Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvar ukusa. Robinho je blistao u Realu, toliko mi je krivo bilo kada je otisao u Shity......

    BTW, kada se igra polufinale?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Iskreno, vise bih para dao za Hendersona jer bar znam da ce decko da mi gine na terenu a uz to ima kvalitet i dokazao se vec u PL a ovaj do ove Kope nije znao sta je posten duel + mu je karakter gori od Kristijanovog.

      OK;).
      Samo sto takvih igraca kao sto je Henderson mozes naci na svakom koraku a ovakvih kao sto je Neymar danas je jako jako malo. Cinjenica je da su svi precjenjeni, ali igraci sa ostrva su bas precjenjeni. Neymar je dobio ovoliku cijenu zato sto je nevjerovatan talenat i bruku klubova ga hoce, i normalno da predjednik odbija neke ponude, onda drugi klub ponudi vise - on odbije, i eto ga..napumpa cijenu da zaradi sto vise.

      Ja po ko zna koji put ponavljam da Neymar igra na nanajvisem mogucem nivou s obzirom na svoje godine.
      A da ga neko mrzi zbog frizure je van svake pameti, pa nije on na Fashion Week-u pa da se gleda frizura.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        OK;).
        Samo sto takvih igraca kao sto je Henderson mozes naci na svakom koraku a ovakvih kao sto je Neymar danas je jako jako malo. Cinjenica je da su svi precjenjeni, ali igraci sa ostrva su bas precjenjeni. Neymar je dobio ovoliku cijenu zato sto je nevjerovatan talenat i bruku klubova ga hoce, i normalno da predjednik odbija neke ponude, onda drugi klub ponudi vise - on odbije, i eto ga..napumpa cijenu da zaradi sto vise.

        Ja po ko zna koji put ponavljam da Neymar igra na nanajvisem mogucem nivou s obzirom na svoje godine.
        A da ga neko mrzi zbog frizure je van svake pameti, pa nije on na Fashion Week-u pa da se gleda frizura.
        Ne mrzim ga zbog frizure, niti ga uopste mrzim vec me nervira zato sto glumi zvezdu a to jos nije ni postao. A to sto je talenat ne znaci da vredi toliko i trenutno je najprecenjeniji igrac sveta jer nije afirmisan, ovi iz PL su se bar pokazali tamo u svojim klubovima i taj Henderson je svojim pasovima razbucao odbranu kao sto je Celsijeva, imena dovoljno govore a nisu jedina odbrana kojoj je tako nesto radio. Nesto slicno vazi i za ostale mlade igrace, naravno zavisi od pozicije na kojoj igraju. Tako da iako su precenjeni, bar su se donekle dokazali a ovaj tamo uradio par finti i vec trenere smenjuju zbog njega. Vanserijski talenat jeste, ali tek treba da se dokaze i ne treba da smatra sebe za boga oca. Ako dodje u Real, ne bi me cudilo da on i CR izadju na teren s krunama na glavi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ne mrzim ga zbog frizure, niti ga uopste mrzim vec me nervira zato sto glumi zvezdu a to jos nije ni postao. A to sto je talenat ne znaci da vredi toliko i trenutno je najprecenjeniji igrac sveta jer nije afirmisan, ovi iz PL su se bar pokazali tamo u svojim klubovima i taj Henderson je svojim pasovima razbucao odbranu kao sto je Celsijeva, imena dovoljno govore a nisu jedina odbrana kojoj je tako nesto radio. Nesto slicno vazi i za ostale mlade igrace, naravno zavisi od pozicije na kojoj igraju. Tako da iako su precenjeni, bar su se donekle dokazali a ovaj tamo uradio par finti i vec trenere smenjuju zbog njega. Vanserijski talenat jeste, ali tek treba da se dokaze i ne treba da smatra sebe za boga oca. Ako dodje u Real, ne bi me cudilo da on i CR izadju na teren s krunama na glavi.
          Kako on rjesava situacije 1 na 1 to je nevjerovatno.

