Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh ovako.

    Lyon-Apoel

    Pa ajde da kazemo da je lyon favorit. Ma da ne igraju u nekoj posebnoj formi, ali mislim da ce oni da se spreme za ovaj mec. Ipak su oni ovdje iskusniji, i mislim da ce to i da iskorite, i da ce da iskoriste igranje prve utakmice na domacem terenu. Apoel moze biti zadovoljan i ovim rezultatom, ma da i nije dobio bas laganog protivnika, naravno u ovoj fazi takmicenja nema laganog protivnika, ali mogli su laksi zrijeb da dobiju. Apoel sa devet bodova je bio prvi u grupi, a nekim ekipama u drugim grupama nije bilo dovoljno deset dalje. Sve utakmice Apoela su bile tijesne, nekako mi se sve cini da su dokazali pravu snagu protiv Sahtjora, gdje su silno zeljeli da obezbjede prvu poziciju, ali eto tu su utakmicu izgubili 2-0 pred domacim navijacima. Ocekujem prolaz Lyona.

    Napoli-Celzi

    Za ovu utakmicu je tesko sta da se kaze. Vecina ljudi misli da ce ovo Englezi da rjese lagano u svoju korist, ali ja i ne vjerujem bas. Nije to taj Celzi sa pocetka prosle sezone u Premijer ligi, i iz 2008 godine, ipak su dosta slabiji. Napoli igra odlicno, narocito na domacem terenu. Ovdje Celzi ima malo vece sanse za prolaz. Da li ce otici Drogba i Lampard, i kakva ce pojacanja ekipe dovesti, ostaje da se vidi. Talijani su mi uvijek bili mrski, ali Napoli nije. Ako Napoli u prvoj utakmici ne primi go, mogu se nadati prolazu. Ocekujem prolaz Napolija.

    Milan-Arsenal

    Kao sto sam rekao za predhodni mec, talijani su mi uvijek bili odvratni, zabari. Ali eto Milan kao da polahko pronalazi svoju igru, isto kao i Arsenal. Pa u ovom mecu sanse su podjednake. Ne vjerujem da ce stvari da se rjese u prvoj utakmici, pa mozda ne ni u drugoj nakon 90 minuta. Arsenal je grozno zapoceo sezonu, ali evo sada igraju sve bolje i bolje, a Milan koji je pa moze se reci jedan od rijetkih timova koji je u dvije utakmice dao cetiri gola Barseloni. Ocekujem prolaz Arsenala.

    Bazel-Bajern

    Sta ovdje reci. Bazel koji je prosao Mancester Uniteda, tacnije izbacio ga je u zadnjoj utakmici gdje je englezima bilo dovoljan i nerjesen ishod. Svajcarci su uvijek bili nezogodni, narocito u gostima. Ali sada imaju za protivnika izvrsnog Bajerna, i Gomeza. Bajernu motiv vise sto se finale igra na njihovom stadionu, i ako su mogli prije dvije sezone da dodju do finala, sto ne bi i ove sezone mogli. Bazel im i nije velika prijetnja, ali trebaju da se cuvaju. Bazel samo ako sacuva svoju mrezu u prvoj utakmici, moze da se nada necemu, a ako primi go, onda skroz tesko. Ocekujem prolaz Bajerna.

    Bayer Leverkuzen-Barselona

    Ovdje se zna ko je favorit, veliki favorit. Naravno svi ocekuju pobjedu Barselone, pa i titulu, jer tesko ko moze da im parira kada su raspolozeni. Apotekari na svom stadionu mogu da traze neko iznenadjenje, ali ne vjerujem da ce da ga nadju. Ako odigraju nerjeseno, i to im je uspjeh. Barselona, tim koji moze da pobjedi bilo koga, i da da gol bilo kome, i bilo kada. Ljudi koji zadnjih godina dominiraju, i nadam se da ce da dominiraju jos mnogo, mnogo. Ocekujem prolaz Barselone.

