Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Sta ti je krivo?? Sto si gledao?'

    Utakmica je bila prejaka, malo je rec'.
    Nije bilo golova,za mene nije prejaka.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Nije bilo golova,za mene nije prejaka.
      Drzi se ti zenskog fudbala. ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Drzi se ti zenskog fudbala. ;)
        hahahahahah,dobar mali,dooooobar
        Tovare te Mamba kako stignu.trpaj magare dok je u blatu

        Comment


        • Bitno je da je Paraguay prosao...na penale,jos sladje,a ne oni vepri kakav je Neymar.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Drazen 3 View Post
            hahahahahah,dobar mali,dooooobar
            Tovare te Mamba kako stignu.trpaj magare dok je u blatu
            Ma samo trpat nego sta
            Pusti ga, kao odjednom on sad prati muski fudbal...i "navija" za Paraguay
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Nisam navijao za Paraguay,vec protiv Brazila.
              sigpic

              Comment


              • Mamba,stalno naopako sa tobom
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • I ja sam navijao protiv Brazila...ako nekom nije jasno zasto,lako cu odgovoriti. Brazil je nekad bio cirkus-ali samo u fudbalskom smislu-i to onaj pozitivan cirkus. A sada su to prenapumpani klinci sa jadnim frizurama i jos jadnijim trudom i zeljom. Nekada je Brazil imao radnike,vredne igrace,ali i prave madjionicare. Danas je ovo smesno. Budite realni.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    I ja sam navijao protiv Brazila...ako nekom nije jasno zasto,lako cu odgovoriti. Brazil je nekad bio cirkus-ali samo u fudbalskom smislu-i to onaj pozitivan cirkus. A sada su to prenapumpani klinci sa jadnim frizurama i jos jadnijim trudom i zeljom. Nekada je Brazil imao radnike,vredne igrace,ali i prave madjionicare. Danas je ovo smesno. Budite realni.
                    Slazem se,pogledaj onu generaciju iz 2002 Ono je bila umetnost..

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Slazem se,pogledaj onu generaciju iz 2002 Ono je bila umetnost..
                      2002 nesto najbolje sto sam ikad gledao Jeste da je i Zuba tada imao cudnu frizuru,ali on sme i go da izadje ako hoce

                      Comment


                      • Secam se,brat i ja u igraonici igramo fudbal a na televizoru SP,malo igramo fudbal malo gledamo Tv,jednostavno takva generacija,secas se gola Ronaldinja,mislim protiv Engleske?

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          I ja sam navijao protiv Brazila...ako nekom nije jasno zasto,lako cu odgovoriti. Brazil je nekad bio cirkus-ali samo u fudbalskom smislu-i to onaj pozitivan cirkus. A sada su to prenapumpani klinci sa jadnim frizurama i jos jadnijim trudom i zeljom. Nekada je Brazil imao radnike,vredne igrace,ali i prave madjionicare. Danas je ovo smesno. Budite realni.
                          Ja stvarno ne znam kakve veze ima frizura sa igrackim kvalitetima nekog igraca???
                          A sto se tice truda, Neymar je pokazao veliki trud i zelju, ulazi u duele u kojima moze ostati bez noge i dobiti povredu ali on ipak ulazi, momak se trudi..a ne moze on sve sam, na kraju krajeva ima tek 19 godina, bolje ne moze igrati s obzirom na neiskustvo i godine. Cinjenica da ce tesko sastaviti ekipu kao iz 2002. ali jbg...to je jednostavno tako, jedna generacija bude i prodje (kao sto sada Spanija ima odicnu reprezentaciju, ko zna kada ce opet ovavku imati). Trude se oni ali jednostavno to je relativno podmladjena generacija i nisu jos toliko uigrani, do SP u Brazilu mislim da ce se sve kockice sloziti.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Malo smo zahtevni? Ronaldo, Rivaldo i kompanija bili u najboljim igrackim godinama, a ovde imate klinaca koliko hocete....Tesko je ocekivati da oni igraju kao ta famozna generacija Brazila, a i mala je mogucnost da se takva generacija ponovi. Neymar ce biti igracina, ne znam sto ga toliko preziru neki ljudi i pljuju. Decko je odigrao dobro sinoc, pokazace on da je klasa.
                            Last edited by D-Wade; 18-07-11, 17:34.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              I ja sam navijao protiv Brazila...ako nekom nije jasno zasto,lako cu odgovoriti. Brazil je nekad bio cirkus-ali samo u fudbalskom smislu-i to onaj pozitivan cirkus. A sada su to prenapumpani klinci sa jadnim frizurama i jos jadnijim trudom i zeljom. Nekada je Brazil imao radnike,vredne igrace,ali i prave madjionicare. Danas je ovo smesno. Budite realni.

                              + 10000


                              Svaka ti cast za ovaj post


                              Prije nisi mogao da ne volis Brazil , a sada su mi iz godine u godinu sve vise i vise antipaticni .. ;)


                              Zapravo , tad su u Brazilu bili mnogi igraci koje sam bukvalno obozavao ( prije svih Rivaldo , pa Ronaldinho ) , tako da i to ima uticaja , ali opet
                              Last edited by Dale; 18-07-11, 17:42.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ja samo kazem da ceo svet dize neke ljude u nebesa...brazilce naravno. Neymar je stoti Pele po redu...Videli smo kakav je Robinjo igrac postao-dobar. Ali ni blizu nekog odlicnog igraca.Evo jedan "novi Pele" je sad potpisao za Zvezdu...Ja ne mogu da verujem da je vama dovoljno da igrac zna petom da zvekne loptu...ali dobro,ja na fudbal skroz drugacije gledam. Zbog toga mi je Nemacka vec duze vreme omiljena reprezentacija.Naravno posle nase sirotinje

                                Edit : Eto,Dale i Vule se slazu sa mnom,znaci da ne gresim

                                Vule,secam se svega. Tada je fudbal bio nesto posebno,bar za mene

                                @ Wade-ne mozes da tvrdis da ce biti igracina,to nikako. Takvi igraci su macka u dzaku. Zato je bolje imati "limitirane po talentu",ali zato sigurne igrace koji ce osvajati prvenstva sveta,evrope,amerike i lige sampiona. Tipa Ozil i kompanija sada,Zidan i kompanija nekada Mada Zidan je tata za sve nove Pele-e
                                Last edited by Ljuba90; 18-07-11, 17:44.

                                Comment

                                Working...
                                X