Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki dan je Heiko Vogel izjavio

    Neobican rezultat (7:1). Medjutim, ta ubedljiva pobjeda me ne plasi. Protiv nas sigurno nece dati sedam golova
    Nisu jos uvijek, ali do kraja utakmice mozda i zabiju.

    Comment


    • EL MAESTROOOOOOOO MILITOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ... Nero-Azuri gool goooooooooooool 1-0 penali,penali
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kako lopta dodje do Milita..

        Ajde da i Inter jednom srece ima..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ajde jos 1 ajde da se ne slogiram ajde
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Bravo Inter! Tacno sam znao obe tekme kako ce da dodju i ne uplatim......aaaaaaaaaaaaa koj sam idiot.
            Ovde ce biti penali 100%,ako prosle nedelje,barsa 7 1,druga tekma penali,sad ce ovde 6 0 i penali
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Originally posted by tuta bugarin View Post
              jopet dadnuli neki teniski turnir
              iz minkena
              Sada prelazimo i na vaterpolo.

              Comment


              • Bayern 7-0...E od koga je United ispao tj izgubio.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma tako im i treba.gde se pre meca u novinama prica (Xhaka) da ce pobediti bayern i u minhenu?? Alo momak kriv si za prva 3 gola.Nisi ispratio robenna kao i Milerra.njegova krivica,posle usla voda do grla i jedva cekaju kraj.Ja poceo da gledam film The Grey, i malo po malo prebacim on gol-itropovao sam daljinski da uzmem u ruke ..Klinac sere kao da je on sam tim.Igraju kao da su Grashopers-UPLASENO,gde je onaj tim iz Lisabona i ostalih utakmica?? i da nije SOmmera bilo bi 10 jojs u 51.-om minutu-sramota.Nadam se da ce da shvati da u SPORTU nesmes da potcenjujes nikoga-POGOTOVO ne boljeg od sebe.Ej...au evo i 7:0 bruka,bruka,bruka...neko ce da misli da nisu ni za Jelen ligu

                  Comment


                  • Molim boga da ostane 1:0 za Inter.Kladio sam se u taj rezultat,pa da ispijem ovih 7 (za sada) iz Minhena

                    Comment


                    • Idi bre, dadose gol..

                      Taman sam se ponadao novim penalima..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Moglo se ovo i očekivati od Bayerna da explodira ovu utakmicu. Koji kontrast je ova utakmica i ona iz Basela. Čim krene Robbena i Riberya, odmah kreće i Gomez, a to je svakako ogromna opasnost za protivnika, a večeras je Basel nastradao. Iskreno, malo ko je očekivao ovakav rezultat - 7:0, ali sam svakako očekivao golijadu i ubjedljivu pobjedu Bayerna.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Kako igraju Riberi i Roben ovo nije humano
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Odavno nisam video da je neko prosao ovako usrano dalje...u dve utakmice kad daju gol mrcine. Ne pisem navijacki ali Inter je bio bolji definitivno kad se sve sabere na kraju. Jesmo ocajni jesmo u losoj formi ali bili smo bolji. Ne mogu da verujem. Na kraju samo se rezultat pamti...jedina uteha je u tome sto da smo prosli dalje i da su nam pali Bayern, Barselona, Real dali bi nam 5 golova a dosta je ponizenja ove sezone bilo. Tako ce i Marsej da prodje...
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Baš mi je žao Intera... a mogao je.... pih, šteta zbog mnogih koje nećemo više da gleedamo u ovom sastavu...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • fenomenalna noc........inter ispo;) a bayern odigrao lijep mec, gomez nastavlja seriju golova sa 5m i manje

                                i kao sto wade kaze od koga je samo man utd ispao..........bruka

                                Comment

                                Working...
                                X