Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se jos smejem kad se setim redara

    Comment


    • Covece, meni nije uopste smesno, znas li kakvih je groznih incidenata bilo ranije u tim situacijama?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Covece, meni nije uopste smesno, znas li kakvih je groznih incidenata bilo ranije u tim situacijama?
        Znam, ali sta cu, stvarno je smesno

        Comment


        • Sreca pa je naleteo iskusni De la Rosa. Da je bio Kartikejan, bilo bi bas nezgodno.
          Last edited by Nebojsa; 13-06-11, 11:14.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by dusan1610 View Post
            Znam, ali sta cu, stvarno je smesno

            I meni je sada smesno, kada vidim o cemu se radi.

            Pre neku godinu u VN Monaka jedan redar tek tako protrcao(a nije bilo SC) i pokupio deo koji je otpao sa formule, ako me secanje dobro sluzi.

            Comment


            • Dule ajde mi objasni zasto je smesna rec redar?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Nije smesna rec redar, vec ovo sto je redar uradio

                Comment


                • Ne vidim sta je ovdje smijeno,zamalo covjek da nastrada.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Pa izleteo je tek tako na stazu a nije podesio setup i predupravljanje je uradilo svoje XD Ne mogu da kazem da nije izgledalo smesno, ali lako je moglo da bude sudara.Nije mi jasno, zasto stoje i cekaju kad su bolidi pod SC-om na drugom kraju staze, a jure i zalecu se bas kad oni naidju.Stvarno su glupi oni koji ih organizuju.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • I kad je pokusao da se vrati pao je

                      Comment


                      • Pa dobro sta ces
                        Malo je smesno ali imao je i srece.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • A,da redar hahhahahah Umrla sam od smeha i rekla: Pa nema sta se nece desiti na ovoj trci Cuti makar je covek dobro a najgore sto je pao pa onda pao ponovo kada je krenuo da trci xD Mogao je biti grozan incident da je neko naleteo na njega ali nije i ne razumem sto ste svi tako ozbiljni,nije ni meni bilo smesno u tom trenutku ali kada se sklonio i bio na bezbednom pocela sam da se smejem ...
                          Last edited by Raikkonen_Rossi_Vettel:); 13-06-11, 13:25.
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • trka je bila odlična.pobjeda Batona maestralna.Fetel tragičar, vodio je čitavu trku i na kraju izgubio svojom greškom. Šumaher lijepo je ćelo bit vidjeti ga ponovo na postolju.šta reći o Ferariju do da ne mogu da shvatim kakve ljudi čine greške. ljudi stvarno ne mogu da vjerujem da vam je ovo sa redarom smiješno.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              E da je vise ovakvih trka... Duh Zila Vilneva jos lebdi oko ove staze. Ne pamtim da sam ovako uzivao u F1.

                              Batonu svaka cast, 2 incidenta, kazna, 5 pit stopova, 4 prestignuta sampiona i na kraju pobeda.
                              od toga je pola bacio van staze
                              "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                              Comment


                              • Cilj opravdava sredstva. Nikolo Makjaveli, jedan od najvecih mislilaca svih vremena

                                Nemoj me shvatiti pogresno, niti opravdavam niti govorim da je dobro izgurati ljude, mada vecina sampiona tako razmislja. Ali su po meni oba slucaja o kojima govoris bili trkacki incidenti, bez Dzensonove zelje da nekoga izbaci. I to govorim kao neko ko Batona ne podnosi, a obozava Alonsa.
                                Last edited by Nebojsa; 13-06-11, 21:50.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X