Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U fazonu Abidala ko nije odvaljivao
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Dominacija Barselone. Strasan pas Mesija za prvi gol. Imao je skoro onaj protiv Real Sosijedada, pa protiv Valensije. Mozda se i previse zatvorio Bajer. Sigurno je da ne bi u punom tempu mogli da pariraju ni 20 minuta, ali mogli su da iznude neke prekide u kojima bi bili dominantni. Ne mogu se oteti utisku da je pocinjen faul nad Busketsom u guzvi pre izjednacujuceg gola. Dani Alves je mogao sam da zavrsi posao kod treceg gola i to bi bila jos jedna asistencija Mesija ali on se odlucio da se revansira jos jednim pasom. Bravo.

      Nadam se da ce APOEL napraviti iznenadjenje u revansu. Bice to zanimljiv mec.

      Comment


      • Ager, Vermalen, Fil Dzouns, Lusio i Kompani su 5x tehnicki jaci od Corluke, da ne idem dalje sa ostalim stoperima a posebno bekovima koje ostali nisu nabrojali, ovi mi prvi padaju na pamet. A taj Corluka da je takav igrac ne bi ga slali na pozajmicu u igracki 2x slabiji tim. Logican potez Totenhema, Voker zver.

        Tehnicki najjaci defanzivac po mom misljenju je David Luiz samo ne sme toliko da se igra kao PL stoper. On bi u Napoliju na primer bio savrsen jer igraju sa 3 stopera i mogao bi da igra to sto pokusava da igra ovde ali ne moze, posebno sto Boas mora jos toga da slozi. Naravno, moze stoper da iznosi loptu, evo mu za primer bas ova petorka koju sam gore naveo. Covek je u sustini stvoren za poziciju libera samo ta pozicija je nazalost izumrla i to je velika steta jer je izuzetno interesantna i mnogo toga nudi u samoj igri, a posebno u takmicenju ciji naslov nosi ova tema i u taktickim varijantama i promenama formacija.

        Iza Davida mi idu Marselo, Alves i Koentrao.
        Last edited by Casiraghi; 14-02-12, 22:58.
        sigpic

        Comment


        • I ja bih dodao Urbija Emanuelsona, kada je pod palicom van Bastena u Ajaksu igrao levog beka. Kasnije je prekomandovan, ali mislim jedan od boljih mladjih levih bekova poslednjih godina.

          Comment


          • Evra,covjek poceo karijeru kao napadac a mi ga zaboravili,Adil Rami iz Valencia-e,ma nakon onih nabrojanih rekao sam ima jos masu igraca boljih od njega sto se tehnike tice...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Evra,covjek poceo karijeru kao napadac a mi ga zaboravili,Adil Rami iz Valencia-e,ma nakon onih nabrojanih rekao sam ima jos masu igraca boljih od njega sto se tehnike tice...
              Izuzetno je tesko setiti se svih koji su tehnicki jaci od Corluke kad ih ima toliko, opusteno.

              Evo bas onaj zbog kog nije terena video White Hart Lane vec dugo, Kajl Voker, pa onaj sa druge strane Asu-Ekoto, pa par Enrike-Dzonson, blizanci iz Junajteda, Sanja, mozemo do sutra mene smorilo vec.
              sigpic

              Comment


              • Mesi je odigrao fenomenalno, kako je prosao Kadleca po levoj strani, jednog poslao po burek i lobovao golmana, strasan potez, steta sto nije krunisan golom... Aleksis je dao dva komada, poceo je da igra sjajno iz meca u mec, jos se vidi da nije usao u sistem, al sve je bolji i bolji... Treci gol je po meni majstorija Alvesa, neko ce reci obican centar sut, medjutim ono je strasna asistencija, salje loptu u prazan prostor izmedju dvojice protivnickih igraca koji su u punom trku, Mesi je samo ispruzio nogu i dao gol... Plus je bio 1 na 1 sa golmanom, odlucio se za asistenciju, kakav nesebicluk Alvesa...
                Prejaka Barsa za Bajer u ovom trenutku. Pogotovo sto je Bajer igrao bunker u prvom, dok su se u drugom trgli i poceli da napadaju zbog cega su i dali gol i imali onu stativu, pri kojoj je akcija bila za medalju... Barsa posle dodaje gas i resava stvari...

