Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nijedan post a završeno prvo polufinale

    Posle čudnih četvrtfinalnih mečeva izgubila se želja za ovim takmičenjem

    Evo golova Suareza...

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Bravo momci,kraljevi,sad po titulu....
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ja sam bio fokusiran na Partizan i totalno zaboravio da je bilo SF.

        Suarez objasnio!
        sigpic

        Comment


        • Jel finale sutra ili prekosutra?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Jel finale sutra ili prekosutra?
            Finale je u nedelju. ;)
            sigpic

            Comment


            • E hvala
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Biti ce zanimljivo ako finale budu igrali Urugvaj i Paragvaj , samo nek Paragvaj pobedi veceras da Larisa izvede solo nastup
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Nisam gledao,ocekivana pobjeda Urugvaja naravno i nadam se da cemo u finalu gledati veliki derbi Paragvaj-Urugvaj
                  Nocasnja utakmica se ne propusta,nema Rinkona,bice mnogo lakse
                  sigpic

                  Comment


                  • Prvo da pohvalim Krletov avatar

                    Nadam se da ce ovo Urugvaj na kraju osvojiti,navijam za njih od pocetka.

                    I nek jos neko kaze da mi ja avatar uklet,a decko razvaljuje
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Prvo da pohvalim Krletov avatar

                      Nadam se da ce ovo Urugvaj na kraju osvojiti,navijam za njih od pocetka.

                      I nek jos neko kaze da mi ja avatar uklet,a decko razvaljuje


                      Paragvaj do kraja
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ima na Arena 1 prenos ... Mislim da bi Venecuela mogla iznenaditi , doduse na Copi ocito vise iznenadjenja nema
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ima na Arena 1 prenos ... Mislim da bi Venecuela mogla iznenaditi , doduse na Copi ocito vise iznenadjenja nema
                          80% Srbije nema Arenu. ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako je lose primio Valdez ovu loptu,steta,mogla je to biti dobra sansa
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako nema Arenu , zar Arena ne zastupa Srbiju,CG i BiH ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment

                              Working...
                              X