Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim boga da osvoji Paragvaj i da se Larissa skine i ostale skinu...

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • Originally posted by Phenom View Post
      Molim boga da osvoji Paragvaj i da se Larissa skine i ostale skinu...
      Tako bre.....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Jebi mocna Venecuelo, jebi!

        Comment


        • Idemo Venezuela do titule, pa da Hugo zavlada celom Juznom Amerikom!




          Gde su oni Cileanci da se sad jave? Ajmo Sanchez, Barcelona 135 miliona evra dza-bu, Martina Fernandez i ostale zvezdice...




          Arangol FTW!!!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Ode moj Chile kuci, ali stvarno svaka cast Venecueli
            Sada osta Paragvaj samo.....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              ADIOS, ARGENTINA!!!!!!!!
              Vece autsajdera.
              Bas bi bila fora kad bi drugo polufinale bilo Paragvaj-Venecuela.Ja bih bio zadovoljan samo da ispadne Brazil.
              Najpametniji su juce profitirali.
              A ljudi poput mene i dalje pucaju u prazno.

              Comment


              • Poslije utakmice Brazil - Paraguay jedino sto mogu reci je - jbm ti fudbal! Kada ekipa koja se brani sve vrijeme i u prodzecima stvori prvu polusansu i na kraju prodje...stvarno zalosno

                A sto se tice prolaska Venezuele, tu mi je svejedno...

                Sada jedino preostaje da se nadam prolasku Perua i Paraguay-a u finale, jer onda je jedno sigurno, skinuce se ili tete iz Perua ili tete iz Paraguay-a
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ma Brazil nema sredinu,go su oni ljudi u sredini,imaju napad i dobranu,ali vezu izmedju te dvije linije nemaju,i misle da se sve moze invidiulnim kvalitetom postici,ma nema sanse,onaj Nerjmar nista spektakularan igrac,koliko je naduvana ta prica.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Nemoj tako Mandarinice, sinoc je igrao odlicno.....Velika greska sto ga je zamenio, ali sta da se radi sada. Videces ti, Neymar ce biti fantastican igrac. ;)
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ma da odigrali su fantasticno i ispali
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Pa jesu igrali dobro, ako si gledao tekmu, video si sta su promasili. Paragvaj nije sansu stvorio do 118. minute. Nije Neymar kriv sto njegovi saigraci nisu u stanju da pogode okvir gola sa bele tacke.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Poslije utakmice Brazil - Paraguay jedino sto mogu reci je - jbm ti fudbal! Kada ekipa koja se brani sve vrijeme i u prodzecima stvori prvu polusansu i na kraju prodje...stvarno zalosno

                          A sto se tice prolaska Venezuele, tu mi je svejedno...

                          Sada jedino preostaje da se nadam prolasku Perua i Paraguay-a u finale, jer onda je jedno sigurno, skinuce se ili tete iz Perua ili tete iz Paraguay-a
                          Niko nije Brazilcima kriv sto nisu mogli dati gol iz 10 sansi,morala je doci kazna za te promasaje,samo sto je dosla na penale...sta's.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Niko nije Brazilcima kriv sto nisu mogli dati gol iz 10 sansi,morala je doci kazna za te promasaje,samo sto je dosla na penale...sta's.
                            De Mamba nemoj filozofirat....nisi ni gledao utakmicu, gledao si zenski fudbal.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              De Mamba nemoj filozofirat....nisi ni gledao utakmicu, gledao si zenski fudbal.
                              Gledao sam oko 50-60 minuta utakmice, i krivo mi je.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Gledao sam oko 50-60 minuta utakmice, i krivo mi je.
                                Sta ti je krivo?? Sto si gledao?'

                                Utakmica je bila prejaka, malo je rec'.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X