Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ovako....Ako se slazete ja cu biti svedok da ste se kladili...Da ne bude posle trke ( ja se nisam kladio , jesi kladio si se ) i tako dalje.Ako ocete mogu da zapisem na papir ko se skim kladi.

    Naprimer:

    Tony_G je rekao da ce Ferrari ( Alonso i Massa ) sakupiti vise bodova od RBR ( Vettel i Webber ) za koga se kladi Lorenzo fan....

    Last edited by Iceman; 21-06-11, 11:55.
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #77
      Originally posted by Iceman View Post
      Ovako....Ako se slazete ja cu biti svedok da ste se kladili...Da ne bude posle trke ( ja se nisam kladio , jesi kladio si se ) i tako dalje.Ako ocete mogu da zapisem na papir ko se skim kladi.
      Pa nismo valjda na nivou prvog razreda osnovne skole, a i post je tu, zapamti se i nema potrebe za svedocima ;)

      Comment


      • #78
        Dobro onda na kraju onda.Kad se skupe parovi za kladjenje stavimo post na Forum. Da se zna ko se skim kladi !
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #79
          Originally posted by MikoSurvivor View Post
          Ja sam prestao piti Rauch Bravo zbog Vettela ... Inace sam volio jabuku iz konzerve Bravo ... Sad mi se gadi
          Lol
          Mene je tako ponudio zet Red Bulom, samo sam ga ostro pogledao
          Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

          Comment


          • #80
            Vodim ja evidenciju, bez brige, niko se nece izvuci, cak i da zeli ;) Ali se slazem sa Duletom, imamo valjda svi dovoljno godina da odgovaramo za svoje postupke bez da nas neko kontrolise.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #81
              Originally posted by John Doe View Post
              Lol
              Mene je tako ponudio zet Red Bulom, samo sam ga ostro pogledao

              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #82
                Pa pazi ja nisam nesto lud za Ferarijem, ali ako bi mi neko ponudio
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #83
                  xD ... Jbg ja pijem Red Bull ... Kakve to veze ima sa RBR
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by MikoSurvivor View Post
                    JBG Vanja nista onda ... Ja volim Alonsa vise nego ... Pricao sam ti kad je Vettel uzeo Abu Dhabi da je sve letilo po kuci Jos ne mogu preboliti da nije poslusao inzinjera da drzi ravnu putanju nego on mora braniti
                    Nakon one nezasluzene pobede u Hokenhajmu(ako se ne varam) , navijao sam protiv njega.Kada pomislim sve je pobede redjao samo na osnovu tog laznog uspeha.Nadam se da u skorije vreme Ferari nece napraviti slicnu stvar da ih ne zamrzim.A pre neko vreme sam ih obozavao.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Nakon one nezasluzene pobede u Hokenhajmu(ako se ne varam) , navijao sam protiv njega.Kada pomislim sve je pobede redjao samo na osnovu tog laznog uspeha.Nadam se da u skorije vreme Ferari nece napraviti slicnu stvar da ih ne zamrzim.A pre neko vreme sam ih obozavao.
                      Zasto nezasluzene? F1 je i timski sport, tako da i tim donosi odluku o trkama svojih vozaca. Sem toga, ako se dobro secam, a secam se, Alonso mu je otkidao bar 0.2-0.3 sekunde po krugu pred kraj trke, tj. pre tog -preticanja-, tako da verujem da su Massi rekli da mu prepusti poziciju kako im se ne bi desilo nesto kao RBRu u Turskoj.
                      To je bila jako dobra povratnicka trka za Ferari, nadam se da cemo ovog vikenda videti nesto slicno!

                      Comment


                      • #86
                        mala dopuna za glasanje trebali ste staviti pitanje da li su :valensija, bahrein, abu dabi, singapur, kriminalni hokenhajm, najgore staze
                        "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                        Comment


                        • #87
                          Nisam ja stavio u pitanje, trebalo je napisati: ako nije Valensija, koja?
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            ..a sta su uopste zeleli da postignu ovom stazom??meni je jednostavno jasno da je ona avetinja od coveka gladna za parama jos uvek kao vampir krvi,ali da dozvoli da se uvrsti ovako glupava staza..nzm..nije mi jasan..mada sve stvari koje dolaze iz njegovog ugla,u zadnjih par godina,nisu ni malo jasne..
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by zamlatuljko View Post
                              mala dopuna za glasanje trebali ste staviti pitanje da li su :valensija, bahrein, abu dabi, singapur, kriminalni hokenhajm, najgore staze
                              Jao taj sto kazes kriminalni Hokenhajm sam skoro vozio na Grand Prix 4 2009 patch. Stvarno uzasna staza, dodjes do kraja posle 5 krivina.
                              Onaj stari Hokenhajm je mnogo bolji.

                              Ali cekaj zasto Bahrein? Po meni sjajna staza, slicna Maleziji, ima jaka kocenja i tehnicke sektore, i uvek je imala zanimljive trke. Pardon - osim prosle godine...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Zasto nezasluzene? F1 je i timski sport, tako da i tim donosi odluku o trkama svojih vozaca. Sem toga, ako se dobro secam, a secam se, Alonso mu je otkidao bar 0.2-0.3 sekunde po krugu pred kraj trke, tj. pre tog -preticanja-, tako da verujem da su Massi rekli da mu prepusti poziciju kako im se ne bi desilo nesto kao RBRu u Turskoj.
                                To je bila jako dobra povratnicka trka za Ferari, nadam se da cemo ovog vikenda videti nesto slicno!
                                Svako ima svoje vidjenje.Predao se bez borbe i po mom misljenju trebalo je kazniti Ferari tada.Prepravi me ako gresim, Alonso ga je stizao zato sto je Masa vozio sporije krugove nego sto je u vecem delu trke kada je na trenutke podsecao na starog Masu.I Ferari je pokazao koliko misli o ''drugom'' vozacu.Slazem se sa ovim komentarom.
                                He has a history of outrageous. The victory manipulated by Renoult and now this shameful victory. He does not care about the rules and ethics of the sport, what matters is to win no matter how. He can not see your teammate win, when he was losing to Hamilton in McLaren he gave up racing and I prefer to leave. He will never be a true champion


                                Zasto nije?Ja i dalje nisam mogao da verujem za Ferari da su oduzeli pobedu Masi(prvoj posle Hungaroringa) koja bi mu znacila po pitanju samopouzdanja.Ovako on je bez pobede i dalje izgubljen slucaj, a pre svega potpuno drugi covek posle te nesrece.
                                A

                                Comment

                                Working...
                                X