    CSKA-Real Madrid

    Ovdje je naravno veliki favorit tim iz Madrida. Ali ova utakmica u Moskvi moze biti jako neugodna, vrijeme ce vjerovatno da bude tesko za igru, na sto je tim iz Moskve navikao, sto ne bi smjeo da kazem i za Real. Real je ove godine ulozio mnogo u tim, imaju sve uslove da odu do finala, pa i da osvoje ligu sampiona. Ove sezone u ligi sampiona imaju omjer 6-0-0, i gol razliku 19:2, i to sto su primili od Dinama dva gola pri kraju utakmice, zaista impresivno igra Real. Ocekujem prolaz Real Madrida.

    Zenit-Benfika

    Benfika koja je u grupi sa Mancesterom izborila prvo mjesto, i koja igra izvanredno, i kao i svake godine jedan su od glavnih favorita za osvajanje Portugalskog prvenstva. A Zenit svake godine ulaze u nogomet, kao i ostali Rusi. Pa evo ove godine gledamo dvije ruske ekipe u osmini finala. Kao i u Moskvi, uslovi za igru ce biti teski, hladno vrijeme. A Zenit je dokazao da zna da se brani u zadnjem kolu kada su gostovali Portu, i da imaju odlicnog glomana, ali ne mislim da ce ovdje da se brane, barem ne u prvoj utakmici. Ocekume prolaz Benfike.

    Marsej-Inter

    U ovoj utakmici nemam favorita. Inter me je razocarao svojim igrama, jeste da su se sada zanjih nekoliko kola popravili, ali nije to to. Nije to taj pobjednik od prije dvije sezone, koji je izbacio veliku Barselonu. Jeste da je tada Murinjo bio na klupi, ali opet nije to to. Marsej je grozno startovao sezonu, sada su se poravili, i u zadnjim minutama u gostima na Vestfalenu postigli dva gola za prolaz dalje. Ovdje isto dosta toga zavisi od pojacanja koja ce ova dva tima da dovedu, ali opet mislim da je Inter malo vece ime od Marseja. Ocekujem prolaz Intera.


    I naravno navijam za Lyon od kad znam za sebe, tako da zelim im mnogo srece .
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Pa ja sam i prije rekao da cemo mi dobiti ili Milan ili Napoli. I eto dodje nam nikad jaci Napoli, a mi nikad losiji, bar kako stvari trenutno stoje. Nezadovoljan sam s obzirom da smo mogli dobiti dosta lakseg protivnika...
      Komsije su jos gore prosle, dobise ljudi Milan. Real i Barcelona lake protivnike a mislim da ce Marseille - Inter biti interesantna utakmica.

      Saberi se covece, uopste niste u losoj formi kao sto pricas, mogu tek misliti kako bi reagovao da je Celzi izvukao Bajern ili Inter, mozda bi i u toj situaciji zaplakao s obzirom da se nerviras sto je Celzi izvukao Napoli koji je negde u rangu Valensije.
      Nemoj tu da mi kukas!
      Ako Celzi prodje dalje doci cu u tvoj grad i ima da te prebijem ko vola u kupusu.

      Al su sastavili raspored, u jednom danu Celzi-Napoli i Real-CSKA Moskva(nije da bih gledao taj mec), a recimo na dan kada igra Barsa igraju jos Lion-APOEL.Ne svidja mi se sto u istom danu igraju Zenit-Benfika i Milan-Arsenal.Ne znam sta da pogledam tog dana.xD

      Sto se tice LE zanimljivo mi je to sto je zreb spojio Stouk-Valensija.Duel izmedju ekipa od kojih jedna gaji mesarski fudbal, a dok drugi igraju vrlo lepo za ljudsko oko.Pored toga Siti-Porto i Lacio-Atletiko Madrid.Ajaks-Junajted mi nije dovoljno atraktivna utakmica.Ima jos par zanimljivih duela, ali svi oni padaju u senku zbog ova prva tri koje sam naveo.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Saberi se covece, uopste niste u losoj formi kao sto pricas, mogu tek misliti kako bi reagovao da je Celzi izvukao Bajern ili Inter, mozda bi i u toj situaciji zaplakao s obzirom da se nerviras sto je Celzi izvukao Napoli koji je negde u rangu Valensije.
        Nemoj tu da mi kukas!
        Ako Celzi prodje dalje doci cu u tvoj grad i ima da te prebijem ko vola u kupusu.

