Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46


    Tek od 1:26 se vidi kako je vozio.

    Comment


    • #47
      Klasicna vozacka greska koja se na tom mestu ne oprasta. Ali slupao se on mozda i gore u Turskoj pa je pobedio. Videcemo...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Njemu titula ove godine ne gine.

        Comment


        • #49
          Interesantan razvoj... McLaren slabo izgleda za sad... Mogli bi da se u Ferrariju uozbilje i da uzmu 1-2, ako se ovako nastavi, nije iskljuceno... Ali, daleko je nedelja!

          Comment


          • #50
            Ma ljudi Vettel se namerno slupao, cisto da ispostuje zid.
            Bojim se da ne bude opet vracanje u realnost na kvalifikacijama. Al ajde da sacekamo, u svakom slucaju obecavajuci vikend, i mozda najizjednacenija situacija od pocetka. Makar ce tako biti ako Mercedes zadrzi ovaj tempo.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by Tony_G View Post
              Ma ljudi Vettel se namerno slupao, cisto da ispostuje zid.
              Da, bre, da ne upropasti trku, ali da ispadne sampion... Nije to bez mozga...

              Comment


              • #52
                Koliko problema za vozace na ovom treningu,kako samo ljube zid
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Previse sjeckanja,previse incidenata koji su uzrokovali prekide,pa zato nismo vidjeli vrijeme ispod 1:15,mogao je Fernando i ispod da mu nije jedan Reno cini mi se zasmetao u brzom krugu.Fetel i Masa tu,mada im i nije mali zaostatak,ostali daleko po vremenu.Prijatno iznenadio Di Resta,6.
                  Rozberg 19. Sumi 20. izgleda da su nesto isprobavali
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Da, bas dosta incidenata, problem je sto je na skoro svim delovima ograda preblizu staze, tako da je uvek neophodno zaustaviti trening kad se nesto dogodi. Nadam se da ih nece biti u trci, mada verovatno da ce se neko potpisati na zid sampiona, a ako je suditi po ovome danas onda i na onaj zid posle 3 i 4. krivine.

                    @Nebojsa Ti bese rece da se ocekuje kisa? To ce biti zanimljivo, pogotovo ako padne na sred trke, totalni haos ce nastati.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Prognoza je takva, ja bih licno voleo da padne. Tada se tek ne bi znalo ko pije a ko placa
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        Ja bi najvise volio da Hispaniija i Virgin izadju prvi i odvezu krug u kvalifikacijama i onda kisa pocne ... Najavljivali su kisu ja mislim na 3-4 trke pa nije padala , tako da mislim da nece ni ovde
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #57
                          Samo da se podsetimo 2008 i scene u boxu , niko nije spomenuo ...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by MikoSurvivor View Post
                            Samo da se podsetimo 2008 i scene u boxu , niko nije spomenuo ...
                            Ja hteo, ali ajde, kad ,,ne zivimo u proslosti"!
                            Gledam vremena FP2, malo se stabilizovalo, osim za Mercedes, verovatno su nesto testirali... I dalje verujem u 1-2...

                            Comment


                            • #59
                              Pedro de la Rosa vozi za Zauber ovaj vikend, Serhio se ipak nije dovoljno oporavio od povrede. Posle prvog treninga osecao se lose i tim je odlucio da ne rizikuje. Pretpostavio sam da ce doci do ovoga kada sam video Pedra na drugom treningu. On je sada test vozac Meklarena, ali su ga oni ustupili Zauberu za jednu trku.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #60
                                http://www.autosport.com/news/report.php/id/92189

                                Fetel prvi, Alonso drugi. Fetel dosta bolji na super mekim. Veber nije ni izlazio na stazu zbog problema sa KERSom pa nemamo jasan reper, ali izgleda da je RBR ponovo favorit. Welcome back to reality.
                                Takodje, moguca je kisa tokom kvalifikacija, naoblacilo se jako pred kraj treninga.
                                I jos jedna napomena, super meke su izgleda najbolje u trecem krugu, sto znaci da nisu bas toliko neizdrzljive kao sto se pricalo. Takodje, na to treba ovratiti paznju u trecem delu kvalifikacija, vecina timova ce izaci 3 minuta pre kraja.
                                Last edited by Nebojsa; 11-06-11, 16:55.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X