Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 00:15 URUGUAY - PERU



    Selektori: Oskar Tabarez (Urugvaj), Serđo Markarian (Peru)
    Zvezde timova: Dijego Forlan (Urugvaj), Huan Manuel Vargas (Peru)
    Kapiteni: Dijego Lugano (Urugvaj), Valter Vilčez (Peru)


    02:45 CHILE - MEXICO



    Selektori: Klaudio Borgi (Čile), Hoze Manuel de la Tore (Meksiko)
    Zvezde timova: Aleksis Sančez (Čile), Đovani Doš Santos (Meksiko)
    Kapiteni: Klaudio Bravo (Čile), Luis Ernesto Mičel (Meksiko)
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Uruguay-Peru 00:15h
      Chile-Mexico 02:45h

      Chile- Mexico ce da bude odlicna tekma, s obzirom kakv stil igre gaje i jedni i drugi mislim da cemo konacno gledati tekmu sa mnogo golova. Samo me zanima je l` Bielsa i dalje selektor Chile-a? Znam da je bio u svadji sa Chile-anskim savezom, pa je bio podneo ostavku, onda se i vratio, kasnije sam i prestao da pratim situaciju. Kako samo gotivim tog trenera, gaji ofanzivnu igru, sto retko koji trener danas radi. Bili su pravo iznenadjenje u kvalifikacijama za SP u Juznoj Africi, cini mi se da su bili drugi iza Brazil-a sa samo bodom zaostatka. Kasnije i na SP-u su odlicno igrali, ali nisu imali srece naleteli na Brazil u osmini finala (ako se ne varam).
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Uruguay-Peru 00:15h
        Chile-Mexico 02:45h

        Chile- Mexico ce da bude odlicna tekma, s obzirom kakv stil igre gaje i jedni i drugi mislim da cemo konacno gledati tekmu sa mnogo golova. Samo me zanima je l` Bielsa i dalje selektor Chile-a? Znam da je bio u svadji sa Chile-anskim savezom, pa je bio podneo ostavku, onda se i vratio, kasnije sam i prestao da pratim situaciju. Kako samo gotivim tog trenera, gaji ofanzivnu igru, sto retko koji trener danas radi. Bili su pravo iznenadjenje u kvalifikacijama za SP u Juznoj Africi, cini mi se da su bili drugi iza Brazil-a sa samo bodom zaostatka. Kasnije i na SP-u su odlicno igrali, ali nisu imali srece naleteli na Brazil u osmini finala (ako se ne varam).


        Nije vise,selektor je Klaudio Borgi mada se stil igre Cilea nije promenio.A ne varas se za Brazil.

        Inace strasan selektor je i Oskar Tabarez.Neverovatan motivator,gaji izuzetno ofanzivan stil igre,mnogo pozitivna licnost a imao je pre SP platu od 10000 evra mesecno.
        sigpic

        Comment


        • E vala mislim da je dosao red da gledamo pravi fudbal , mislim da veceras golovi nece izostati
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • ima li iko ovde da ne navija za Urugvaj? ne znam sto tako lako otpisujete Meksiko, pored Urugvaja imaju najuigraniji napadacki trio(Dos Santos, Chicharito i Barerra) osim ako nisu oslabljeni dosli na prvenstvo? pored slabe odbrane, mene su odusevili napadackom igrom i goleadom protiv Amera u finalu Gold kupa

            Comment


            • Nije više Bielsa ;) Bio je spominjan on da će da nasledi Leonarda u Interu ali odbio je iz ličnih razloga. Ima neke privatne probleme... A bio je zanimljiv sa 3-4-3 formacijom

              A novi selektor im je isto Argentinac, Klaudio Borgi. Možda će zbog toga imati Čileanci dobru podršku sad u Argentini...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by lenjivac View Post
                ima li iko ovde da ne navija za Urugvaj? ne znam sto tako lako otpisujete Meksiko, pored Urugvaja imaju najuigraniji napadacki trio(Dos Santos, Chicharito i Barerra) osim ako nisu oslabljeni dosli na prvenstvo? pored slabe odbrane, mene su odusevili napadackom igrom i goleadom protiv Amera u finalu Gold kupa
                Pa Urugvaj je izgleda svima gotivan.

                Mada nema za ovo takmicenje nekog strastvenog navijanja,ovde uglavnom navijamo za pravi fudbal i da se malo odmorimo od taktike.Na drugim temama je vec druga prica.

                Meksiko je dosta oslabljen na ovom takmicenju, cilj im je bio Gold Kup. Mada bi trebali da igraju ofanzivno i ovde bez obzira na sastav ali tesko da mogu dalje od cetvrtfinala.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by lenjivac View Post
                  ima li iko ovde da ne navija za Urugvaj? ne znam sto tako lako otpisujete Meksiko, pored Urugvaja imaju najuigraniji napadacki trio(Dos Santos, Chicharito i Barerra) osim ako nisu oslabljeni dosli na prvenstvo? pored slabe odbrane, mene su odusevili napadackom igrom i goleadom protiv Amera u finalu Gold kupa

                  Chicharito ne igra , kao i mnogi drugi , doveli su otprilike isti sastav kao i Kostarika , sve mladji , vecina iz meksicke lige ;)

                  A sto se Urugvaja tice , davno sam rekao , Argentina , pa oni
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Za Meksiko od "evropskih" igrača igra samo Doš Santos i dosta su oslabljeni Meksikanci. A ima još nekoliko igrača koji su igrali na Gold Kupu i teško je da odigraju dobro 2 prvenstva u razmaku od mesec i po dana...

                    Mada nikad se ne zna, možda zamrse nekom račune i sa ovim sastavom iako verujem da iz ove grupe prolaze Čile i Urugvaj.

                    Idemo večeras Alexis, napunite Sombrerose
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • a ja se jos cudim sto je tako jaka kvota na njih na kladionici nista cekam jos veceras da prodju ove dve tekme pa biram favorita...

                      Comment


                      • Hoce igrati Barrera za Mexico?


                        Btw, nadam se da ste videli kakav je gol dao Gio u finalu, bruka...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Hoce igrati Barrera za Mexico?


                          Btw, nadam se da ste videli kakav je gol dao Gio u finalu, bruka...
                          Sad bas gledam sastav Mexica na sajtu Copa America, pa Barreru bas i ne vidim, kao ni vecinu ostalih prvotimaca sa Gold kupa. Osim Marqueza i Gia za mene ostali nepoznati

                          Neka pravice Dos Santos dar-mar ko i u pomenutom finalu ;)

                          Comment


                          • Pablo Barera ne igra, jedini "evropljanin" je Gio...

                            Inače Valensija se povredio sinoć protiv Paragvaja i minimalne su šanse da nastupi u sledećem meču protiv Venecuele...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Krle uvek pricam objektivno
                              Sem ponekad kad bas volim igraca

                              Jedva cekam,napunice ih Urugvaj
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Steta, da bar igra Guardado onda u pm, mnogo volim Mexico...


                                U svakom slucaju, oni su talentovana ekipa i ne sumnjam da ce biti dobra utakmica.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X