Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pogledaj trku u Abu Dhabiu , 4 ili 5 puta je pokusao proci Petrova , 2 puta proklizao cak i izgubio zaostatak za Petrovom pa vracao ... Nemoj da lupas ako nisi gledao trku ... Nando je radio sve sto je bilo u njegovoj moci ...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by MikoSurvivor View Post


      Pogledaj trku u Abu Dhabiu , 4 ili 5 puta je pokusao proci Petrova , 2 puta proklizao cak i izgubio zaostatak za Petrovom pa vracao ... Nemoj da lupas ako nisi gledao trku ... Nando je radio sve sto je bilo u njegovoj moci ...
      Gledao sam trku.Naravno da je pokusavao,pokusao bi svako ko ima sansu da osvoji titulu ali sta je uradio,nista.Vozio najgoru trku karijere.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        jos sam u onoj prvoj trci u Vilijamsu poceo da ga gotivim kad je postavio rekord kao najmladji vozac koji je ikad vodio.A od one pobede u jadnom i bednom Toro Rosu ga prosto obozavam,mada i dalje ipak vise volim Sumija,covek je jedan jedini.
        Prvo-vozio je u BMWu

        Drugo-taj STR bolid je u drugom delu 2008. bio osetno bolji auto nego RB, rezultati govore tome u prilog.

        EDIT:

        Originally posted by S-Nash View Post
        Gledao sam trku.Naravno da je pokusavao,pokusao bi svako ko ima sansu da osvoji titulu ali sta je uradio,nista.Vozio najgoru trku karijere.
        Slatko si me sada nasmejao...

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Prvo-vozio je u BMWu

          Drugo-taj STR bolid je u drugom delu 2008. bio osetno bolji auto nego RB, rezultati govore tome u prilog.
          Moja greska,malo sam pospan pa sam pobrkao ali hteo sam da kazem da me je vec tado odusevio voznjom.

          A svejedno je gde je bio RB jer je Toro Roso bio daleko od tadasnjih konkurenata za pobede i bio je jadan u odnosu na Meklaren,Ferari i BMW.
          sigpic

          Comment


          • Toliko su bili losi da kad je Seb uzeo prvo mesto u kvalifikacijama Bourdais je bio 4 u kvalifikacijama , bas su ono bili losi , 1 i 4 u kvalifikacijama , a za informaciju ta trka u Monzi je startala pod SC-om i nzm koliko ali dosta krugova je bilo pod SC jer je kisa bila prejaka i jako se malo ko usudjivao da napadne
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
              Toliko su bili losi da kad je Seb uzeo prvo mesto u kvalifikacijama Bourdais je bio 4 u kvalifikacijama , bas su ono bili losi , 1 i 4 u kvalifikacijama , a za informaciju ta trka u Monzi je startala pod SC-om i nzm koliko ali dosta krugova je bilo pod SC jer je kisa bila prejaka i jako se malo ko usudjivao da napadne
              Svejedno,Meklaren i Ferari(i donekle BMW) su bili prosto prejaki tada.Staza je bila previse mokra,skoro da se moglo kupati i po takvim uslovima je zaista tesko biti brz.Tu i posle toga u Brazilu sa onim obilaskom Hamiltona je vec pokazao klasu.
              sigpic

              Comment


              • Toliko dominantni da je BMW bio u kvalifikacijama 10 i 11 , McLaren 2 i 15 a Ferrari 6 i 14 ... Dominacija
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • ta pobeda vettela u italiji jeste bila impresivna ali opet na stazi je bio potop a u takvim uslovima onda ovi najjaci timovi nisu ni priblizno toliko brzi koliko po suvom,tako da vettel se najbolje snasao na kisi ali opet nisam preterano impresioran a u brazilu je bilo isto tako ludilo,potop na stazi,hamilton je vozio na sigurno pa mozda i presigurno i nije forsirao jer ipak to je bila borba za titulu i nije zeleo da pogresi a u tim uslovima vrlo je bilo lako pogresiti,vettel je forsirao i nije imao sta da izgubi i isplatilo mu se,dakle super je vettel vozac ali alonsa i hamiltona i dalje samtram boljim vozacima
                  Last edited by trivun; 27-06-11, 03:46.

