Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ..ahahah,ali kako je Shumi pokidao onog afro-engleza..ahahaha..jao boze,dakle Shumi kao i uvek sto je bio...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rossini View Post
      ..ahahah,ali kako je Shumi pokidao onog afro-engleza..ahahaha..jao boze,dakle Shumi kao i uvek sto je bio...
      yeah!!!

      Comment


      • Majko mila kakvo s*anje! A Berni je hteo da uvede vestacku kisu!? Cemu to...?

        Comment


        • Nece biti tako jaka

          I dobrodosao na forum
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Hvala
            Aaaaaaaaaaaaaaaa umesto da gledam ja

            Comment


            • Sta mislite hoce li se nastaviti ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Trebalo bi... Tamo je ja mislim oko pola tri pa nam mrak ne preti... Jedino ako se kisa zainati pa nastavi da pada ceo dan a ovakvim intezitetom ne moze da pada vecno. Jedino jos mi nije jasno pravilo za 2 sata trajanja trke i da li se ova pauza racuna. Koliko ja kapiram pauza se ne racuna. Navijamo za nastavak trke a ja sam ubedjen da ce se voziti i na super mekim gumama

                Comment


                • Ljudi, kakvo je ovo cudo?
                  Dodjoh sa trcanja, reko' da pogledam kraj trke, kad ono nista se ne mice.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Kisa brate kisa. Dobrodosao u ovaj deo foruma, mislim da ti je prvi put
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Hvala matori, mada verujem da sam ucestvovao u zacecima ovog ekskluzivnog dela foruma...


                      Salu na stranu, nekad veliki fan F1, al' zadnjih godina otkad su poceli da menjaju ova pravila bas sam slabo pratio. Sad uz SK pokusavam malo da se rehabilitujem.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ako dobro vidim prestaje kisa.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nadam se da cemo vidjeti jos malo akcije,ali nesto ne vjerujem.Drenaza im je uzasna!
                          Luis kad je na stazi onda ima svega,on je za 2 kruga uradio vise nego svi ostali za 25
                          Kriv je za incident sa Veberom,onda je probao Sumija da obidje,a ovaj ga je iskusno zatvorio,malo i bezobrazno,zna se ko se nikad nece skloniti
                          Baton mi nije jasan,ono mu nista nije trebalo
                          sigpic

                          Comment


                          • We want race
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Samo da pohvalim Ferari,odlicna taktika,mada ni Mercedes ne zaostaje mnogo.Ipak Ferari je najavio havy rain,a onda su Alonsu stavili inter,bravo pametnjakovici!Mercedes i Meklaren su ocekivali slabu kisu,pa su na tome gradili taktiku,a ovo sto je Ferari uradio je nenormalno
                              sigpic

                              Comment


                              • Bice trke ne brini.Evo stade kisa.Za 10 minuta pocinju 100%
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X