Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni sve pocrnili , imam izbor da gledam na Areni u HD Lion i Apoel ili na RTRS-u Barsu , a komentator je blago unesrecen , moram na mute gledati LS Schwaab uklizao , da nije gol
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      meni sve pocrnili , imam izbor da gledam na Areni u HD Lion i Apoel ili na RTRS-u Barsu , a komentator je blago unesrecen , moram na mute gledati LS Schwaab uklizao , da nije gol
      Platicu ti samo da ne budes na forumu dok je LS
      Last edited by Lord Gangarić; 14-02-12, 20:27.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pomocni sudija na mecu Leverkuzen-Barsa se zove, vjerovali ili ne, Derik Rouz.
        sigpic

        Comment


        • Leverkuzen dosta defanzivno igra i nema igre u napadu. Koliko je bolje izgledao Stuttgart prije dvije godine protiv Barcelone u ovoj istoj fazi.

          Barca nista posebno, ali ipak je uspjela povesti.

          Zavrsena je i druga utakmica LE Braga-Besiktas 0:2 evo i golovi sa te utakmice

          Comment


          • Barsa rutinski,jos jedan u drugom i to je to,ovjern prolaz.
            Jedan jaci trening ce ovo biti,ako ovako Leverkuzen nastavi.
            Ne mogu da vjerujem da ovako pasivno i bojazljivo pristupiti ovom mecu,sta su oni ocekivali da ce rjesavati mec u Barseloni,ako su planirali prolaz,ovdje su kapital trebali ostavariti.
            Mada mozda i ne mogu vise,vidicemo,mozda se otvore i prime jos 2-3gola,vidicemo u drugom.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Je li Junajted igra sutra.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Barcelona igrala dosta sporije, iznenadili me Iniesta i Abidal losim partijama zasad. Dosta su nesigurni i neodlucni... Barcelona kruzila oko gola sa svojih 400 pasova ili koliko vec i onda iz greske Bayera na sredini terena, iz kontre im uvalise gol.

                Slazem se da je Leverkusen previse defanzivno usao u utakmicu, trebali su jace krenuti bar u prvih par minuta. Previse su se povukli a igraju kod kuce... Eto Barcelona je prosla vjerovatno dalje. Mozda uvale jos koji u 2. poluvremenu...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ah , da Leverkusen ovako defanzivan bude nisam mogao ni sanjati , ali dobro .

                  Bitno da smo dali ovaj pred kraj , sad lagano do kraja samo .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ovo je i previse defanzivno..
                    Leverkuzen osvoja loptu i poslije u vr' glave dva pasa je gubi, tako su i primili gol, strasna lopta Mesija za Sanceza.
                    Dominacija u svakom segmentu igre, i Valdes moze ladno na 40 metara da izadje kako igra Leverkuzen. Blago receno su katastrofalni i izgledaju ka djeca od 12-13 godina kad pocnu da lupaju. Jes da je igraju protiv Barse, al ako su mogli da se suprotstave Celziju i Valensiji, mogu malo i da zaigraju protiv Barse.
                    Svi koji su kupili karte za ovaj mec, mogu da se slikaju sa njima ako se ovako nastavi u drugo poluvrijeme.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      Je li Junajted igra sutra.
                      Za Liverpul ili Siti? Kaži da'l sam pogodio...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Velika steta jer je Surle sa par poteza kad je imao loptu u nogama pokazao da je izuzetno raspolozen. Mogao bi svasta da napravi odbrani Barse kad bi imao pravu podrsku. Majstor stvarno, voleo bih u Liverpulu da ga vidim.

                        Nemci su to, trebalo bi da krenu ofanzivno pa sta bude.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadleccccccc , 1-1 majstori !!
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kako ih je pokupio Kadlec
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Evo cim je Leverkusen krenuo sa jakim presingom, uspjeli su doci do gola i iz prvog suta zabiti.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Bravo napred farmaceuti.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X