Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ma znam kako funkcionise ;) Trebalo mi je samo konkretno na sta se kladimo. Ajmo Miko ja i ti, ko pukne stavlja Zvezdin/Partizanov grb
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Pa Nebojsa necu ... Ipak gde cu nositi Zvezdin grb 14 dana jesi sav svoj xD ...Da si rekao sve sem Zvezdinog grba pristao bih ,kladite se ti i Vanja ... Interesantnije je gledati Ja sam se na jednom forumu kladio kad su igrali Srbija i Hrvatska kosarku na Svetskom Prvenstvu prosle godine , ako ja izgubim nosim pola godine gay avatar ako prodjem dobijam moda na forumu - jedan wrestling forum i prodje i imam moda
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #48
        Nije fora da se kladite, a da znate koji cete avatar da nosite ;)

        Fora je da napravide opkladu, a posle avatar stigne u inbox

        Comment


        • #49
          Tako je Dusane ... xD ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #50
            Ajde neko onda samnom opkladu u 7 dana, ja cu da izaberem Sumahera vi koga hocete.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #51
              Bice cekaj prvo da ti se zavrsi kazna pa onda ;)

              Comment


              • #52
                Koja kazna ne vidim avatar?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by bice View Post
                  Koja kazna ne vidim avatar?
                  Sad ce da stigne ;)

                  Comment


                  • #54
                    @bice

                    Lep ti avatar
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      Khmmm... khmmmm....
                      Nije strasno koliko izgleda
                      Bice i gorih osecam
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by bice View Post
                        Ajde neko onda samnom opkladu u 7 dana, ja cu da izaberem Sumahera vi koga hocete.
                        Ja pristajem, jel vazi ovako ja kazem Red Bull ce da ima 1-2 i ako budu imali ti nosi Vetelovu sliku dve nedelje, a ako nebudu ja cu nositi Schumahera do prvog sptembra.
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • #57
                          Vec moram da odradim staru kaznu,tkao da nista
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Lorenzo-fan View Post
                            Ja pristajem, jel vazi ovako ja kazem Red Bull ce da ima 1-2 i ako budu imali ti nosi Vetelovu sliku dve nedelje, a ako nebudu ja cu nositi Schumahera do prvog sptembra.
                            Evo ja sam za opkladu. Jel moze ovako? Ja kazem da ce Ferrari (Alonso i Massa zajedno) osvojiti vise bodova od Red Bulla (Vettel i Webber zajedno). Ti pretpostavljam kazes obrnuto? A avatare smisljamo posle trke...
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Lorenzo hocemo ti i ja u okladu do 1.septembra ... Ti kazes da ce RBR imati 1-2 , nebitno je ko je 1 a ko 2 , bitno da je RBR ... Ja kazem da nece imati 1-2 , moze oklada ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                Lorenzo, pa kako to 2 opklade, i ovde i u MotoGPu, ne ide, kako ces 2 avatara nositi... Salim se malo, ali ako ces duplu opkladu, onda i potpis da menjas u sliku neku...

                                Sta je, jel niko nece samnom...

                                Comment

                                Working...
                                X