Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras ocekujem da Napoli prodje, a M.City ispadne i neka se bore u Ligi Evrope. Takodje voleo bih kad bi Man Utd ispao, ali to ce se tesko dogoditi.
    Taman M.City danas ispadne, opadne im moral, i Chelsea ih dotuce u Premier Ligi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Sto bi volio da Manc ispadne,sta smo ti mi krivi?
      Mi smo fina mala ekpipica iz Mancestera

      Mislim da Mancester nece sebi dozvoliti taj luksuz da ceka kraj utakmice sa nerjesenim rezultatom,da ce krenuti slino od samog pocetka,i vreme je da Runi poogodi,i to dva puta,dosta je bilo njegovog posta
      I Bazela ce izisiti pritisak,gdje ce oni u drugu fazu preko Manca
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ocigledno da ste navikli na ove nase domace lige.Nijedan od sinocnjih rezultata nije nemoguc.Zasto bi moralo da bude namesteno? o.O
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Ocigledno da ste navikli na ove nase domace lige.Nijedan od sinocnjih rezultata nije nemoguc.Zasto bi moralo da bude namesteno? o.O
          Dortmund je namesten sigurno,Leverkuzen je isto sumnjiv...

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Sto bi volio da Manc ispadne,sta smo ti mi krivi?
            Mi smo fina mala ekpipica iz Mancestera

            Mislim da Mancester nece sebi dozvoliti taj luksuz da ceka kraj utakmice sa nerjesenim rezultatom,da ce krenuti slino od samog pocetka,i vreme je da Runi poogodi,i to dva puta,dosta je bilo njegovog posta
            I Bazela ce izisiti pritisak,gdje ce oni u drugu fazu preko Manca
            Ne zaboravljam 8-2 i jos neke stvarcice.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Sto bi volio da Manc ispadne,sta smo ti mi krivi?
              Mi smo fina mala ekpipica iz Mancestera

              Mislim da Mancester nece sebi dozvoliti taj luksuz da ceka kraj utakmice sa nerjesenim rezultatom,da ce krenuti slino od samog pocetka,i vreme je da Runi poogodi,i to dva puta,dosta je bilo njegovog posta
              I Bazela ce izisiti pritisak,gdje ce oni u drugu fazu preko Manca
              Kako sta smo im krivi ? Pa imaju jedno 8 razloga da zele da ispadnemo .

              Bez ljutnje Arsenalovci, sala.

              edit. @Topdzija E preduhitri me
              sigpic

              Comment


              • Srijeda (7.12.2011.)

                Grupa A
                Man. City - Bayern
                Villarreal - Napoli

                Grupa B
                Lille - Trabzonspor
                Inter - CSKA Moskva

                Grupa C
                Basel - Man. United
                Benfica - Oţelul Galaţi

                Grupa D
                Dinamo Zagreb - Lyon
                Ajax - Real Madrid

                Sigurno ce biti najzanimljivi je u grupi A, gdje City mora pobjediti, za Bayern nece igrati Robben i Kroos, a za Mullera i Gomeza trener Jupp Heynckes odlucit ce do pocetka susreta. Vidjecemo Napolija kad sad mora napasti na gostujucem terenu i da li ce se Villarreal bar oprostit pobjedom.
                Last edited by danijelkr; 07-12-11, 15:48.

                Comment


                • Bas me zanima moze li City do pobede... Prerano su ih otpisali mnogi, sto da ne pobede Bajern, mada kako Cavani daje golove posle lakse povrede, tesko da ce im ta pobeda ista pomoci jer ne verujem da zalosni Viljareal moze nesto da uradi...
                  Lil ima sve u svojim rukama, mada cuo sam nesto da mogu da izbace Trabzon iz takmicenja zbog namestanja... Boze sta li ti Turci mute, cela liga im namestena jbt... Inter prosao, a i kako igraju ne bi me cudilo da CSKA iznenadi i da pobedi, jer im treba za prolaz...
                  Ajax moze da odigra remi sa Realom, i oni su prosli dalje sigurno, plus ce Murinjo da se sprda sa postavom i cuvati igrace za El Classico... Lion bi trebao da dobije nesrecni Dinamo, Bastos se vraca u postavu posle skoro mesec dana pauze zbog povrede, tako da Lion je i vise nego favorit za pobedu u ovoj tekmi...
                  Fergi se nece zajebavati valda ponovo sa postavom kao u nekim prethodnim mecevima, i trebalo bi videti pobedu protiv Basela, ali ja ne iskljucujem iznenadjenje, iako je to malo verovatno... Benfika-Ocelul je nebitna utakmica, mozda jedino bitna za Benfiku zbog prvog mesta i trebalo bi momci Jorga Jesusa dobiti ovu utakmicu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Iz B grupe će nadam se proći Lil. Najviše zaslužuju to... Moraće da pokažu večeras da su bolji od Trabzona!
                    Za Inter me ne bi čudio nikakav rezultat, realno. Vrlo lako može da pobedi i CSKA...

                    Nadam se velikom broju golova u meču Reala i Ajaxa iako će Real verovatno odmarati brdo igrača... Lion, dvojka ko kuća!

                    Junajted će proći dalje 100%, videćemo da li će biti remi ili njihova pobeda... A Napoli će nadam se završiti 2. u grupi večeras...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Iz B grupe će nadam se proći Lil. Najviše zaslužuju to... Moraće da pokažu večeras da su bolji od Trabzona!
                      Za Inter me ne bi čudio nikakav rezultat, realno. Vrlo lako može da pobedi i CSKA...

                      Nadam se velikom broju golova u meču Reala i Ajaxa iako će Real verovatno odmarati brdo igrača... Lion, dvojka ko kuća!

                      Junajted će proći dalje 100%, videćemo da li će biti remi ili njihova pobeda... A Napoli će nadam se završiti 2. u grupi večeras...
                      Nema nista od remija...

                      Comment


                      • Real Madrid ce pokusati da napravi ono sto je i Barselona pre 9 godina (u sezoni 2002/03), a to je da ima 18 maksimalnih bodova u grupnoj fazi LS.

                        Comment


                        • Sve sam u životu vidio, ali da Nijemci izgube posle 2:0 to još nisam. Sve mi miriše da je to namješteno, da bi se izbacili vamo neki balkanci.. Braćo samo hrabro...
                          sigpic

                          Comment


                          • Kad se poslednji put desilo da ekipa iz 2. sesira zavrsi bez bodova?

                            Comment


                            • Kakav tim Bayerna

                              http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007657

                              Butt na golu , klupa Lahm , Ribery , Muller , Gomez , a od prije se znalo da nece biti Kroosa i Robbena ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ako ovo Siti ne uzme onda ne zasluzuju ni ligu evrope

                                Comment

                                Working...
                                X