        Al su sastavili raspored, u jednom danu Celzi-Napoli i Real-CSKA Moskva(nije da bih gledao taj mec), a recimo na dan kada igra Barsa igraju jos Lion-APOEL.Ne svidja mi se sto u istom danu igraju Zenit-Benfika i Milan-Arsenal.Ne znam sta da pogledam tog dana.xD

        Sto se tice LE zanimljivo mi je to sto je zreb spojio Stouk-Valensija.Duel izmedju ekipa od kojih jedna gaji mesarski fudbal, a dok drugi igraju vrlo lepo za ljudsko oko.Pored toga Siti-Porto i Lacio-Atletiko Madrid.Ajaks-Junajted mi nije dovoljno atraktivna utakmica.Ima jos par zanimljivih duela, ali svi oni padaju u senku zbog ova prva tri koje sam naveo.
        Bayern i Inter su bili prvi u grupama pa ih tako nismo mogli izvuci.
        A gdje da se ne nerviram kada od 2 najgore ekipe za izvuci, mi dobijemo 2. po kvalitetu...
        Meni je Napoli opasniji od Valencije, jer su dosta bolji u kontrama i bolje se brane za razliku od Valencije koja stalno drzi loptu i protiv koje znas kako treba igrati. Jos je ovo Napoliju ako se ne varam, prvi put u istoriji da su prosli grupu i strasno su nabrijani. Ko zna kako ce Chelsea izgledati u februaru. Sve zavisi da li ce Drogba, Kalou, Malouda otici iz kluba i ko ce doci. Kakva ce forma biti tada itd., ima dosta faktora, tako da ja s pravom nisam siguran u prolaz dalje.

        Fantastican posao bi bio kada bi uvaljali gol u Italiji, onda bi u revansu bilo dosta lakse, ali otom-potom, ima do februara dosta vremena.

        P.S. Naredio bih da tebe ne pustaju u moj grad.
        Last edited by bracala; 16-12-11, 16:00.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa mislio sam kad ih izvucete kasnije.

          Ne sumnjam u Celzijev prolaz, a i verujem da nece u februaru upasti u krizu rezultata.Ja vec Celzi vidim u polufinalu, pod uslovom da zaobidju Spance.
          Jedino problem moze biti u kakvom ce stanju Drogba da se vrati sa AFN, mozda i Toresa ponovo pogleda sunce.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Pa mislio sam kad ih izvucete kasnije.

            Ne sumnjam u Celzijev prolaz, a i verujem da nece u februaru upasti u krizu rezultata.Ja vec Celzi vidim u polufinalu, pod uslovom da zaobidju Spance.
            Jedino problem moze biti u kakvom ce stanju Drogba da se vrati sa AFN, mozda i Toresa ponovo pogleda sunce.
            Polufinale u ovoj sezoni bi bio sjajan rezultat. Ma kakvi zaobici, u srecu se ne smijem uzdati. Ako prodjemo Napoli nekako, odmah u kost - Real ili Barcelona, vidjeces.

