Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li moguce ovo
    sigpic

    Comment


    • Sta promasi Ramos jbt!

      Al tacno im je odbrana neverovatno suplja,prva malo ozbiljnija situacija i odmah ispadaju.
      sigpic

      Comment


      • Sta promasi covjek

        A Argentina nista ne pokazuje zasad.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Kolumbija odlicna za sada, Argentina ponovo nista narocito.

          Jao bre, pa kako ovo nije penal jbt ?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ovo je sada vec smesno
            sigpic

            Comment


            • Jel ovo moguce!!!!!!!!!?????????????????

              BTW.I dalje cekamo Mesija i njegovu magiju
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Pa ovo stvarno nije normalno
                Bravo Milito,svaka cast
                sigpic

                Comment


                • Jbt, ovaj idiot promasio, ja reko ofsajd pa zato se hvata za glavu.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Jel moguce ovo fuliti
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • aaaaa daaaaaa koji magarac, pa ne mozes to promasiti

                      Ajmo Kolumbosi napunite ih, ovi nemaju pojma

                      Comment


                      • Ovima je Iguita 100% doneo nesto belo u svlacionicu,nema sanse da su u normalnom stanju da bi ono promasili.

                        EDIT: Kakva lopta od strane doktora i sta promasi Laveci
                        Last edited by Casiraghi; 07-07-11, 02:21.
                        sigpic

                        Comment


                        • Strasno...
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Nek mu igra Lavezzi pa ce onda Aguero morati opet spasavati stvari.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Sta radi ovaj Tevez??????

                              EDIT: Kako tecna igra Kolumbije i tacni pasovi,tacno znaju sta hoce i dosli su po 3 boda.
                              Last edited by Casiraghi; 07-07-11, 02:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bombarduju Kolumbijci ali nikako da udje jedna
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X