Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igras s onim sto imas. Milan ima dosta igraca, Arsenal ne moze ni 11 skrpit. I sto je najgore, nista od njihove prepoznatljive igre.

    auuuu. Zasto nije uslo...

    Comment


    • Aaaaaaaaaaaa kakva steta,kakva majstorija Anrija!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Pa jebote Wanger, ubaci i Henrya u prvih 11, znacilo bi mu da se lijepo oprosti od dresa Arsenala. Osjecam da ce Boateng da zakuca jednu pod precku, a da ce Herny uci oko drugog poluvremena i da ce dati jedan smekerski gol
        Kao sto sam rekao, sada se ceka samo Henry

        Comment


        • Ovo je presmijesno,ovo ne moze da bude penal!
          sigpic

          Comment


          • Ibra je nesto posbno u svijetu fudbala,kralj

            Rosicky kriv za zadnja dva gola,izgubio dvije lopte u vezi,odmah kotra i Arsenal popusi...
            Last edited by AK47; 15-02-12, 21:32.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Arsenal potpoljen. Pa i da Arsenal dadne jedan gol, nema teorije da prodju dalje i da naprave cudo u revansu, jer Milan je Talijanska ekipa a znamo da oni rijetko kad/nikad ne propustaju ovakve prednosti

              Comment


              • Covek vise ni ne zna kako da se sprda sa tobdzijama!!
                sigpic

                Comment


                • Sad cist penal nije sviran Arsenalu.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Ovo je vise bio penal,tamo Ibra vata Djurua za vrat i odgurne se od njega i to je penal,ovdje Mekses gura Van Persija,naslanja se na njega i nista.E moj sudija
                    sigpic

                    Comment


                    • Strasno...ocaj, nemam sta drugo da kazem...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ovo je presmijesno,ovo ne moze da bude penal!
                        A sad ista situacija za Van-a, i nista... Nije mi jasno zasto sudija ima zelju da unisti revans...

                        Comment


                        • Kakav bogotac. Mozda najjaci potez igrac na svetu.

                          Comment


                          • Barezi i Maldini mogu mirno da spavaju,imaju pravog naslednika!
                            sigpic

                            Comment


                            • Najtezi poraz u evro kupovima za njih.4:1 od Barse je do veceras bio rekord.
                              Nista nisu prikazali,u revansu nemaju sta da traze,da pobijede za publiku i to je to.A kad se malo pogleda ona golcina je dosla ni iz cega,to je genijalnost Boatenga,pa onda posle gresaka primaju drugi i treci i na kraju iz nepostojeceg penala.No bolje nisu ni zasluzili,izgledali su kao da su skupljeni sa ulice par sati prije utakmice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ocekivao sam prolaz Milana , ali ovakvo demoliranje nisam mogoa ni sanjati .

                                Svaka cast Rossoneri , ja se nadam finalu Barca - Milan i mislim da je sasvim realno
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X