          Shvatio sam, Hendo je tata za Neymara, novi Xavi i Sneijder u jednom. ;)
          Da Henderson ima takav pas kojim razbuca odbranu, on bi vec uveliko nosio dres Barcelone , zna se ko trazi takve igrace koji razbucaju odbranu pasovima.
          Last edited by bracala; 18-07-11, 21:58.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Kako on rjesava situacije 1 na 1 to je nevjerovatno.

            Shvatio sam, Hendo je tata za Neymara, novi Xavi i Sneijder u jednom. ;)
            To sam rekao reda radi ali brazilska liga i Evropa su nebo i zemlja, to je poenta.

            Nije on tata za Nejmara, ali ovaj je samo veci talenat a to ne znaci nista. On ako se ne bude vise zalagao na utakmicama i ako ne prestane da se ponasa ovako nece nikad nista uraditi i ostace veciti talenat i Henda ili bilo koga drugog ce smatrati za boljeg igraca ako nesto urade i ovaj ne uradi nista.
            sigpic

            Comment


            • Ma dobro ljudi , to je sad stvar izbora


              Neki od nas bi sigurno dali 40 miliona za njega sad , neki ne ni upola , ali oko toga ne trebate raspravljati .. Da je ufuran jeste , da je sebican po meni nije , nemam nista protiv njega , oke mi je , mislim da ce biti super igrac , ali ne vjerujem da ce biti medju najboljima na svijetu , vrijeme ce pokazati .

              I da , da mogu birati izmedju njega i Gansa , prije bih izabrao Gansa , covjek se ne primijeti kao Neymar , ali covjek jednostavno radi svoj posao i suti , ne fura se ..

              Nema ga 45 minuta i onda jednim dodirom izbaci sve protivnicke igrace i da savrsen pas , tako skoro na svakoj utakmici , jednostavno maestro
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                To sam rekao reda radi ali brazilska liga i Evropa su nebo i zemlja, to je poenta.

                Nije on tata za Nejmara, ali ovaj je samo veci talenat a to ne znaci nista. On ako se ne bude vise zalagao na utakmicama i ako ne prestane da se ponasa ovako nece nikad nista uraditi i ostace veciti talenat i Henda ili bilo koga drugog ce smatrati za boljeg igraca ako nesto urade i ovaj ne uradi nista.
                Pa ja sam samo i rekao da je najveci talenat trenutno i nisam nista govorio da ce biti najbolji, i rekao sam kako su mu nabili cijenu, a onda svi poceli pljuvati po njemu....
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Kako on rjesava situacije 1 na 1 to je nevjerovatno.

                  Shvatio sam, Hendo je tata za Neymara, novi Xavi i Sneijder u jednom. ;)
                  Da Henderson ima takav pas kojim razbuca odbranu, on bi vec uveliko nosio dres Barcelone , zna se ko trazi takve igrace koji razbucaju odbranu pasovima.
                  On to jeste uradio, sad to sto ti nisi gledao te meceve je nesto drugo. Nije Cavi ali u PL ima jedan od najboljih pasova, od mladih igraca najbolji. A ne znam kad je to Barsa trazila Engleza za svoje redove. A ako samo Barsa trazi takve igrace, sto onda Pirlo nikad nije ni povezivan sa njima ili Snajder ili neki drugi kreator. Ispada da jedino oni imaju kreatore igre a ostali drva pa sta im bog da. Svuda ima strasnih kreatora a to sto su njihovi najbolji i jos iz njihove skole je nesto drugo, mada od pravog Pirla nema boljeg kreatora.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pozdrav momci,jeste videli sta radi Urugvaj....Bravooo majstori...
                    Tako se to radi....sad da osvoji Copu i da se dokaze da su najbolji
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      On to jeste uradio, sad to sto ti nisi gledao te meceve je nesto drugo. Nije Cavi ali u PL ima jedan od najboljih pasova, od mladih igraca najbolji. A ne znam kad je to Barsa trazila Engleza za svoje redove. A ako samo Barsa trazi takve igrace, sto onda Pirlo nikad nije ni povezivan sa njima ili Snajder ili neki drugi kreator. Ispada da jedino oni imaju kreatore igre a ostali drva pa sta im bog da. Svuda ima strasnih kreatora a to sto su njihovi najbolji i jos iz njihove skole je nesto drugo, mada od pravog Pirla nema boljeg kreatora.
                      Ne ja nisam nista gledao....i pojma nemam, ti si upravu, tvoja ce biti zadnja.

