Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanserijski vozac ali djubre od coveka, najobicnije. Naravno, sada ima drugorazrednog timskog kolegu koji ne zna gde bije i veoma je miran i normalan, sto mi se svidja, za promenu
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Bas tako Vanja ... Alonso je gospodin covek , Vettel je momak koji je uobrazen i to je tako i to se ne moze promeniti ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kimi se lepo ovajdio od ''gospode'' alonsa i hamiltona, to stoji
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Vanserijski vozac ali djubre od coveka, najobicnije. Naravno, sada ima drugorazrednog timskog kolegu koji ne zna gde bije i veoma je miran i normalan, sto mi se svidja, za promenu
          Izvini, ali da li ga ti licno poznajes ili si mozda po profesiji psihoanaliticar? Ako je jedno od ova dva tacno, onda si u pravu kada tako pises o Alonsu.
          Ali ako nijedno nije tacno, onda, odakle ti smelosti da stavljas takve etikete jednom veliko vozacu?

          Comment


          • Originally posted by vesna8.11 View Post
            Izvini, ali da li ga ti licno poznajes ili si mozda po profesiji psihoanaliticar? Ako je jedno od ova dva tacno, onda si u pravu kada tako pises o Alonsu.
            Ali ako nijedno nije tacno, onda, odakle ti smelosti da stavljas takve etikete jednom veliko vozacu?
            Pa zar sve sto smo od njega videli tokom godina nije dovoljno? Ako ljudi pricaju svasta o Sumaheru ovaj ne zasluzuje nista bolje jer ga je kao mlad sustigao u gadostima

            Njegove vozacke sposobnosti ne moze niko da umanji
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Jaoooooooooo , Boze me sacuvaj ... Objasni mi Clay po cemu si skontao da je Fernando ,, ...... od coveka ,,
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Vanserijski vozac ali djubre od coveka, najobicnije. Naravno, sada ima drugorazrednog timskog kolegu koji ne zna gde bije i veoma je miran i normalan, sto mi se svidja, za promenu
                Covek ima samo mnogo takmicarskog duha. Ako ga smatras djubretom samo zbog toga sto radi na stazi, moram te razocarati time da je vecina Fernandovih suvozaca ostala u veoma dobrim odnosima sa njim (cak i Hamilton posle svega 2007) i da je naprosto obozavan u svim timovima gde je bio. Insajderi kazu da je za nedelju dana izgradio bolji odnos sa ljudima iz Ferarija nego neki vozaci za 3 godine (misle na Kimija). Tesko da neki skot to moze da uradi. Na stranu sto svi ovde treba da izbegavate da vredjate vozace, pogotovo bez dokaza i osnova.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Covek ima samo mnogo takmicarskog duha. Ako ga smatras djubretom samo zbog toga sto radi na stazi, moram te razocarati time da je vecina Fernandovih suvozaca ostala u veoma dobrim odnosima sa njim (cak i Hamilton posle svega 2007) i da je naprosto obozavan u svim timovima gde je bio. Insajderi kazu da je za nedelju dana izgradio bolji odnos sa ljudima iz Ferarija nego neki vozaci za 3 godine (misle na Kimija). Tesko da neki skot to moze da uradi. Na stranu sto svi ovde treba da izbegavate da vredjate vozace, pogotovo bez dokaza i osnova.
                  Kimi je posebna prica, onaj bi delovao nezainteresovano i da mu pred nosom gori kuca.. nisam mogao da verujem da nekome toliko malo znaci sto vozi u najtrofejnijoj ekipi Formule 1. Ovaj je toliko elokventan da bi prodao led eskimima (za razliku od skoro svakog drugog Spanca koji kubure sa engleskim)

                  Taj takmicarski duh je verovatno kriv za to sto je u odlucujucoj trci za titulu jurio svog druga Hamiltona dok je Finac lepo i mirno odmicao, ka kruni koju skoro da nije ni slavio (a ja sam zavrsio na tapetu kucnog saveta zbog urlanja od radosti)

