Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јел може Парагвај - Еквадор да падне 3+ ? Треба ми процена што пре
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Јел може Парагвај - Еквадор да падне 3+ ? Треба ми хитно одговор.
      Je l' to kladža u pitanju?
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Даааа
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Jebem ti SBB i njihove radove pun mi ih je vise!

          Urose moze da padne 3+ ali nije sigurno naravno.Moja procena 2-3 za taj mec.

          Ma Nejmaru ce karijera zavisiti od toga ko bude prvi trener sa kojim ce raditi u Evropi.Moze biti najbolji,a moze i da bude novi Robinjo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Даааа
            E jbg, ja sam baksuz po tom pitanju...fulao sam po 1 par, sedmicama zaredom, skupljao tikete sa jednom promasenom i onda se prestao kladiti...

            Ja bih odigrao 2-3...ali nemoj me slusati!

            EDIT: E nisam vidio da si iti S-Nash isto prognozirao. Za Neymar-a se potpuno slazem!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Фала момцови, ја око 20 до 11 морам да кренем, па нек слободно напише још неко своје мишљене до тада
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • ovaj andre santos iz brazila bio pre nekih 5-6 godina na probi u partizanu, al su ovi procenili da nije za partizan
                Last edited by carter985; 03-07-11, 21:45.

                Comment


                • Usao je i drugi Lukas sa brojem 18,strasan talenat!
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta je ovo sunce ti poljubim pa Brazil 0-0 sa VENECUELOM ... Ja danas cekam Paragvaj-Ekvador 1 za 80 eura ali nisam smeo rizikovati pa sam branio tiket xD ... Stavio sam 40 eura na X2 ... Dobit cu 40 sigurno xD TJ biti cu u plusu 40 eura minimum ...

                    Je li neko gleda Brazil , sta je ovo pa ovakav rez ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Brazil do sad uputio svega 4 suta prema golu, jako mnogo petljaju u zavrsnici...

                      Comment


                      • Originally posted by lenjivac View Post
                        Brazil do sad uputio svega 4 suta prema golu, jako mnogo petljaju u zavrsnici...
                        Imali su sanse za gol, ali eto lopta nece pa nece...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Retardi jedni,uvalite ga vise
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Usao je i drugi Lukas sa brojem 18,strasan talenat!
                            To i ja sada vidim. To je onaj mali sto je skoro briljirao na nekom prvenstvu (ne znam tacno kojem). U svakom slucaju mali je ubica. Sta je sa Hulk-om i Kaka-om, jel su pozvani?
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • jesu u prvom poluvremenu, u drugom su imali sansi kolko i venecuela, fali im plej, ne mogu lucas i ramires organizovati napade ;)

                              Comment


                              • Originally posted by lenjivac View Post
                                jesu u prvom poluvremenu, u drugom su imali sansi kolko i venecuela, fali im plej, ne mogu lucas i ramires organizovati napade ;)
                                Pa to je Ganso-va uloga, to sto je on zakazao, to je druga stvar...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X