                      Da je on toliko dobar i da ima takav pas, ja ti kazem da bi njega Barcelona vec sada uzela da se obezbjedi.
                      I taj Henderson je isto tako navikan na ostrvu, pa ja nisam niakda nsita rekao za njega, a ti si poceo pljuvati po Neymaru odmah...jos samo ocekujem da se pocne hvaliti i Charlie Adam.

                      Eto moj zadnji post, sto se tice ovoga...ne mogu vise pisati, misli sta hoces, imas pravo na to. ;)
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ne ja nisam nista gledao....i pojma nemam, ti si upravu, tvoja ce biti zadnja.

                        Da je on toliko dobar i da ima takav pas, ja ti kazem da bi njega Barcelona vec sada uzela da se obezbjedi.
                        I taj Henderson je isto tako navikan na ostrvu, pa ja nisam niakda nsita rekao za njega, a ti si poceo pljuvati po Neymaru odmah...jos samo ocekujem da se pocne hvaliti i Charlie Adam.

                        Eto moj zadnji post, sto se tice ovoga...ne mogu vise pisati, misli sta hoces, imas pravo na to. ;)
                        Nemam ja nameru da se svadjam i da moja bude zadnja, samo govorim svoje misljenje. Decko ima dobar pas to je cinjenica, malo izvikan ali ni blizu kao ovaj. Nije Cavi ali zna da kreira i glavni je razlog sto je Sanderlend igrao lep fudbal protekle sezone. A ako Barsa uzima i drzi sve sto ima pas zasto su dali Susa Liverpulu, a decko je verovatno najbolji veznjak na svetu 93 godiste, najbolji pas ima ako nista drugo. Pljuj ti po Hendersonu ako hoces, mene to uopste ne vredja jer ti nisi nista meni rekao i imas pravo da kazes za njega sta god hoces. Sto se tice Adama, dobar igrac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Neymar ne vredi 40+ miliona.(tacka)

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            Neymar ne vredi 40+ miliona.(tacka)
                            Dosta igraca ne vredi toliko, pa ih opet timovi placaju, jbg.....
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ne kazem pri tome da je on los.Strasan igrac,talenat naravno,brzina,tehnika,prodornost,super.Ali je mlad,19. godina...sta ti je to nista,nista ne zna o zivotu.dati tolike pare za nekog ko ima 19. godina(92. godiste) je preveliki rizik.
                              Opet,imas talenata koliko hoces po svetu,ali nije ni sve u talentu.Talenat ti je 5%,sve ostalo je pozrtvovanje,rad,zelja,srce...
                              Citao sam neki clanak o Skolsu i Gigsu.Znate sta su oni radili kada su bili njihovih godina?Igrali su za 80funti mesecno,i kada su bili najmladji u ekipi,tek usli u 1. tim Junajteda,na kraju treninga svakog morali su da ciste kopacke i da ih sve sloze,a tek onda,zadnji da napuste Mancesterov trening kamp,kompleks,sta je vec.
                              Jednostavno,on ne vredi 40+ miliona.(tacka)

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Mumi, mojne Charlie-a da mi diras, za njega bijem...




                                A sad se lepo vratimo na temu koja glasi Copa America
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X