presli,a na kraju vidi se razlika izmedju VELIKIH timova i dobrih

                  Comment


                  • Originally posted by anubora View Post
                    E ti bas pretera.Pa nisu oni toliko slabi.Bayern imao dan-a Basel nije odigaro losije.Samo da te podsetim da je taj Basel dobio Briz sa 6:0-3 meseca kasnije posle meca na JNA gde su pobedili srpskog sampiona sa 4:1.Ja sam navijacki tipovao 2:1,mada ruku na srce trebao sam bar 4:0 da sam slusao savest-ali 7 gola je i previse.
                    na kraju sam zadovoljan (Osim sto nema srpskih klubova).Basel posle Barse ,Reala i bayerna skupio najvise poena u >CL-pobedio 2 puta rumune ,po jednom Bayern i Manu i nereseno protiv Benfike.Zao mi je samo sto zbog jednog usranog boda sledece sezone Basel nece direktno ucestvovati,jer ostali timovi iz svice redjali poraz za porazom,pa ih danci presli,a na kraju vidi se razlika izmedju VELIKIH timova i dobrih
                    Srpske timove pobedjuju amateri tako da...ono, razumes me..... U poredjenu sa ostalim klubovima jeste Basel slab. Bez uvrede, ali uz APOEL su najslabiji tim bili u ovoj 1/8 finala...Naravno, nije razlika bas ovolika, ali realno nisu nista posebno.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      , jedan fudbaler Marselja je izbio loptu daleko naprijed i izmedju Lusija i Samuela, Zadson je pogodila lopta u ledja i odbila mu se taman na sut i dao gol za 1-1 i za prolazak dalje.
                      Pogresio si negde.. Covek se zove Brandao koliko ja znam.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                        Pogresio si negde.. Covek se zove Brandao koliko ja znam.
                        A ti Brazilci iz Sahtjora sto dolaze mi se svi zovu Zadson.
                        sigpic

                        Comment


                        • jel me zezate da je inter marsej bio dobar mec,bas nisam dugo gledao gori,ne racunam kraj kad su za minut pala 2 gola,sta je bilo ceo mec inter ne moze da dodje do gola nego stankovic samo salje duge lopte,takva ekipa i ne treba da ide dalje,jeste da jedna barsa ili real mogu da uniste francuze ali tako je kako je,bice zanimljivo do kraja a real tek treba da prodje ruse nece im biti bas tako jednostavno

                          Comment


                          • Sve ocekivano otprilike. Bayern je prosao sto sam i ocekivao otprilike, no rezultat je bio smjesan, Basel ovo sebi nije smio dozvoliti, ponizeni su.
                            Za Inter sam rekao ili prolazi jedva ili nece nikako i na kraju je ova druga opcija bila. Strasan je Inter bio, da su pogodili jednu od one dvije odlicne sanse u prvom poluvremenu ko zna sta bi onda bilo, a i nakon sto su dali gol imali su jos par prilika i poluprilika da uvecaju prednost. Jbg, razocarali su navijace a San Siro je bio skoro pun do kraja.

                            Comment


                            • Bayern razvalio Bazela, neverovatno mi ovo deluje ali Boze moj , imaju QF.
                              Sto se Intera tice, izgubljena sezona i dosta je verovatno da sledece godine nece ni igrati Evropu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ja sam gledajuci golove Bajerna,zakljucio da ih je Bazel pustio,onakve golove ni nasi klubovi ne bi primili...jos se njihov trener nije nervirao...
                                Last edited by Vule_89; 14-03-12, 08:07.

                                Comment

                                Working...
                                X