                  Comment


                  • Ovako...
                    @Nash Fetel nije postao najmladji koji je vodio u BMVu vec u Toro Rosu, ali nije to mnogo ni bitno, drzi on mnogo rekorda kao najmladji i za to mu svaka cast. Veoma je talentovan, ali mislim da je tesko staviti ga ispred Alonsa, treba mu nekoliko sezona u ne bas dominantnom bolidu da bi to poceli da razmatramo. Fetel je uglavnom pobedjivao u trkama sa neobicnim uslovima ili dominantnim autom, treba ga videti u nekim drugim situacijama. Za to cemo imati prilike od Silverstona kada ce nestati prednost Red Bula.
                    @Miko Ne treba ni potpuno obesmisljavati Fetelove uspehe. On stvarno jeste sjajan vozac i generalno smatram da ovde ne treba nipodastavati nikog, pogotovo ne ljude koji imaju sampionske titule u F1. To je veoma elitan klub.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                      Toliko dominantni da je BMW bio u kvalifikacijama 10 i 11 , McLaren 2 i 15 a Ferrari 6 i 14 ... Dominacija
                      Mislio sam te sezone,a ne na toj trci.

                      @Nebojsa,ja ga nisam stavio ispred Alonsa,vec sam ga stavio sa njim u rang,mada je to nezahvalno porediti a samo sam rekao da ljudi ovde ponekad previse hvale Alonsa,kad citam imam utisak da ima bar 5 titula.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nebojsa , ja realno u svakom smislu reci ne volim Vettela , grublje da ne govorim , postujem to sto radi , postujem sto je osvojio 2010 prvenstvo , postujem ovo sto radi 2011 ali realno od Alonsa bolji nije ... Realno Vettel u onakvom Renaultu 2008 i 2009 za 2 sezone da napravi 2 polea i 2 pobede ... Mislim tesko da bi Vettel to uspio ... Alonso je po meni definitivno najbolji trenutno ali jednostavno moj respect ide Lewisu i Kimmiu , oni su po meni 2 i 3 trenutno na svetu ... Pa i Schumi je strasan vozac , on je sigurno trenutno u F1 daleko najbolji vozac jeste da je ostario ali ... To je Schumi ... Ja mislim da ce Alonso da osvoji vise nego on ... Nadam se ... Ako Nando bude vozio do neke 38 za 12 godine mozda uzme jos 6 titula xD... Pa ga prestigne ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Miko, Alonso ove godine puni 30 i to za mesec dana, on moze da vozi jos 8 ili 9 godina (kao i Schumacher), i za to vreme mora da uzme jos 6 titula... Ako ponovi Michaelov uspeh, bice to super... Samo, to nece biti nimalo lako, pogotovu pored ovakve konkurencije. Jos ako se i Kubica vrati...
                          A naravno, da bi to postigao mora da ostane u Ferrariu, mada tu je osiguran na jos 5 godina, tako da verujem da ce u jednom trenutku produziti za jos 3-4
                          I njemu treba Ferrari i on je potreban Ferrariu, kao i Briatore!

                          Comment


                          • Nisam znao , ja sam mislio da ima 27 ... Ali uredu ni 30 nije za F1 puno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                              Nisam znao , ja sam mislio da ima 27 ... Ali uredu ni 30 nije za F1 puno
                              Cuj puno, to su najbolje godine! Mensel je sa 40 osvojio titulu ako se ne varam, jeste da je tad bilo drugacije, ali opet...

                              Comment


                              • Taman Nando nek vozi do 42 xD ... Nek ih jos 10 titula osvoji xD ...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X