Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @AK
    Slazem se,mada tesko da ce Mancester ovako lose da odigra,kada Runi udje u tim,jos Evra i Rio,to je novi tim i igra.
    Mada bice to dobar mec,jedva cekam,pratio sam baskijce ove godine nimalo naivni,po meni je tamo glavni Munian,njega je nemoguce sahvatati,i naravno Ljorente u napadu,u fantasticnoj formi.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Jeste bolji bio Schalke i jos prije je trebao zabiti gol. Imaju strasnog lijevog beka Fuchsea kako pita igrace u napadu loptama.


      Plzen se ipak nije mogao odbraniti s igracem manje.

      Comment


      • Zao mi je Ajaksa, ali Junajted je previse iskusan tim za ove faze takmicenja.

        Ispadosi svi ruski klubovi. Ostaje samo Metalist iz dela Ukrajine koji forsira ruski jezik ispred ukrajinskog, kao i kulturu uopste. Verujem da ce Rusi u ovom takmicenju navijati za njih.

        PSV posle slabe igre u ligi do ubedjive pobede.
        Last edited by Bogi; 23-02-12, 22:42.

        Comment


        • Ma Mirko je talentovaniji,ali bolji igrac od Dzeke trenutno nije,nema sanse
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Grafite je bio ubedljivo najjaci igrac te sezone, sam dao i 2 vise od Edina + mu pola namestio.
            Ko zabije 24.gola on je donjeo titulu jednako kao Grafite,i te sezone Dzeko u svim takmicenjima dao 36golova iz 42meca,to ni Mesi i Ronaldo se ne bi postidili.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Džeko se izgubio kod Mancinija, sada je njegov 3. napadač, a možda uskoro i 4. s obzirom koliko 'kredita' imaju ostali. Nije da ne igra zbog nedostatka kvaliteta, rada, truda, ne znanja nego upravo zbog tog kredita kojeg imaju i Baloteli i Tevez kod njega. Pa u svakom iole ozbiljnom klubu onakve stvari što Baloteli radi bi se mogle tolerisati 2-3 puta, ali onoliko puta ne, jednostavno uslijedila bi 'noga'. Dok Mancini i njemu, ali i Tevezu sve toleriše. Uprkos svemu tome, Džeko ima više nego dobru statistiku ove sezone, čist primjer je utakmica protiv Porta ušao i zabio gol odmah. Džeko je igrač koji želi da napreduje, ima volju i motiv, i kada ne igra nema jadanja i kukanja nego zapni na terenu i dokaži da vrijediš, da izboriš svoje mjesto. Svi znamo kakve je on partije pružao u Wolfsburgu i u kakvoj je formi igrao, tada je bio u samom vrhu kada je riječ o napadačima širom svijeta. Ali opet kažem da sa obzirom na odnos prema njemu Džeko u Cityu pruža odlične partije. Samo je problem kada je tu United, Liverpool, E. Liga, Liga Prvaka njega nema uglavnom igra ove slabije utakmice. Mišljenja sam da bih on na ljeto trebao doći u Njemačku ili Italiju i da bi tu bio opet onaj pravi Edin.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Džeko se izgubio kod Mancinija, sada je njegov 3. napadač, a možda uskoro i 4. s obzirom koliko 'kredita' imaju ostali. Nije da ne igra zbog nedostatka kvaliteta, rada, truda, ne znanja nego upravo zbog tog kredita kojeg imaju i Baloteli i Tevez kod njega. Pa u svakom iole ozbiljnom klubu onakve stvari što Baloteli radi bi se mogle tolerisati 2-3 puta, ali onoliko puta ne, jednostavno uslijedila bi 'noga'. Dok Mancini i njemu, ali i Tevezu sve toleriše. Uprkos svemu tome, Džeko ima više nego dobru statistiku ove sezone, čist primjer je utakmica protiv Porta ušao i zabio gol odmah. Džeko je igrač koji želi da napreduje, ima volju i motiv, i kada ne igra nema jadanja i kukanja nego zapni na terenu i dokaži da vrijediš, da izboriš svoje mjesto. Svi znamo kakve je on partije pružao u Wolfsburgu i u kakvoj je formi igrao, tada je bio u samom vrhu kada je riječ o napadačima širom svijeta. Ali opet kažem da sa obzirom na odnos prema njemu Džeko u Cityu pruža odlične partije. Samo je problem kada je tu United, Liverpool, E. Liga, Liga Prvaka njega nema uglavnom igra ove slabije utakmice. Mišljenja sam da bih on na ljeto trebao doći u Njemačku ili Italiju i da bi tu bio opet onaj pravi Edin.