            Pitanje je i da li ce Drogba ostati. Sad ce januar, pa cemo vidjeti... A Torres ako do kraja sezone ne zabije bar 10 golova, imam osjecaj da ce na ljeto otici. Ako je istina ovo sto Boas kaze da nece dovoditi napadaca u januaru, onda ce Torres imati priliku da igra dok ovi budu u Africi na prvenstvu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Napoli-Celsi i Milan-Arsenal su najbolje utakmice svakako,mislim da ce Milan proci,da je jaci u ovom trenutku.Napoli moze da napravi probleme Celsiju ali da ga izbaci tesko.Lion-Apoel je presmijesno,Bajern protiv Bazela nece imati problema,Barsa i Real ce vjerujem posle prve utakmice obezbijediti prolaz.Zenit-Benfika ce biti interesantno,trebala bi Benfika dalje ali nista nije sigurno.Inter jeste favorit ali znamo kakvi su ove godine,mislim i da je tu otvoreno.

              Sto se LE tice ima strasnih parova.Ajaks jeste na papiru jak protivnik ali nemaju velike sanse ukoliko SAF ozbiljno bude igrao,a pitanje je oce li,ipak je liga mnogo vaznija od ovog takmicenja
              sigpic

              Comment


              • Real najboje prosao danas
                Jedva cekam da vidim duel Celzija i Napolija, naravno ako Napoli zadrzi ovakvu formu. Barca ce lagano sa Leverkuzenom a Arsenal-Milan ce sigurno biti dobar match.

                Sto se tice LE, Manchester UTD izvuce Ajax, bit ce tesko ako ostanemo u ovoj formi kakvoj smo sad, mada ocekujem neki prolaz. Siti ce tesko sa Portom, ali mislim da mogu proci..

                Comment


                • Zanimljivo, izvukosmo Arsenal. Bice zanimljivo, ne mogu da predvidim sta ce se desavati. Napoli-Celsi svakako drugi zanimljiv par, ali tesko da ce Napoli da ih namuci. Real i Barsa lagano. Lion ce da naduva APOEL, Benfika ide na Zenit, nije Zenit los, bice tesko, Bajern bi trebao lagano protiv Bazela, mada nikad se ne zna... I Inter-Marsej deluje zanimljivo, ali ocekujem prolaz Intera.

                  Sto se tice LE, jaca je nego ikad. Siti-Porto, Junajted-Ajaks, Stouk-Valensija, Lacio-Atletiko Madrid, Udineze-PAOK... Bice zanimljivo pratiti i LE.
                  Last edited by Dusan; 16-12-11, 20:07.

                  Comment


                  • Ne zna se koji je bolji ..

                    Napoli – Čelsi
                    Milan – Arsenal
                    Leverkuzen – Barselona
                    CSKA - Real
                    Marsej - Inter




                    Najinteresantniji i najjači u najavi ...


                    FC Porto v Manchester City
                    Ajax v Manchester United
                    Stoke City v Valencia
                    Lazio v Atletico Madrid

                    Comment


                    • Meni je zao samo sto ce nekoliko dobrih klubova ispasti iz LE

                      Comment


                      • A jeste Leverkuzen baksuzan!Gdje bas na Barselonu...Nadam se da ce im makar gol uvaliti

                        Comment


                        • Originally posted by Fanta View Post
                          Meni je zao samo sto ce nekoliko dobrih klubova ispasti iz LE
                          Ili prije, ili kasnije, ostat ce samo jedan!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            A jeste Leverkuzen baksuzan!Gdje bas na Barselonu...Nadam se da ce im makar gol uvaliti
                            Prije 2 sezone Stutgart, nekoliko prije toga Verder, a ove sezone Leverkusen... hoce Njemci na Barsu

                            Comment


                            • Leverkuzen ce proci Barselonu

                              P.S. Nek neko i ovo stvari u signature da se ne zaboravi da sam ja to rekao
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jedini pravi derbi koji cu sa uzivanjem gledati je Milan-Arsenal,a ovo ostalo je za niansu ispod atraktivnije.
                                U LE Mancester lose prosli
                                Bice strasan mec Porto-City,a Manc bude li htio rastavice Ajaks.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X