Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jes bio ofsajd ali ipak zasluzeno vodjstvo za Bilbao. Ovako dominirati na Trafordu...... sta reci.
    Btw, ne bih se slozio da se United ne trudi, a cak i da je tako, onda ne zasluzuju da nose taj dres, jer ako nista drugo, onda je trud u krvi Uniteda uvek bio, a pogotovo u Fergusonovoj eri.
    sigpic

    Comment


    • Ne bih ja rekao da im je LE nebitna ..

      Jer pricaju konstatno da zele u finale , da zele sto dalje , a i sastav koji izvodi SAF i protiv Ajaxa , a i sada se ne razlikuje mnogo od onoga koji igra u Engleskoj ..

      Izdrzi jos malo Bilbao , jos samo malo

      Tako je momce , tako je
      Last edited by Dale; 08-03-12, 21:50.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Pa vidjeli ste danas kakav smo presing na sredini igrali,a svakako nije najjaci sastav izbacio SAF.Nadam se da mu nece pasti napamet da grize u revansu.
        Samo neka mi ispadnemo iz ovog nepotrebnog takmicenja,a neka Siti ostane u takmicenju,da ne razmisljaju samo o PL

        1:3,to je to.Samo ne mogu da svarim ovog Sofranca koji prica o krahu engleskog fudbala
        Ovaj Munijain je cudo stvarno!
        sigpic

        Comment


        • Muniain, dovidjenja prijatno!
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • A ovo je poklon penal je li Nebojsa,a onaj drugi gol Bilba nije ako nesto mrzim to su pristrasni komentatori

            Bolje da je ostalo 1:3,ovako smo jos zivi.Ispadnimo iz raspale LE!
            sigpic

            Comment


            • Španija dominira- Real,Valencia,Bilbao,Atletico M, Barca...............idemo dalje ;)

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pa vidjeli ste danas kakav smo presing na sredini igrali,a svakako nije najjaci sastav izbacio SAF.Nadam se da mu nece pasti napamet da grize u revansu.
                Samo neka mi ispadnemo iz ovog nepotrebnog takmicenja,a neka Siti ostane u takmicenju,da ne razmisljaju samo o PL

                1:3,to je to.Samo ne mogu da svarim ovog Sofranca koji prica o krahu engleskog fudbala
                Ovaj Munijain je cudo stvarno!
                Ne vidim ti ja bas tako to.Vidim da se igraci Utd-a slomise da nesto naprave,vidim stopera koji je dosao za 20 milki i koji daje sve od sebe,a dobio je mozda 1-2 duela protiv Llorente-a,sto se tice sastava mozda je samo Nani falio,kao i Welbeck(mada Cica cesto prvu igra i to je to),nije ovo drugi sastav pa da tako govoris.Da su htjeli ispasti i da im nije stalo,mogli su laganica to odraditi protiv Ajax-a.To sto im je objasnjeno veceras je neka druga stvar,trofej je trofej pusti mi te price
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Odlicna utakmica za sve ljubitelje fudbala!
                  Bolji Bilbao svakako, ali sto ostavlja gorak ukus u ustima je da su stigli do prednosti preko ofsajda i ovaj treci ne znam ni sta je bilo... Jos je sudija pokazao pre izvodjenja da valjda se vrati lopta United-u, ali to igraci Atletika to nisu tako shvatili.

                  Odlicni De Gea, dobar Evans i Rafael do greske u finisu. Iako Gigs nije izdrzao ovaj tempo imao je par odlicnih poteza!

                  Nista ovde nije reseno, bice odlican revans. Pa neka prodje bolji.
                  Hvala bogu pa se niko nije povredio!

                  Comment


                  • Objasnio je Bilbao da vrijedi nadigrali nas svakako,da De Gea nije branio kao lud katastrofa bi bila,ovako bice natezanja,ali ispadamo
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Hannover obezbedio sebi dobar rezultat, rastavice Standard kuci, a ni Schalke nije lose prosao..
                      Slomka kaze da ce Smidebah, Slaudraf,Abdelaue i Pogatec biti spremni.Smidebah i Pogatec nisu jos sigurni, ali sa ovom dvojicom sanse za pobedu u njihovoj AWD Areni rastu.
                      Sto se tice Salkea jeste da imaju gol deficita, ako im bude igrao Huntelar ocekujem goleadu u Veltins Areni, sa Marikom nemaju bas puno sansi zato sto on nije konstantan, a i ne nosi tim kao sto radi Huntelar.
                      AZ je od svih klubova najblizi cetvrtfinalu, svaka im cast sto su pobedili tim koji je barem jaci na papiru-Udineze.
                      Valensija bas kao i njihovi sunarodnjaci iz Spanije, Atletiko se opustio i u samom finisu primili dva gola i odrzala se kakva-takva neizvesnost.
                      Ne sumnjam da cemo u cetvrfinalu imati tri predstavnika iz Spanije.

