Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Barezi i Maldini mogu mirno da spavaju,imaju pravog naslednika!
    Ne znam na koga mislis,pretpostavljam na Silva-u.On je Brazilac,a vrlo dobro znamo da se oni odricu svojih klubova dosta lako,mozda s njim ne bude tako.Duzni su Barcelona-i pare za Ibru, njima bas takav igrac treba a i prcitao sam da ga zele...

    Sto se tice Baressi-a,njega ne moze niko da naslijedi i Maldini je legenda ali ne kao Baressi,takav nasljednik moze biti samo Zabar,a niko od ovih nije toliko jaka licnost,Nocerino je dobar,ali ne u toj mjeri,ni blizu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Ocekivao sam prolaz Milana , ali ovakvo demoliranje nisam mogoa ni sanjati .

      Svaka cast Rossoneri , ja se nadam finalu Barca - Milan i mislim da je sasvim realno
      I ja da budem na tribinama Allianz Arene
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • 4-0 .. nadigrali smo ih totalno .. FORZA MILAN! <3
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Cini se da ce se ponoviti 4-finale iz 1995-e Milan vs Benfica. iako je uzvrat u Lisabonu potpuno otvoren cini mi se da ce Benfica do polufinala. Da, mislim da ce proci i Milan. Oni se dizu, sve su vise nalik Portu.

          Comment


          • Ajmo nema sanse da se to desi to je prica sanjara.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Konacno! 4-0! Na Emiratima samo odradjivanje posla.

              Comment


              • Milan nakon 2007-e napravi ekipu.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne znam na koga mislis,pretpostavljam na Silva-u.On je Brazilac,a vrlo dobro znamo da se oni odricu svojih klubova dosta lako,mozda s njim ne bude tako.Duzni su Barcelona-i pare za Ibru, njima bas takav igrac treba a i prcitao sam da ga zele...

                  Sto se tice Baressi-a,njega ne moze niko da naslijedi i Maldini je legenda ali ne kao Baressi,takav nasljednik moze biti samo Zabar,a niko od ovih nije toliko jaka licnost,Nocerino je dobar,ali ne u toj mjeri,ni blizu
                  Na Silvu naravno,kakva je to zivotinja.
                  Milan je nesto drugo,nikako ih ne volim ali svi igraci su im lojalni i oni su lojalni njima,prava porodica.I sa strancima te ljubavi dugo traju.Veliki klub.Mnogo sposobniji ljudi su u Milanu nego u Interu npr. to se pokazalo zadnjih 20 i kusur godina.
                  Barezi je i meni najbolji stoper kojeg sam ikad gledao,zao mi je sto nisam imao priliku vise!
                  sigpic

                  Comment


                  • konacno je Robinjo odigrao solidan mec
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • E da,gledaj Robinja Akisa,taman ako dovedu Teveza i njega ce smiriti.Nevjerovatni su po pitanju tih stvari,po izvlacenju onog najboljeg iz igraca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Napisat cu samo 4-0 , napisao bi jos svasta al necu da odgovaram na neke provokacije ;) , postujem sve navijace Arsenala na forumu koji ima dosta , ne bi zelio da uvrijedim bilo koga

                        Comment


                        • e sta je sa Maxi Lopez sto nije bio na klupi .. il nije prijalvjen za LS ?
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Milan je institucija kao i Manchester United,Barca i Real.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Uh, ovo niko nije ocekivao, mislio sam da ce Milan proci ali nisam mogao da zamislim ovako ubedljivu igur u prvom mecu. Sad mi je cak i zao sto nije bilo vise od 4-0, jer su imali sansi da bude jos vise, nekoliko puta su izlazili sa 3 na 3, ili cak 3 na 2, 4 na 3 protiv Arsenalove odbrane. Moglo je sve da bude potpuno reseno da su iskoristili te situacije, ovako tracak nade za Arsenal. Inace evo profesionalni sudija koji komentarise na RTS-u je rekao da je bio penal nad Ibrahimovicem, ali da je trebalo da bude i za Arsenal. Sve u svemu mislim da Arsenal nema bas pravo da se zali na sudjenje nakon ovakve igre...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Na Silvu naravno,kakva je to zivotinja.
                                Milan je nesto drugo,nikako ih ne volim ali svi igraci su im lojalni i oni su lojalni njima,prava porodica.I sa strancima te ljubavi dugo traju.Veliki klub.Mnogo sposobniji ljudi su u Milanu nego u Interu npr. to se pokazalo zadnjih 20 i kusur godina.
                                Barezi je i meni najbolji stoper kojeg sam ikad gledao,zao mi je sto nisam imao priliku vise!
                                Kakva crna lojalnost Vladane,Kaka obecao da ce ostati jos 5 godina,najbolji igrac daleko bio,par dana prije transfera dolazio Zvonimir Boban da prica s njim i ovaj se zakleo na vjernost Milan-u i cak mu je obecana kapitenska traka u narednom periodu,da bi za par dana otisao u ono cemu skoro svi Brazilci teze,Real Madrid

                                Ma Baressi je bio igracina,dosta toga sam pogledao na VHS-u,dok sam ga gledao uzivo bio sam mladji pa nisam kontao stvari kao danas.On je najveca legenda Milan-a,to ti je za najvatrenije navijace tog kluba pojam,Maldini je pod palicom Tate Cezare-a dosao na mjesto kapitena,mnogi kazu nezasluzeno u tom trenutku,a kasnije je to sve podrzao Arrigo Sachhi,jedna od mutnijih osoba u Seriji A uz Moggi-a...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X