Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Tony G

    Naravno da je igra bila uzasna,ali kakve to veze ima sa sudjenjem?Ja mislim da ono definitvno nije bio prekrsaj Djurua,ali s' obzirom na njegovu pojavu koja prosto znaci inteligencijom,mozda bih mu i ja svirao penal da sam bio u toj situaciji.

    A taj profesionalni sudija na RTSu,Strajnic i ovaj treci levat imaju zajednicki fond od 30 reci,od kojih ovaj treci mozda 10% zna da izgovori iz prvog pokusaja.A sa fudbalom veze nemaju.

    Comment


    • Originally posted by stefan12 View Post
      Ajmo nema sanse da se to desi to je prica sanjara.
      Jako bi volio da se to desi. To bi konacno bilo da je jedan manji (po trenutnim rezultatima klub u polufinalu LP-a.

      Bio je i Lyon nedavno ali oni su konstatno u 4-finalima i osminama LP-a.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Kakva crna lojalnost Vladane,Kaka obecao da ce ostati jos 5 godina,najbolji igrac daleko bio,par dana prije transfera dolazio Zvonimir Boban da prica s njim i ovaj se zakleo na vjernost Milan-u i cak mu je obecana kapitenska traka u narednom periodu,da bi za par dana otisao u ono cemu skoro svi Brazilci teze,Real Madrid

        Ma Baressi je bio igracina,dosta toga sam pogledao na VHS-u,dok sam ga gledao uzivo bio sam mladji pa nisam kontao stvari kao danas.On je najveca legenda Milan-a,to ti je za najvatrenije navijace tog kluba pojam,Maldini je pod palicom Tate Cezare-a dosao na mjesto kapitena,mnogi kazu nezasluzeno u tom trenutku,a kasnije je to sve podrzao Arrigo Sachhi,jedna od mutnijih osoba u Seriji A uz Moggi-a...
        Kaka i Seva su postojali samo u Milanu,tada su bili ne najbolji,nego maltene nedodirljivi.Mislim da im je jasno sta su napravili.Milan ce zaraditi na igracima kad mu se ukaze prilika ali ce i cuvati svoje legende,prava porodica.Sedorf je i dalje tu,ej koliko godina traje,dje je sve igrao,na kojem nivou i i dalje je tu.Jedina im je greska Pirlo rekao bih(ali i najbolji potez ikad,tako namagarciti Inter je nesto nevjerovatno),ali ako uzmu titulu i tu ce pokazati da su dobro izabrali.Pa gledaj im sad sredinu Van Bomel,Nocerino,Boateng pa covjek kad ovako pogleda rekao bi nista psoebno,ali su svi nekako bolji kad igraju u Milanu,institucija su iako ih stvarno ne volim,ustvari i Barsu vise volim.
        Znam ja sta ti pricas ali Silva je vec sad vjerovatno najbolji stoper na svijetu,igra u jednom od najvecih klubova na svijetu,ne znam jesu li po broju internacionalnih trofeja najtrofejniji ili dijele to sa Bokom i ima primjer ostalih Brazilaca,ako je pametan nece kiksnuti kao svi ostali.
        Dobro zasluzio je i Maldini sve,pokazao je nevjerovatno klasu i sad ne mogu da vjerujem da Kanavaro ima zlatnu loptu,a on ne
        Ali je svakako i za mene Barezi najveci!
        sigpic

        Comment


        • Kakvi su ovo majstori, Princ, Ibro, Robinjo, steta sto se Klarens povredio mozda bi jos koji dali posle neke njegove majstorije. Takticki su ih toliko ubili, podsetili su na Karlovo vreme. Kad su Antonini i Abate izdominirali, nema vise sta da se prica. Jos Inter i Napoli i da se Italiji vrati zasluzeno 4. mesto za LS, kakva Nemacka zna se ko je institucija u fudbalu i gde se najbolji fudbal ikada igrao ne tako davno. Ako bog da opet ce.

          Od Ibre ne znam da li ima 5 jacih spiceva ikad, jos LS mu nedostaje a 8 puta za redom je uzimao nacionalno prvenstvo sa timom koji je igrao i to kakve je velikane promenio. Osim Barse, svuda je nosio tim, najvise Inter.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dart gunner View Post
            @Tony G

            Naravno da je igra bila uzasna,ali kakve to veze ima sa sudjenjem?Ja mislim da ono definitvno nije bio prekrsaj Djurua,ali s' obzirom na njegovu pojavu koja prosto znaci inteligencijom,mozda bih mu i ja svirao penal da sam bio u toj situaciji.

            A taj profesionalni sudija na RTSu,Strajnic i ovaj treci levat imaju zajednicki fond od 30 reci,od kojih ovaj treci mozda 10% zna da izgovori iz prvog pokusaja.A sa fudbalom veze nemaju.
            Pa dobro, nema veze igra sa sudjenjem, vise sam mislio u stilu da su dobili sta su zasluzili bez obzira na sudjenje i da bi bilo previse lako izvuci se na to, mada verovatno nece mnogo ljudi komentarisati sudjenje...

            A slazem se da su Strajnic i onaj treci lik totalni idioti, dok ovaj sudija samo komentarise sudijske odluke, za sta je verovatno strucan...
            sigpic

            Comment


            • Jeste 4-0, ali su od toga dva gola neregularna ;). Mislim ofsajd ko suza, al ajde tesko je to videti,al penal ono je ziva smejurina. Covek je poceo da se kliza (ibra) nije ga niko bre ni tako, a jos smesnije mi je trazenje penala nad persijem ,dajte ljudi.

