Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Meksikanci su vec sami sebe pobedili.Sada sam siguran da ce biti poslednji u grupi. xD
    Osmorica fudbalskih reprezentativaca Meksika suspendovana su na šest meseci zbog nediscipline i neće braniti boje nacionalnog tima na predstojećoj Kopa Americi, od 1. do 24. jula u Argentini.Zvaničnici Meksičke fudbalske federacije nisu želeli da obelodane razloge za ovu odluku, ali mediji ističu da su igrači suspendovani nakon incidenta za vreme priprema u Ekvadoru, gde su u njihovim hotelskim sobama "gostovale" žene.

    Suspendovani su Israel Himenes, Nestor Vidrio, Džonatan Dos Santos, Marko Fabijan, Horhe Ernandes, Havijer Kortes, David Kabrera i Nestor Kalderon, koji su kažnjeni i novčano sa po 4.100 dolara.



    "Ne idem u detalje onoga što se dogodilo. Pravila su prekršena, disciplina je razbijena i morali smo da reagujemo. Igrači su priznali da su pogrešili, sve ovo ih pogadja i najviše im je žao navijača", izjavio je direktor meksičkih nacionalnih selekcija Ektor Gonsales Inaritu.


    Prvu utakmicu u okviru C grupe Kupa Amerike Meksiko igra 4. jula protiv Čilea, a u toj grupi su još Peru i Urugvaj.

    Comment


    • #92
      Kopa Amerika počinje u petak 01. 07. 2011. godine i turnir otvaraju u 2:15 ujutru (petak na subotu) po našem vremenu Argentina - Bolivija.


      U poslednjih 6 međusobnih susreta Argentina ima 5 pobeda ali je poslednji susret završen 6:1 za Boliviju 01. aprila 2009. godine.

      Meč se igra na stadionu Ciudad de La Plata u La Plati.


      Mogući sastavi:
      Argentina: Romero, Zaneti, Burdiso, Milito, Zabaleta, Maskerano, Kambiaso, Di Maria, Banega, Mesi, Tevez.
      Bolivija: Arias, Raldes, Alvarez, Gutjerez, Rivero, Garsija, Kampos, Flores, Robles, Moreno, Rohas.


      Realno Bolivijci nemaju šta da traže na ovom meču. Razlika u klasi i kvalitetu je ogromna + Argentina ima i domaći teren. Tako da će ovo biti meč sa dosta golova u mreži Bolivijaca... Žao mi je Bolivijaca
      Last edited by Il Capitano; 29-06-11, 00:23.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #93
        A meni baš sad našli da dođu gosti i spavaju baš u toj sobi gde imam Open IPTV dok je kod mene u sobi Total tv znači poludeću :@
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • #94
          Kvote za osvajanje Kope na mybet.com

          Argentina @ 2.0
          Brazil @ 3.0
          Uruguay @ 12.0
          Chile @ 17.0
          Paraguay @ 21.0
          Colombia @ 29.0
          Mexico @ 34.0
          Ecuador @ 67.0
          Venezuela @ 101.0
          Peru @ 151.0
          Bolivia @ 201.0
          Costa Rica @ 251.0
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #95
            Problemi,problemi... Gangrena,traje ovo prvenstva otice gosti. Ma ove meceve u grupi me ne interesuju,cekao eliminacije,i tada cu biti slobodan.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #96
              Meksiko je sada medju ausajderima.
              Jedina tri meca koja me interesuju su Argentina-Kolumbija, Brazil-Paragvaj i Urugvaj-Cile,A od cetvrfinalnih duela videcemo.

              Comment


              • #97
                Svaki mec ovde uglavnom bude dobar i igra se odlican fudbal.Proslo prvenstvo sam gledao sve i jedan mece i zaista se odusevio Kopom,nadam se istom i ove godine.Ubedljivo najlepsi fudbal se igra ovde.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Svaki mec ovde uglavnom bude dobar i igra se odlican fudbal.Proslo prvenstvo sam gledao sve i jedan mece i zaista se odusevio Kopom,nadam se istom i ove godine.Ubedljivo najlepsi fudbal se igra ovde.
                  Potpuno tacno. Ja cu pokusati da odgledam sto vise,mada ce biti tesko zbog termina,ali meni nikada nije igralo ulogu da li igra Brazil .Peru ili Bolivija,zanimljive su mi sve te njihove egzoticne repke

                  Comment


                  • #99
                    vecina meceva bice na areni 1

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      vecina meceva bice na areni 1


                      Originally posted by dusan1610 View Post
                      Vazno da ce biti strimova, i to na YT-u
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • neka fala, samo vi gledajte preko strimova

                        Comment


                        • Gleda li ko Argentinu veceras ? ^^
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Jos pitas

                            Samo sto cu se patiti preko streama,ali nema veze
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ja nemam tih problema , imam sve 4 Arene


                              Ocekujem jedno 5-0 veceras
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ja navijam naranvo za urugvaj...Idemo trojac Kavani-Forlan-Suarez
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X