                      Comment


                      • Pustite sad te price Unitedu se ne igra ova Liga Evrope , Bilbao ih je nadigrao i svaka im cast , kakva ekipa i kakvu dominaciju su pokazali na Old Trafford-u

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ne vidim ti ja bas tako to.Vidim da se igraci Utd-a slomise da nesto naprave,vidim stopera koji je dosao za 20 milki i koji daje sve od sebe,a dobio je mozda 1-2 duela protiv Llorente-a,sto se tice sastava mozda je samo Nani falio,kao i Welbeck(mada Cica cesto prvu igra i to je to),nije ovo drugi sastav pa da tako govoris.Da su htjeli ispasti i da im nije stalo,mogli su laganica to odraditi protiv Ajax-a.To sto im je objasnjeno veceras je neka druga stvar,trofej je trofej pusti mi te price
                          Pa ti gledas svaku Manovu utakmicu sigurno pa znas koliko grizemo i koliko pritiskamo na sredini.
                          Trofej jeste trofej,ali ovaj je prilicno nepotreban.Znas i sam koliku zaradu nosi i koliko je bitan nekim ekipama.
                          Nista ne oduzimam Baskijcima,bili su masu bolji i zasluzeno su pobijedili.Neka ovako odigraju i za nedelju dana i neka prodju dalje,sto se mene tice neka im je srecno i neka uzmu trofej.

                          Pitaj Mandusica sta mu rekoh prije 10-ak dana,da nema Mana ne bi nijednu utakmicu odgledao u LE.Jos jedna i to je to za ovu sezonu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koji cas fudbala ! Bravo majstori,odusevljen sam njihovom igrom.
                            Pa ovo je skoro najjaci sastav,ne znam ko tu fali u prvoj,ali kako SAF zna da mesa karte ovaj tim je odlican.

                            Bravo MOMCI !

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Slomka kaze da ce Smidebah, Slaudraf,Abdelaue i Pogatec biti spremni.Smidebah i Pogatec nisu jos sigurni, ali sa ovom dvojicom sanse za pobedu u njihovoj AWD Areni rastu.
                              Sto se tice Salkea jeste da imaju gol deficita, ako im bude igrao Huntelar ocekujem goleadu u Veltins Areni, sa Marikom nemaju bas puno sansi zato sto on nije konstantan, a i ne nosi tim kao sto radi Huntelar.
                              AZ je od svih klubova najblizi cetvrtfinalu, svaka im cast sto su pobedili tim koji je barem jaci na papiru-Udineze.
                              Valensija bas kao i njihovi sunarodnjaci iz Spanije, Atletiko se opustio i u samom finisu primili dva gola i odrzala se kakva-takva neizvesnost.
                              Ne sumnjam da cemo u cetvrfinalu imati tri predstavnika iz Spanije.
                              Ma Hannover sa osakacenim timom izborio ovakav rezultat, ne smem da zamislim sta ce im uraditi u revansu. Mada, Standard nije nista posebno, a sto se tice Schalke-a, video sam kakav je sudija smehotresan penal svirao...Mislim, faul je bio, ali izvan sesnaest...Nemci i Spanci odavno dominiraju u LE, iako je Porto standard tu uz njih, najvise ekipa dolazi iz Spanije i Nemacke, koji dolaze do samog kraja.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pa ti gledas svaku Manovu utakmicu sigurno pa znas koliko grizemo i koliko pritiskamo na sredini.
                                Trofej jeste trofej,ali ovaj je prilicno nepotreban.Znas i sam koliku zaradu nosi i koliko je bitan nekim ekipama.
                                Nista ne oduzimam Baskijcima,bili su masu bolji i zasluzeno su pobijedili.Neka ovako odigraju i za nedelju dana i neka prodju dalje,sto se mene tice neka im je srecno i neka uzmu trofej.

                                Pitaj Mandusica sta mu rekoh prije 10-ak dana,da nema Mana ne bi nijednu utakmicu odgledao u LE.Jos jedna i to je to za ovu sezonu.
                                Gledao sam Man skoro svaki put u PL-u a i u LS protiv Benfica-e.Uredu sto ti ne brojis ovo takmicenje,ali nisi relevantan,trofej svaki je bitan,a Utd je realno bio najveci favorit da ga osvoji,zele to i dalje inace ne bi igrao Rooney,rizikovao povredu i pretrcao 100km veceras.Grizli su Young i Evra i danas,ali nisu znali gdje se nalaze,nije do njih.To je kao onda kada je Bayern igrao i kada ih je Getafe oducio od fudbala(nije im bilo bitno,ali su se slomili i uz svu pomoc ovog svijeta su prosli),onda ih je sacekao Zenit i slomio ih nacisto,da bi kasnije celnici Bayern-a izjavili da im je drago sto su ispali jer je za njih sramota igrati ovo,sto je smijesno.Nije im naravno stalo kao da osvoje PL,ali da motiva imaju,itekako
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X