                Na Nou Kampu ce samo odraditi stvar rutinski, cak mislim da nece igratu u punom sastavu, nema potrebe za to...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Treci gol je po meni majstorija Alvesa, neko ce reci obican centar sut, medjutim ono je strasna asistencija, salje loptu u prazan prostor izmedju dvojice protivnickih igraca koji su u punom trku, Mesi je samo ispruzio nogu i dao gol... Plus je bio 1 na 1 sa golmanom, odlucio se za asistenciju, kakav nesebicluk Alvesa...
                  Pas Mesija za Alvesa pre toga je mnogo jaci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Marcelo,David Luiz,Maicon,Thiago Silva,Ramos,Coentrao,Kolarov,Pique,Hummels........ .ima ih jos metar,cuj Corluka najbolji tehnicar medju stoperima i bekovima,pa bolji je cak i Simunic
                    Jeste da vidio sam ih sto puta da naprave ono sto je Corluka protiv Turaka u Istanbulu. Svi oni zajedno nikad to nisu napravili. Marcelu i Piqueu skidam kapu, ostali su u toj prici nemaju sta traziti.
                    A Corluka uvijek baca te laznjake.

                    Ajde mi samo reci koliko ima momaka njegove visine i tezine koji bacaju takve laznjake? Ja ne znam ni jednog.

                    Comment


                    • Tijago Silva je tata za Corluku u svakom smislu,to ti mogu garantovati jer gledam Milan stalno,a i slazem se sa Akanom u vezi ostalog,dodao bih jos i Fila iz mancestera
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Pas Mesija za Alvesa pre toga je mnogo jaci.
                        Pretpostavljam da si mislio na Aleksisa, a napisao si Alves... Ali naravno strasan pas Mesija, zbog cega sam i naveo kako je covek odigrao fenomenalno, al eto zaboravio da navedem koliko je to strasan pas. Mada ipak nesebicluk Alvesa je takodje nenormalan pas, genijalnost, ma to je Barsa sta drugo ocekivati od njih......
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Pretpostavljam da si mislio na Aleksisa, a napisao si Alves... Ali naravno strasan pas Mesija, zbog cega sam i naveo kako je covek odigrao fenomenalno, al eto zaboravio da navedem koliko je to strasan pas. Mada ipak nesebicluk Alvesa je takodje nenormalan pas, genijalnost, ma to je Barsa sta drugo ocekivati od njih......
                          Jeste i taj za Sanceza ali kod 3. gola je on izbacio pas za Alvesa pa mu je ovaj uzvratio tim centarsutem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jeste jeste svi su oni tehnicki bolji od Corluke a osim Marcela niko nikad nije napravio laznjak, svako od njih 500 lopti izgubio i ispucao, dok ih Corluka ne gubi i ne ispucava (prvi put veceras u cijeloj karijeri jer svi bili u obrani i jer im je to trener naredio) ali bolji su tehnicari haha.
                            Last edited by ajmooooooo!!!; 14-02-12, 23:48.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Jeste i taj za Sanceza ali kod 3. gola je on izbacio pas za Alvesa pa mu je ovaj uzvratio tim centarsutem.
                              Aaaaaaa... Ma dobro, manje vise jeste genijalan, ali je Alves vec utrcavao u prostor, prosto sam i ja video da taj pas mora da ide Alvesu, ali ono sto je ovaj odradio, fenomenalno...

                              Sto se tice ove price oko tehnicki potovanih bekova, ajmoooo, sam si sebe ukopao time sto si rekao da je Corluka to sto jeste... Ostali momci su vec naveli gomilu bekova koji su jaci od njega kad je u pitanju tehnika, tako da nema potrebe vise potencirati i nastavljati ovu diskusiju, jer je zaista bezmislena...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nisam gledao drugo poluvrijeme Barse jer je komentator blago receno zesci retard.
                                "Moze li Leverkusen do boda", pa nakon 3 minute opet "Moze li Leverkusen do boda" i nakon par sekundi "Odnosno, moze li do nerjesenog rezultata" a na glavnoj televiziji Bosne i Hercegovine komentarise Hrvat koji, em sto koristi Hrvatski jezik, em sto nema pojma o fudbalu...
                                Sutra se nadam boljem danu.

                                Comment

                                Working...
                                X