              ASN je svakako razocarao, ali je Milan imao dosta srece.

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                Jeste 4-0, ali su od toga dva gola neregularna ;). Mislim ofsajd ko suza, al ajde tesko je to videti,al penal ono je ziva smejurina. Covek je poceo da se kliza (ibra) nije ga niko bre ni tako, a jos smesnije mi je trazenje penala nad persijem ,dajte ljudi.

                ASN je svakako razocarao, ali je Milan imao dosta srece.
                Za koj igol pricas da je bio ofsajd?

                Comment


                • Za drugi, Ibra je bio u minimalnom ofsajdu.

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Za drugi, Ibra je bio u minimalnom ofsajdu.
                    Bravo, dobro si uocio. To sam i ja vidio.

                    U 4-finalu ipak idu na Bayern.

                    Comment


                    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                      Bravo, dobro si uocio. To sam i ja vidio.

                      U 4-finalu ipak idu na Bayern.
                      Odakle ti to? Nije jos bio zreb za 1/4 finale, tek kad se zavrsina 1/8 onda ce biti zreb za 1/4 i odmah za 1/2...
                      sigpic

                      Comment


                      • Da je pravde trebalo je 6-0 da bude,Arsenal je stvorio jednu jedinu sansu za celu utakmicu i kao takvi ne smeju da se nadaju prolazu.Prosle godine Barsi su na gol sutnuli prvi i jedini put u 80 i nekom minutu i zamalo da prodju,e pa nece da moze.Doktorski odigrana utakmica,sve ste sami videli,nema sta da se kaze osim FORZA MILAN!

                        Ja bih se u revansu namerno zatvorio,ne bih dao igracima centar da predju,da se opet krene sa pljuvanjem,ali to su zabari,to su italijani, to su Bogovi
                        Naravno to se nece desiti i Alegri nece odstupiti od svog sistema ni po koju cenu.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Sad da predjem na meni nesto mnogo vaznije, a to je United. U 19h igramo protiv Ajaxa u gostima, i ocekujem barem minimalnu pobjedu, da bi se u revans moglo mirnije uci. Ferguson a i svi ostali su bili jasni, ide se ovdje na titulu i to je cilj. Uglavno, sutra nema Evre i Giggsa a Fergi je izjavio da ce nastupiti neki mladi igraci u ovom takmicenju kojima je potrebno iskustvo. Dakle, ocekujem jedan sareni sastav.
                          U 21h igraju City-Porto, gdje ocekujem da Porto pruzi odlican otpor i zavrsi nerjeseno, po mogucnosti sa golovima i sebi stvori solidnu sansu za prolaz dalje. Sumnjam i da ce City sutra igrati u pravom sastavu jer je i njima a i Unitedu trenutni prioritet Engleska liga.

                          Comment


                          • Bravo za Milan!Kakav go Boatenga! samo mi nije jasno kako neko moze da hvali Sedorfa..njega zna da okrene i to je to,chuj neka njegova majstorija
                            Zenit ne moze ici dalje;) a volio bih.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Bravo za Milan!Kakav go Boatenga! samo mi nije jasno kako neko moze da hvali Sedorfa..njega zna da okrene i to je to,chuj neka njegova majstorija
                              Zenit ne moze ici dalje;) a volio bih.
                              Pa realno Seedorf je jedan od najmocnijih vezista u prethodnih 20 godina. Moze lagano da igra na svakoj poziciji, u svakom sistemu. A mislim da nema 2 coveka koji se ne bi slozili sa ocenama: tehnika 10/10, inteligencija 10/10, sut 10/10, vizija 10/10. To daje majstorije, a ako ih ti nisi video, onda sigurno nisi dovoljno gledao Milan. Mislim, da se razumemo, niko ne govori o tome da Seedorf pravi Messijevske, Ronaldinhovske, CR7 majstorije...
                              Ali kad se setim duplog pasa Ronaldinha i Seedorfa pre 2 sezone u LS protiv Reala, kad su obojica odigrali petama i izbacili 4 protivnicka igraca. Steta sto ne mogu to da nadjem na youtube-u.
                              sigpic

                              Comment


                              • Lokomotiva – Bilbao (18h)

                                Ocekuujem da Bilbao odradi posao;)

                                Ajaks – Mančester junajted (19h)
                                dobar mec sa pobjedom Junajteda od 2 gola razlike.

                                AZ – Anderleht (19h)
                                nezahvalno bilo sta prognozirati,s tim sto su Belgijanci blagi favoriti.

                                Lacio – Atletiko Madrid (19h)
                                Ocekujem pobjedu Lacia bez dileeme;)

                                Legija – Sporting (19h)
                                sanse 60% Legija 40%

                                Salcburg – Metalist (19h)
                                vidim nerijesen rezultat


                                Plzen – Šalke (19h)
                                Njemci dobijaju.
                                Porto – Mančester siti (21.05h)

                                aaa....NADAM SE pobjedi Portoa...uglavnom mec ce biti fantastican!

                                Hanover – Briž (21.05h)
                                Blizi pobjedi Hanover.

                                Steaua – Tvente (21.05h)
                                sta odje prognozirati...Steaua 1-0.

                                Stouk – Valensija (21.05h)

                                i ovo ce biti dobra utakmica..blagi favorit Valensija!


                                Trabzon – PSV (21.05h)
                                Mislim da ce PSV odoljeti.Tesko se igrati u Turskoj.

                                Udineze – PAOK (21.05h)
                                nema problema za odlicni tim sa FriuliJa

                                Visla – Standard (21.05h)
                                X ;)


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X