Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Mozemo sta hocemo da pricamo,ali je Mesi ponovo podbacio u reprezentaciji ;)
    Postavlja se pitanje,zasto?Ovog puta mislim da selektor nije opravdanje,kao ni to da nema s kim da igra,bilo je toga vec ;)
    Kako je podbacio?

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • @Maric

      Pa i nije Urugvaj bas bio autsajder.
      Uigrani su,a imaju i dobre individualce,Argentina me mnogo podseca na Real,same zvezde,nikakve hemije.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Phenom View Post
        Kako je podbacio?
        Lepo,nije odigrao na nivou najboljeg igraca sveta
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          E to vec ne moze da bude

          Brazil do titule,put je potpuno otvoren
          Nas dvojica se bas ne slazemo oko nekih stvari.
          I provukli su se u prosloj utakmici protiv Paragvaja ko cigani.
          Naravno da moze da se desi da ispadnu.Ovo je Copa America.

          Edit:Mamba, za mene su bili mali autsajderi s obzirom da su im par bitnih igraca bili povredjeni.I veoma drago mi je sto su prosli.
          Last edited by Ricma; 17-07-11, 02:06.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Nas dvojica se bas ne slazemo oko nekih stvari.
            I provukli su se u prosloj utakmici protiv Paragvaja ko cigani.
            Naravno da moze da se desi da ispadnu.Ovo je Copa America.
            Ali oni su Brazil,ne Argentina
            Salim se,naravno da moze,ali su protiv Ekvadora igrali odlicno,ne vidim razloga da tako ne bude sada.Jeste da sad Brazil nije ono sto je nekad bio,ali je ipak Brazil
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Lepo,nije odigrao na nivou najboljeg igraca sveta
              Pa ne znam.Prvu utakmicu je odigrao solidno.Druga ravna 0.Treca je bila perfektna.Ovu utakmicu je odigrao super,upisao asistenciju,jednostavno je dobro bio cuvan.

              Na Copa Americi je namestio 15 suta u okvir gola(od toga 3 asistencije),i imao je preko 25 uspesnih driblinga,u oba segmenata vise od bilo kog igraca na Copa Americi.

              Jednostavno,15 puta su Aguero,Higuain,Tevez,Lavezzi i kompanija imali sanse da postignu gol od strane Messijevog zavrsnog pasa,a da ne pricam o ostalim igracima koji su delili kako takve lopte.

              Ljudi gledaju subjektivno.Messi,nije dao gol,znaci da je lose odigrao,e pa nije istina.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Statistika me nesto ne interesuje,gledam fudbal,i njegove partije ovde i u Barsi nisu iste i to je to.Sto je tako,ne znam niti zelim da ulazim u tu raspravu
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Statistika me nesto ne interesuje,gledam fudbal,i njegove partije ovde i u Barsi nisu iste i to je to.Sto je tako,ne znam niti zelim da ulazim u tu raspravu
                  Naravno,nikog ne interesuje statistika,mislite da to nije pravi pokazatelj,mozda i nije.
                  Nema on istu ulogu u Barsi i u Argentini,i nikad nece biti,ljudi to moraju da shvate.
                  Jednostavno su prejaki u napadu,a u odbrani su krs zivi,u veznom redu su neka prosecna sredina,nemas kreativca koji moze da ti gurne loptu u kanal ili da te uposle.A to Messi pokusava ovde u Argentini da uradi,da uposli Teveza,Higuaina,Aguera,etc..dok u Barsi su tu Xavi i Iniesta koji njemu daju lopte,iako je Messi ove sezone bio najbolji asistent ekipe.

                  Ako nista drugo,barem ce se ranije pridruziti pripremama,i necu morati toliko da cekam da bih ga opet video u dresu Barse.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Ne verujem da je Kolumbija ispala! Bolji su bili od Perua, posle promašenog penala Falkaa imali su još dobrih šansi. Zaslužili su prolaz u polufinale i zbog ovog meča i celokupne igre na turniru... Ogroman uspeh je ovo za Peru!

                    Argentinu nisam gledao ali vidim da je ista priča kao u prethodnim mečevima. Iako su domaćini nije bilo igre i nema rezultata... Na kraju lutrija odlučila. Da se ne lažemo Urugvaj isto ne igra ništa bolje od Argentine na ovom turniru... Ne bi me čudilo da Peru nekako prođe u finale
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Sta bi tek bilo da Mesi igra za Costariku,ako u Argentini nema dobre suigrace?Sudije ne stite ovdje Mesija kao u Barsi,ovdje je Mesi sirio 10-ak puta ruke,zato on i ne moze doci do izrazaja,ovdje se tretira kao svaki obicni igrac,a u Barsi kao bijeli medvijed(ugrozena vrsta) Dzaba njemu 10LS i po 30-40golova po sezoni,on mora sa "nejakom" Argentinom da uzme sve sto moze,pa tek onda da udje u legendu.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • koja koincidenija.. juce sam ugasio tv kad je bio 23 minut u toku na arg-uru.. i sad palim tv tj odma arenu i nastavlja se tacno odatle

                        Comment


                        • Urugvajci jesu dobri, ali mi ovi moji ''gaučosi'' nikako nisu jasni ...
                          Da li je problem u selektoru, hemiji u ekipu, prevelikom pritisku i očekivanjima ... bem li ga .. Stvarno šteta ... Ali, aj, gotivim Urugvajce, pa mi lakše palo .. Samo da Brazil ne osvoji ...
                          I Kolumbijci igrali do jaja, ovo - ono, i sad pukoše ..

                          Comment


                          • Kakvo veče sinoć haha
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sto se tice utakmice Argentina - Uruguay neopisivo mi je drago sto je Argentina ispala

                              Imali su ubjedljivo najjaci tim na ovom takmicenju, ali jednostavno to nije to, vidi se da nesto ne stima...sinoc su dosta drzali loptu, kruzili oko gola, ali Uruguay je bio opasniji.

                              Moglo bi se desiti i da Brazil ispadne...ali samo neka je Argentina ispala ostalo je nevazno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Nista ne stigoh da pogledam sinoc,zato ocu danas
                                Drago mi je naravno sto su Urugvajci prosli,neka idu do finala i neka se tamo sretnu sa najvecim rivalom,Paragvajom
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X