Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promasio Falkao!
    sigpic

    Comment


    • Hahahah promasi,tacno sam znao
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Kolumbija nije imala sut na gol?
        Za razliku od proslih godina i takmicenja na Copa America,ove godine se posle neresenog rezultata u regularnih 90 minuta igraju 2x15minuta,pa tek onda penali.
        Pre se odma pristupalo izvodjenju penala.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Falkao danas totalno neprimetan, Moreno mnogo opasniji po gol. Guarin takodje nije na svom nivou i nema onih njegovih lopti koje cepaju odbrane. Sreca pa su izuzetno sigurni nazad i dobro cuvaju loptu. Imaju blazu inicijativu ali bez mnogo konkretnih napada.
          sigpic

          Comment


          • Otici ce ovo u produzetke....a tu je sve moguce
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Vodi Peru sunce ti jebem, Lobaton strelac!
              sigpic

              Comment


              • Gotovo...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • 2:0, gotovo je ovo. Falcao kao da ne igra na ovom mecu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Au , to je to ja mislim

                    Steta , steta , ali bravo za Peru
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Peru u polufinalu, svaka im cast retko ko je ovo ocekivao od njih.
                      sigpic

                      Comment


                      • ala golcine... znas kad ce nas igrac ovako da sutne pa i na treningu,nikad...

                        Comment


                        • Svaka cast.
                          A za malo vise od 45minuta spektakl.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Hajde Leo zablistaj

                            Idemo momci do pobjede , nadam se bez infarkta
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ja navijam za Urugvaj

                              Comment


                              • Nadam se odlicnoj tekmi sa mnogo golova.....

                                Zbog Di Marie navijam za Argentinu.....
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X