                  Opet kazem, opasan je vozac (Veljko Petrovic je pre mnogo godina u Top Speed-u uradio intervju sa njim, impresioniran brzinama koje je u apeksima postizao u sporetu Minardiju) ali cim su ga doveli ja sam Ferariju rekao do vidjenja.. srecom, tu je ponovo jedan genijalni Nemac koji ce nadam se jednog dana sesti u bolid Skuderije
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Posto po forumu pricam price kako sam zavolio koga u sportu , moram da priznam i kako sam Nanda zavolio , F1 iskreno ne pratim dugo , poceo sam 2006 a intezivno 2007 ali sam prosle godine pogledao toliko i toliko trka od 1990-2006 koje nisam gledao da me glava zaboljela ... Ja kada sam krenuo da gledam F1 2006 uocio sam Nanda na pocetku sezone , znao sam da je 2005 slavio i odmah se nekako isticao , nzm kako da objasnim , 2006 sam bio mozda jedna od najsretnijih osoba kada je dobio , 2007 jedna od najnesretnijih a 2008 i 2009 necu da spominjem , jer kad je Alonso ima pole u Hungaroringu i kad su ga u boxu Renoa sjebali pa onda cini mi se Valencia kad im je pukao live timing u Q3 pa se nije znalo ko je dobio a ispalo da je Nando ... Sa time Renaultom 2 puta je izvukao pole , a setimo se Singapura i Japana Jednostavno ne mozete da ga ne volite ... 2010 kada je presao u Ferrari niko sretniji od mene , u jednom kaficu pored stadiona FK Borac gledao sam kvalifikacije za Abu Dhabi i rekao dobra pozicija ako to zadrzi na trci sampion je ali i dalje nikako mi nije jasno zasto , zasto nije poslusao trkacog inzinjera , e to mi se ne svidja kod njega , voli da je najpametniji , ali ponovo ono je za respect , nije hteo braniti poziciju i ici ravnom putanjom nego je napadao , ne igra ziheraski nego uvek rizikuje i to je odlika pravog vozaca i zato ga volim ... Zato sto je osoba koja ce ostaviti dusu na stazi , osoba koja se svugde uklapa , osoba koja nekada zna biti nevoljena od strane timskih kolega u toku sezone jer zeli da pobedjuje , ali sta je u tome lose ... Da li je u F1 cilj pobediti ili biti dobar sa svima ? Ja bih uvek ono prvo izabrao , nadam se da ce ove godine Nando da pritisne , ustvari danas i od prosle sezone on izvlaci iz tog Ferraria ne 100 nego 130% i mislim da ce sigurno bar jos 2 puta da bude svetski prvak ...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • @Clay

                      Ali gde je tu Nando djubre od coveka?

                      A Fetel nikad nece u Ferari
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                        e to mi se ne svidja kod njega , voli da je najpametniji , ali ponovo ono je za respect , nije hteo braniti poziciju i ici ravnom putanjom nego je napadao , ne igra ziheraski nego uvek rizikuje i to je odlika pravog vozaca i zato ga volim ...
                        Pazi ovo je vrlo upitno, on je jednom napao Petrova i nije prosao. Ne kazem da je potpuni ziheras ali ni ne rizikuje sad nesto specijalno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja se samo nadam da ovu stazu necemo gledati u kalendaru jos dugo,kakav smor!Imao je Ferari tempo,ali nije bilo sanse da dodju do pobjede.Losa trka za Sumija,posle problema sa prednjim krilom se nije nista moglo izvuci
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako Alonso toliko rizikuje onda ja znam fudbal bolje od Murinja.

                            Taj da toliko rizikuje ne bi se 40 krugova vukao iza Petrova,ej Petrova.

                            A mozemo da ga ne volimo,ja prvi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ti onda S-Nash mozes to da kazes samo ako nisi gledao nijednu trku na Abu Dhabi stazi, tj. Yas Marini... Ono je staza koja je stvorena da se po njoj uziva dok se vozi, vrlo je fluentna u nekim delovima ali za trke je krs, teski krs, kao i mnoge druge Tilkeove staze. Uzivanje je voziti ih, ali tesko je preticati na njima jer covek ima pogresnu ideju o tome kako se to moze uciniti, a nazalost, jedini je koji projektuje nove staze... Mada ova nova u Texasu mi deluje jako dobro. Ja sam danas video 3-4 poteza na preticanju pred kraj druge DRS zone, a jedno od njih je bilo i Alonsovo, toliko o riziku... Njegov potez i potez Buttona protiv Rosberga su neverovatni, zadivljujuci!

                              A ako cemo da pricamo o losim stranama vozaca, onda nijedan nema sanse da prodje nespomenut. To sto Alonso koristi prilike i sto je inteligentan toliko koliko jeste (a sa razlogom smatra da je najpametniji, pomenu to Miko), a ne da kao Hamilton izbacuje svakog moguceg sa staze, a to je po nekima lose, to je vas stav, ali ne mozete ga zbog toga nazvati losom osobom...

                              I on i Rossi su jedni od retkih koji imaju toliko puno harmonije, Rossi je ispred u tom pogledu, ne secam se da sam ga ikad video da je namrsten ispred kamere, toliko voli sve svoje navijace, da nije njih on bi se nakon prosle godine povukao, nema vise sta kome da dokaze. Alonso nije bas takav, ali ono sto je NebojsaNS napisao govori sasvim dovoljno.

                              Flavio Briatore ce mu, kao i u Renaultu izbaciti te pundravce o tome da on zna najbolje cim dodje u Ferrari, a nakon toga, cuvajte se!

                              Comment


                              • Gledao sam ja mnogo,mnogo trka od 2000 na ovamo ali vi o Alonsu pricate kao da je Sumi,toliko ga hvalite.Vanserijski vozac jeste ali nije toliko bolji od Fetela koliko pricate,ako uopste i jeste bolji.Takodje ne rizikuje toliko koliko pricate da rizikuje.A to kakav je covek ja nisam ni pominjao,mene to ne interesuje,interesuje me ono sto rade na stazi i zbog toga sam poceo da navijam za Sumija,pa sam kad se penzionisao cekao vozaca za kog cu da navijam i docekao Fetela,jos sam u onoj prvoj trci u Vilijamsu poceo da ga gotivim kad je postavio rekord kao najmladji vozac koji je ikad vodio.A od one pobede u jadnom i bednom Toro Rosu ga prosto obozavam,mada i dalje ipak vise volim Sumija,covek je jedan jedini.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X