Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tony,nikad mi se Sedorf nije svidjao..eto,ne znam.Jeste on sve to,ali tehnika 10\10 ne prihvatam,znas i sam koliko zna da zasere.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Tony,nikad mi se Sedorf nije svidjao..eto,ne znam.Jeste on sve to,ali tehnika 10\10 ne prihvatam,znas i sam koliko zna da zasere.
      Pa i ne znam, jedino ako mislis na to sto zna da previse lezerno odigra na ivici svog kaznenog.
      A pogledaj neke klipove na youtube sa nazivom skills, pa da vidis tehniku...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Pa realno Seedorf je jedan od najmocnijih vezista u prethodnih 20 godina. Moze lagano da igra na svakoj poziciji, u svakom sistemu. A mislim da nema 2 coveka koji se ne bi slozili sa ocenama: tehnika 10/10, inteligencija 10/10, sut 10/10, vizija 10/10. To daje majstorije, a ako ih ti nisi video, onda sigurno nisi dovoljno gledao Milan. Mislim, da se razumemo, niko ne govori o tome da Seedorf pravi Messijevske, Ronaldinhovske, CR7 majstorije...
        Ali kad se setim duplog pasa Ronaldinha i Seedorfa pre 2 sezone u LS protiv Reala, kad su obojica odigrali petama i izbacili 4 protivnicka igraca. Steta sto ne mogu to da nadjem na youtube-u.
        Slazem se apsolutno. Za Seedorfa reci da nije neki igrac, cista glupost. Covjek je zvjer u svakom pogledu, pa eto jedan od zadnji i najboljih primjera za to jeste utakmica protiv Barce na San Siru gdje je covjek imao par fenomenalnih poteza.

        Comment


        • Doktor , kompletan igrac , ima apsolutno sve , koliko je samo predivnih golova taj majstor postigao . Godine cine svoje , steta , i ne vjerujem da ce se u Milanu naigrati jos mnogo pored ovih mladjih nada , ali je tokom cijele karijere bio zvijer . Naravno , svako ima pravo na svoje misljenje , ali za mene je on bas igracina .

          Prema Eurosportu idealnih 11 za ove odigrane utakmice :

          Abbiati ; Corluka , Thiago Silva , Jorge (APOEL ) , Kadlec ; Lacazette , Shirokov , Alexis ; Messi , Ibrahimovic , Robinho .
          Last edited by Dale; 16-02-12, 09:47.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • 1/4 finala LS, sezona 06/07, revans sa Bajernom u Minhenu. Prvo asistencija u trku petom za Inzagija, pa onda golcina. Slika i prilika njegovog fudbalskog znanja bio je taj mec. Majstor.

            Comment


            • Sve mogu da podnesem ali neargumentovano pljuvanje najvecih asova nikako cak i da igraju za klubove koje ne volim. Toliko kompletan igrac, gradjen ko bog i ima savrsene fizicke predispozicije na koje se u karijeri minimalno oslanjao. Jedan od poslednjih igraca one vrste, najbolje, koja nazalost izumire. Sad samo da si jak, brz, da umes da gurnes kakvu takvu loptu i stojis takticki a ostalo je izgleda nebitno, nazalost. Nevidjen skill a osvojio je LS sa 3 razlicita tima, resavao velike meceve svojim golovima i asistencijama. Cak i poslednjih godina iako ne moze da dominira terenom nekim potezima objasni ovoj klincadiji da nije sve u snazi i krljanju i da razumevanje same igre mnogo vise vredi. Grande Il Professore!

              Zaista bih zamolio sve da razmisle pre nego sto napisu neke stvari i da se velika imena maksimalno postuju, ovo je ozbiljan forum.

              Evo dokaza da nije majstor i potez igrac.




              Evo sad protiv Barse, sa 35.



              Jos jedan, postavio bih i vise jer je uzivanje videti ali post bi tek onda bio ogroman.

              sigpic

              Comment


              • Clarence je jedan.Takvi se radjaju samo jednom.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post

                  Zaista bih zamolio sve da razmisle pre nego sto napisu neke stvari i da se velika imena maksimalno postuju, ovo je ozbiljan forum.






                  Evo sad protiv Barse, sa 35.







                  slushaj legendo,ako po meni postoje neki bolji fudbaleri,ja imam pravo to i da kazem,sta ti znaci 'ovo je ozbiljan forum' i to.znaci,ne slazem se sa nechim i odma ti pozivas na nesto kad ti se ne svidja!Nije ti to prvi put!
                  Uostalom,Sedorf jeste dobar igrac ali ga ne smatram majstorom..sta nije u redu..tako ja mislim,u cemu je problem?


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    svaka tebi cast


                    slushaj legendo,ako po meni postoje neki bolji fudbaleri,ja imam pravo to i da kazem,sta ti znaci 'ovo je ozbiljan forum' i to.znaci,ne slazem se sa nechim i odma ti pozivas na nesto kad ti se ne svidja!Nije ti to prvi put!
                    Uostalom,Sedorf jeste dobar igrac ali ga ne smatram majstorom..sta nije u redu..tako ja mislim,u cemu je problem?
                    Postoje bolji fudbaleri nego pricati da jedan Sedorf nema tehniku i te stvari je besmisleno. To moze da prica samo neko ko ga nije ni gledao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vjerujem da su svi culi legendu o Sedorfu

                      Sto se tice njegovih vjestina na terenu,jedan od najboljih veznjaka koje sam ja gledao.Strasan igrac!

                      Comment


                      • Sedorf je dobar igrac,pametan igrac ...ali ga ne smatram nekim vanserijskim igracem,to je sve sto mislim o njemu.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Velikani :

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Sedorf je odlican igrac u svakom pogledu samo sto on nije razvikan kao pojedini igraci,jednostavno nikad nije bio vodja tima,i u prvim zvezdama koji kupe sav publicitet i slavu,gdje god je igrao,ali vazda je bio jedna od najvaznih karika,koliko je opasan po gol,toliko ima fantastican pregled igre,i to maksimalno koristi.
                            Mislim da je on jedini igrac koji je uzeo tri LS sa tri razlicita kluba,ako se ne varam.(Ajaks,Real i Milan)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Da priznam ja sam se juce najvise plasio Sejdorfa kad se povredio pao mi kamen sa srca , toliko o njegovom kvalitetu ...mogu zamisliti kako bi bilo do kraja da je odigrao do kraja
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Da priznam ja sam se juce najvise plasio Sejdorfa kad se povredio pao mi kamen sa srca , toliko o njegovom kvalitetu ...mogu zamisliti kako bi bilo do kraja da je odigrao do kraja
                                ja od muke nisam ni gledao tekmu,al videvsi rezultat sve mi je bilo jasno moj wengeru

                                Comment

                                Working...
                                X