Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covjek je nesavladiv,kakva budala od golmana,a i ovi iz Brazila seru,zaleti se i udari ko covjek,sta zastajkujes pri izvodjenju penala.Venecula prolazi nocas
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Viljar je heroj,mada bi jos vise boljelo da je Nelson fino poklopio onu loptu pred kraj drugog produzetka,ali dobro je i ovako,da ne cjepidlacim
      Last edited by Vladan; 17-07-11, 23:02.
      sigpic

      Comment


      • Promasise sve penale

        Comment


        • Moraju da se kurce i kada sutiraju penale...kreni-stani,ovo ono. I treba da izgube zbog toga. Sad bi po nekoj logici Venecuela trebala da pobedi

          Comment


          • Pa dal je moguce promasiti 4 penala ahahahah i svi gledaju u zemlju kao ne valja im
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Pa dal je moguce da su promasili sve penale,i poslije svakog penala pogledi u travu i cudenje

              Comment


              • Fali jos samo da prodje Venecuela i da imamo potpuno neocekivana polufinala, jos fali da na kraju gledamo finale Peru - Venecuela

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Moraju da se kurce i kada sutiraju penale...kreni-stani,ovo ono. I treba da izgube zbog toga. Sad bi po nekoj logici Venecuela trebala da pobedi
                  Venecuelu svaki ljubitelj fudbala i zeli,da se ponovi ona utakmica protiv Paragvaja
                  Salu na stranu ide Cile dalje,ali ovo je vec drugi turnir,koliko su samo Paragvajci stisli odbranu,kako su disciplinovano odigrali,kao protiv Spanije na SP ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja zelim finale Peru-Paragvaj,nista me drugo ne interesuje

                    Comment


                    • Comment


                      • Ja sam zadovoljan sa bilo cim,samo da Chile ne dodje do finala.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja bih bio zadovoljan samo da gledam finale izmedju Perua i Venecuele

                          Salu na stranu, Urugvaj-Cile finale

                          Comment


                          • Vladane, koja crna odbrana, imali su srece sto pet komada nisu primili.

                            Realizacija Brazila danas jednaka nuli. A, penal koji je izveo, potvrđuje moju tvrdnju, Andre Santos=balvan
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Vladane, koja crna odbrana, imali su srece sto pet komada nisu primili.

                              Realizacija Brazila danas jednaka nuli. A, penal koji je izveo, potvrđuje moju tvrdnju, Andre Santos=balvan :fact:
                              De,de
                              Odbranio je Viljar neke strasne stvari,ali Paragvaj je tako tvrda ekipa,sjeti se SPa 1998. ili 2002. pa i proslog i sve su igrali sa najjacim ekipama,Francuskom,Njemackom i Spanijom i jedva gubili.Njemacki mentalitet u sred Juzne Amerike
                              sigpic

                              Comment


                              • Brate, ovo nije normalno sta je danas Brazil promasio, nadigrali su ih u svakom pogledu u regularnih 90. minuta. Imali su 10-11 dobrih sansi i jednostavno ih gol nije hteo. Sami su krivi sto su ispali. Ali, smesno je sve ono promasiti.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X