Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Argentina ocajna, to je smesno. Kako mogu igrati bez kreatora, a Messi kao da igra sa panjevima. Mora Pastore igrati, kakav crni Banega.....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Lose se Tevez i Laveci krecu bez lopte,a sa 3 DM se ne moze nikako igrati.Mora da udje Pastore.
      sigpic

      Comment


      • Kako ja vidim,ovde Mesi vise igra u sredini a Tevez na krilu..Ali stvarno deluje smesno da im Banega i Kambjaso idu ovoliko u napad.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Meni nije jasno, koliki panj moras biti, pa da igras sa tri defanzivna vezna protiv Bolivije ?

          Meni bi pre igrao Di Maria, nego Lavezzi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Pa toliko o Batisti kao selektoru a Di Maria je klasa za Lavecija.

            Ako ovaj misli da igra sa ovom postavom sve utakmice daj boze grupu da prodje.
            sigpic

            Comment


            • Nije Messi igrac koji ce da razigrava, on je 1 na 1, igrac koji sve sam resava... zna se ciji je to posao u Barsi... to je jedan od razloga zasto Messi igra slabije u dresu Argentine, jednostavno nema ko da ga hrani loptama. Nekada su to bili Veron, Riquelme i Aimar, ali jbg stigle ih godine. Generalno Argentinci imaju problema sa tom pozicijom, koliko vidim trenutno samo Pastore-a imaju...
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Ova igra Argentine ni na sta ne lici.

                Podsjeca me na igru City-a kad Mancini postavi da igraju zajedno De Jong,Barry i Yaya,samo je meni ovo jos gore.

                Mascherana bi stavio na stopera a svejedno ko ce izaci Burdisso ili Milito jer nijedan nema veze i u ubacio Pastore-a i jos bi izbacio Lavezzi-a a uveo Di Mariu i mozda Aguero mjesto Teveza.I to bi izgledalo ovako:

                Zanneti-Mascherano-Burdisso-Roya

                Cambiasso-Banega

                Messi Pastore Di Maria

                Tevez (Aguero)
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Gore od ovog ne mogu
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Nije Messi igrac koji ce da razigrava, on je 1 na 1, igrac koji sve sam resava... zna se ciji je to posao u Barsi... to je jedan od razloga zasto Messi igra slabije u dresu Argentine, jednostavno nema ko da ga hrani loptama. Nekada su to bili Veron, Riquelme i Aimar, ali jbg stigle ih godine. Generalno Argentinci imaju problema sa tom pozicijom, koliko vidim trenutno samo Pastore-a imaju...
                    Moze i on da razigrava kad se ostali bolje krecu bez lopte,a naravno da su slalomi njegov zastitni znak ali evo i veceras je imao par odlicnih lopti samo sto ovi ne znaju gde su.A i u Barsi je prvi asistent bio protekle sezone.Dosta je on napredovao u tom segmentu,pre nije bio sposoban za to ali sad je mnogo bolji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pusti Mesija Nash,gledaj ovo na streamu
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Pusti Mesija Nash,gledaj ovo na streamu
                        Video sam brate ono je strasno kakva je!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Moze i on da razigrava kad se ostali bolje krecu bez lopte,a naravno da su slalomi njegov zastitni znak ali evo i veceras je imao par odlicnih lopti samo sto ovi ne znaju gde su.A i u Barsi je prvi asistent bio protekle sezone.Dosta je on napredovao u tom segmentu,pre nije bio sposoban za to ali sad je mnogo bolji.
                          Dobro, tesko je porediti Barsu i Argentinu, jednostavno Barsa je masinerija. Njima su stoperi stalno na 40 metara od gola i svih deset igraca u polju im se nalazi izmedju 40-og i 60-og metra, ljudi se non stop krecu, uvek u presingu... gotovo uvek oduzmu loptu na protivnickoj polovini, i tada su vec opasni po gol protivnika. Messi u Barsi ima loptu konstantno u nogama, predribla jednog i dva igraca, navuce jos jednog na sebe i doda loptu prvom slobodnom igracu do sebe, tako Messi dolazi do asistencija u Barsi. Ali ja kada sam rekao playmaker, mislio sam na nekoga poput Xavi-a, koji je u stanju, i ima takav pregled igre da doda kroz 10 igraca loptu u noge ili dugu loptu preko cele odbrane. Jednostavno ne moze sve da se gleda kroz statistiku...;)
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Makar je trener skontao nesto,ulazi Di Maria ;)
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • E sada pocinje sou Angel-a kralja.....

                              Utrpa ga Bolivija....
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment



                              • sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X