Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by milanche View Post
    Steta za Boliviju,trebalo je da pobede,dobro igraju.Kolumbija jednostavno prejaka za ove,imam utisak da su ih sa 50% snage dobili.

    Nisam gledo utakmicu,al prvo sto mi upada u oci jeste crveni karton u 28 min,tj igrali su sat vremena sa igracem vise (Kolumbija) + sto su bili favoriti.


    A Argentina jedna blaga rijec " katastrofa "


    Jedva cekam sutra da vidim carobnjake fudbala (Brazil)
    Last edited by Rossonero; 03-07-11, 00:44.

    Comment


    • Ma Argentini su najveci problem treneri.Njima treba neki strucnjak sa strane tj neko dokazan sa starog kontinenta.Ne smem ni da zamislim sta bi npr Murinjo uradio od njih,sa obzirom kakav igracki potencijal imaju.

      Comment


      • Danas uzivanje, napokon Brazil.....

        Pato, Neymar, Ganso, Luiz i kompanija, ima da ugaze dobro Venecuelu.....
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma nece ni to biti uzivanje,nisu uigrani,kao da gledam proce kao Argentina
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Videces ti Mandusicu, ima da ih razvale.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Nece ih razvaliti,cenim da ce biti jedno 2:0 (sasvim dovoljno). Brazil je uvek znao da tempira formu na velikim takmicenjima

              Comment


              • Veceras, Brazil-Venezuela u 21h i Paraguay-Ecuador u 23:30h...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Veceras, Brazil-Venezuela u 21h i Paraguay-Ecuador u 23:30h...
                  Baš sam to hteo da pitam u koliko sati po našem vremenu igraju
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Baš sam to hteo da pitam u koliko sati po našem vremenu igraju
                    Brazil igra u 21:00h
                    Paraguay 23:30h!
                    ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Drugi mec je mnogo zanimljiviji i odlucice ko ce biti drugi u grupi, zato sto je za Brazil obezbedjeno prvo mesto.
                      Blagu prednost dajem Paragvaju.
                      Antonio Valensija protiv Bariosa i Roke Sanata Kruza.
                      A i valjda ce ona sponzorusa da bude na tribinama.

                      Comment


                      • Moze neko pred mec u 21h da mi da neki super stream za gledanje..
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Originally posted by Kalu View Post
                          Moze neko pred mec u 21h da mi da neki super stream za gledanje..
                          Bice sve ne sekiraj se. ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Pozdrav svima! pratim forum vec neko vreme, pa sam resio da se malo ukljucim u diskusiju ;). Veceras ocekujem laganu pobedu Brazila sa 2 gola razlike, i neizvesnu tekmu Paragvaj - Ekvador, uz pobedu Paragvaja i dosta golova

                            Comment


                            • Lenjivac, dobrodosao na forum, uzivaj ! ;)

                              Ja sve kontao da Brazil u 20:35, jbg, valja jos cekati.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by lenjivac View Post
                                Pozdrav svima! pratim forum vec neko vreme, pa sam resio da se malo ukljucim u diskusiju ;). Veceras ocekujem laganu pobedu Brazila sa 2 gola razlike, i neizvesnu tekmu Paragvaj - Ekvador, uz pobedu Paragvaja i dosta golova
                                Lenjivac dobrodosao nadam se da ces biti aktivan. ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X