Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gola Ramos-a.....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Mislim da je ovo cista uvertira Brazila i mislim da ce oni uzeti lagano ovogodisnju Copa Americu
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by MikoSurvivor View Post
        Mislim da je ovo cista uvertira Brazila i mislim da ce oni uzeti lagano ovogodisnju Copa Americu
        Ovo je mec Kolumbija-Kostarika. ;)
        sigpic

        Comment


        • Znam da je mec Kostarika i Kolumbija nego nisam ostavljao post u temi pa sam prokomentarisao da ce Brazil uzeti ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by MikoSurvivor View Post
            Mislim da je ovo cista uvertira Brazila i mislim da ce oni uzeti lagano ovogodisnju Copa Americu
            A šta znači u ovoj rečenici uvertira i kakav smisao ona ima ovde

            Ozbiljno pitam ;)
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
              Znam da je mec Kostarika i Kolumbija nego nisam ostavljao post u temi pa sam prokomentarisao da ce Brazil uzeti ;)
              Pa sta onda pominjes uvertiru Brazila kad igraju tek sutra?
              sigpic

              Comment


              • Vervoatno pre OI ;)

                Inace ja mislim da Bolivija igra skoro kao Srbija,ljudi uzeli bod Argentini,mi nima gol ne mozemo da damo.Mada ko zna ne treba suditi o jednom mecu. ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Vervoatno pre OI ;)

                  Inace ja mislim da Bolivija igra skoro kao Srbija,ljudi uzeli bod Argentini,mi nima gol ne mozemo da damo.Mada ko zna ne treba suditi o jednom mecu. ;)
                  Jeste, sigurno je mislio pred OI

                  Inače Rodaljega je ušao u igru umesto povređenog Agilara u 34. minutu
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Mislio sam na Svetsko Prvenstvo 2014 u Brazilu ;) ...Jer im je zbrka oko trenera , hoce li ostati ili nece , mislim da ako uzmu Copa Americu da ce sigurno ostati i da ce biti lepa uvertira za Svetsko za 3 godine a Olimpijadu pola prvog tima ne igra jer ih klub ne pusta ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Slobodno mogu da kažem da Falkao neverovatnu skok igru ima i udarac glavom. Retko se viđa ovakav osećaj za igru glavom...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Privest ce ovo Kolumbija lagano , Kostarika ima 10 igraca ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • mislim da ce Brazil da osvoi Copa America
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Radamel je zverina,odusevio me protekle sezone.Skoro svaki upotrebljiv centarsut pretvori u gol.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Radamel je zverina,odusevio me protekle sezone.Skoro svaki upotrebljiv centarsut pretvori u gol.
                              Jeste, a zadivljuje to što on ne čeka loptu nego se čovek bukvalno baca po nju!

                              A Guarin rešio samo da roka iz daljine
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Steta za Boliviju,trebalo je da pobede,dobro igraju.Kolumbija jednostavno prejaka za ove,imam utisak da su ih sa 50% snage dobili.

                                Comment

                                Working...
                                X