                Kako je krenulo vise ce Tevez prilike dobijati nego Dzeko

                Comment


                • Originally posted by mostarac View Post
                  Kako je krenulo vise ce Tevez prilike dobijati nego Dzeko
                  Toga se i bojim.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Zao mi je Ajaxa uhvatio ih je Mancester prvu utakmicu kada su imali probleme sa povredama tojest odbrambeni red im je bio osakacen momci su pokazali njihov kvalitet pobeda na Old Trafordu nija mala stvar
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Junajted je jos jednom razocarao.Nije me nesto posebno pogodio ovaj poraz,jer smo prosli,nego me najvise brine to "ovo je Old Trafford" eee bilo nekad izgleda...Pa sram bilo sve one bogatunske s*pcine sto sjede tamo....svih 70.000!Par hiljada Ajaksovih navijaca je napravilo fantasticnu atmosferu,pjevali su tokom cijelog meca,dok se ovi domaci jadovi culi nisu...dobrim dijelom zbog toga Junajted kiksa kod kuce jer je podrska navijaca mnogo slabija nego u gostima.Nema izgovora za ono sinoc...mnogi pricaju nije bilo Runija,Ferdinanda,Valensije..pa??Kao da su ovi ostali zalutali u Junajted i ne znaju da igraju fudbal...Odbrana je na momente izgledala komicno...Sto se mene tice,neka ih izbaci Bilbao ako ce ovako igrati i u sledecoj rundi...

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Zao mi je Ajaxa uhvatio ih je Mancester prvu utakmicu kada su imali probleme sa povredama tojest odbrambeni red im je bio osakacen momci su pokazali njihov kvalitet pobeda na Old Trafordu nija mala stvar
                        I meni ih je zao.United nista nije pokazao osim da nisu ni zakakvog trofeja ove godine.Pola utakmica ih sudija provlaci ili imaju nevjerovatnu srecu.Utakmica s Ajaxom je bila primjer utakmice kada United nema sudije na svojoj strani.Ajax je veliki klub i imaju odlicnu skolu fudbala.Ja njih cjenim i uvijek cu ih cjeniti zbog igre i zbog historije kluba.
                        1977 1978 1981 1984 2005

                        You'll Never Walk Alone

                        Comment


                        • Haha pa ne mogu da vjerujem.. pa sta vam toliko smeta Junajted jbt? Najveca glupost mi je kad neko kaze da smo imali srece, pa jbt jel sreca sastavni dio fudbala? A ovo za sudije je nepotrebno da ista komentarisem, jer sam prosli put popio ban zbog toga.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Haha pa ne mogu da vjerujem.. pa sta vam toliko smeta Junajted jbt? Najveca glupost mi je kad neko kaze da smo imali srece, pa jbt jel sreca sastavni dio fudbala? A ovo za sudije je nepotrebno da ista komentarisem, jer sam prosli put popio ban zbog toga.

                            Ej nemoj tako?? pa to je MANU bre .....Tesko razocaranje svih ljubitelja fudbala.Posle prvog poluvremena lige sampiona prosle sezone kada su radili barsi sta su hteli-ovo je drugi klub.Nema vise onaj faktor iznenadjenja a bogami malo su i staticni.Kada se setim kako su igrali prvo poluvreme i ovo sada par meseci kasnije-ladno bi ih zamenio sa Austirjom Bec

                            Comment


                            • 7000 navijaca Bilbaa dolazi na Trafford. Red Devilsi, igraci, pokazite se, otresite ih samo tako, nedajte Engleski fudba, borite se! Nemoj da bude kao protiv Ajaxa, em sto smo izgubili em su nas i navijacki nadjacali.

                              Wenger najavljuje da ce ici od prve minute napadacki i da vjeruje da se moze dogoditi cudo. Inace, samo 4 puta se desavalo da nadoknadi gubitak od 4 gola razlike iz prve utakmice.

                              Comment


                              • Ako Arsenal dadne do 25 minute gol moze biti svega
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X