Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Španski komentator definitivno, engleski smara žešće... Mislim dobar je i engleski za evropski fudbal (LŠ, PL itd.) ali za Kopu španski rastura

    Falkao će eksplodirati nadam se A imaju Kolumbijci i dobru odbranu Zapata, Perea i Jepeš, tu su još Guarin, Armero, Rodaljega itd. Interesantan tim, navijam za njih večeras
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Na YT je slika katastrofalna meni,jeste da ima izbor komentatora ali koci i slika je losa.Kod mene bolje rade oni veetle streamovi
      YT gleda ubedljivo najvise ljudi i onda sve zavisi koliko ti je brz net.Meni radi YT odlicno,ali rekao sam zasto Veetle ima prednost + sto prenosi dosta dobar komentator sa ESPN.
      sigpic

      Comment


      • Odlicna je slika na YT-u, samo morate da sacekate jedno pola minuta, minut da se razbistri, jer na pocetku kada udjete bude mutna. I jos imate mogucnost da odaberete jezik, gde ce te bolje...
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Upravo sam odgledao reprizu na Areni zahvaljujući gostima koji su danas otišli inače Argentina pre ulaska Di Marie i Aguera je stvarno bila sramotna , Mesi bled u reprezentaciji kao i uvek Tevez čovek nije ni imao poštenih prilika ....
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • COLOMBIA

            12 Luis MARTÍNEZ

            18 Camilo ZÚÑIGA

            14 Luis PEREA

            3 Mario YEPES

            7 Pablo ARMERO

            4 Gustavo BOLÍVAR

            8 Abel AGUILAR

            13 Fredy GUARÍN

            20 Adrián RAMOS

            17 Dayro MORENO

            9 Falcao GARCIA


            COSTA RICA

            18 Leonel MOREIRA

            3 Johnny ACOSTA

            19 Óscar DUARTE

            2 Francisco CALVO

            20 Pedro LEAL

            4 José SALVATIERRA

            6 Heiner MORA

            8 David GUZMAN

            11 Diego MADRIGAL

            10 Randall BRENES

            12 Joel CAMPBELL


            Rodaljega i Zapata na klupi.

            http://www.ca2011.com/noticias_exibe...d3076f98d83cb2
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ima li jos neko sa mnom da navija za Kostariku veceras?



              Btw, ima prenos na bivsem DSF-u, sadasnji Sport 1.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ima li jos neko sa mnom da navija za Kostariku veceras?



                Btw, ima prenos na bivsem DSF-u, sadasnji Sport 1.
                Nema, jedini si...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Hahahaha, sta cu kad volim autsajdere...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ima li jos neko sa mnom da navija za Kostariku veceras?



                    Btw, ima prenos na bivsem DSF-u, sadasnji Sport 1.
                    Ozbiljno?Dobro si mi rekao imam Sport1 taman da gledam Urugvaj-Cile
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327

                      Odlican stream.
                      sigpic

                      Comment


                      • Argentinu nisam gledao...a i bolje je, kada sam cuo da je onaj Mascherano pored zivog Zanetti-ja bio kapiten doslo mi je da se...

                        Ja cekam Paraguay i Larissu!

                        Salim se, navijam za ove slabije ekipe...samo ne bih volio da Argentina osvoji!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Kakva ofsajd zamka...


                          Al' ovo je uvek rizik ako neko slucajno ostane iza to je lagan gol za protivnicku ekipu.




                          EDIT: Ova utakmica je upravo zavrsena...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Bilo je samo pitanje trenutka , ljudi ubise , ovoliko zutih za 25 minuta , morao je uskoro doci i crveni ..


                            Sad ce Kolumbijci da ih pojedu


                            Evo Rodallege
                            Last edited by Dale; 02-07-11, 20:06.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Si Senor, tarjeta roja!!!

                              EDIT: Koliko je samo brz Adrian Ramos. Ceo meč ih lagano pretrčava, ubedljivo najbolji igrač na meču i zasluženo vodi Kolumbija
                              Last edited by Il Capitano; 02-07-11, 20:18.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Bravo Ramos , odlicno je igrao cijelo poluvrijeme
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X