Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece kazniti Batona, nisu ludi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Batonu svaka cast,mnogo sam tuzna jer navijam za Fetela ali steta,napravio je gresku a Baton jeste svasta radio na stazi,bio je umesan u bezbroj incidenata ali ova pobeda je...Nemam reci,svaka cast Dzensone!Njegova pobeda karijere,kapa dole za ovu pobedu! Mada naravno sledeca trka je Fetelova Jao,samo da nije pogresio Mnogo mi je zao Mase,konacno je mogao da pokaze zasto je u Ferariju,ali losa sreca Sumi fantastican,trka od koje zastaje dah,za infarkt...Bolju odavno nisam gledala,moracu i snimak da odgledam,ovo je previse dobro da bi se gledalo samo jednom!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Ma nema sanse da kazne Buttona, a realno nije ni Alonso bio naivan u onom duelu. Nije mu plao na pamet da popusti, klasican trkacki incident.
        Sve u svemu, Vettel i kad izgubi on zavrsi drugi. Bice potrebno cudo da se zahuktaju stvari u sampionatu, ali makar su trke fenomenalne.
        Steta za Ferrarije, prvi vikend da su izgledali odlicno, Alonso se prvo zajebo sa intermediate gumama, onda duel sa Buttonom. Massa zaglavljen iza Kobayashija, i onda ono izletanje na mokar deo sa slikovima dok je Kartikejan(idiot) branio zadnju poziciju. Ali ako zadrze ovaj tempo u Valensiji, bice ludnica.
        A Vettel i Red Bull opet dokazuju ono sto sve vreme govorim, u trci nisu superiorni, ali im dogadjaji na stazi idu na ruku.
        sigpic

        Comment


        • Pa Ferrari

          Pa nisu odavno imali bolje kvalifikacije i ovako dobro izgledali na kvalama.

          Ali dzaba kada kisa sve pokvari,uvijek Nando ne prodje dobro u takvom haosu.


          Jedina pozitivna stvar je,sto Vettel nije pobjedio.

          Comment


          • A po cemu to Fetelu i Red-Bulu sve ide na ruku?Fetel je pobedio na svakoj trci od pocetka sezone sem dva druga mesta i stvarno ne znam koji mu to dogadjaj uvek ide na ruku,jedino je u Monaku imao malo srece zbog onog prekida i to je to...A ne bih rekla ni da Veberu ide na ruku Red-Bul je zasluzio sve sto je osvojio a to da u trci nisu superiorni tek nije tacno pa Red-Bul dominira celu sezonu!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
              A po cemu to Fetelu i Red-Bulu sve ide na ruku?Fetel je pobedio na svakoj trci od pocetka sezone sem dva druga mesta i stvarno ne znam koji mu to dogadjaj uvek ide na ruku,jedino je u Monaku imao malo srece zbog onog prekida i to je to...A ne bih rekla ni da Veberu ide na ruku Red-Bul je zasluzio sve sto je osvojio a to da u trci nisu superiorni tek nije tacno pa Red-Bul dominira celu sezonu!
              Ne kazem da imaju srece, ali prosto neke sitnice koje idu njima u prilog.
              Evo primeri: Red Bull uvek pokida u kvalifikacijama, Vettel startuje prvi i posle 2 kruga dok se iza njega krljaju on poveca razliku na vise od sekunde i onda niko ne moze da koristi DRS protiv njega. I jos jedna stvar je sto su ostali timovi na dosadasnjim trkama mnogo sporije odradjivali pit stopove, u svakom su gubili po sekund u odnosu na Red Bull a vidjali smo i po 4 pit stopa, znaci to je 4sec ili cak vise, dok u konkretnim vremenima krugova i nema neke razlike. Eto to je moja poenta. Nikako ne pokusavam da umanjim uspeh Red Bulla, samo se pitam sta bi bilo kad ostali timovi i vozaci ne bi pravili te greske. Jer Red Bull nema prednost u trkackom tempu, vec jedini prosto ne grese.
              sigpic

              Comment


              • Danasnji dan je bio savrsen. Pocevsi od motogp-a, samo jedno 3. mesto za Spance. Fantasticno.
                Onda F1, iako mi je u pocetku sve izgledalo da ce ici po uobicajenom scenariju, srecna sam sto sam se prevarila.
                Baton, posle svih problema, neverovatna zavrsnica. Zao mi je Fetela, da na samom kraju izgubi, ali to su trke.I dobro je sto je tako.

                Comment


                • Majstor!

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Odlicna reklama za F1.

                    slazem se...inace trka fenomenalna,ne pamtim kad je zadnji put bila ovako uzbudljiva...zao mi je sto Schumi nije zavrsio na podijumu posle toliko vremena pauze..mada taj mercedes nije jos uvek dorastao Rb i Mcl...ali u svakom slucaju trka je bila fascinantna..
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Ne kazem da imaju srece, ali prosto neke sitnice koje idu njima u prilog.
                      Evo primeri: Red Bull uvek pokida u kvalifikacijama, Vettel startuje prvi i posle 2 kruga dok se iza njega krljaju on poveca razliku na vise od sekunde i onda niko ne moze da koristi DRS protiv njega. I jos jedna stvar je sto su ostali timovi na dosadasnjim trkama mnogo sporije odradjivali pit stopove, u svakom su gubili po sekund u odnosu na Red Bull a vidjali smo i po 4 pit stopa, znaci to je 4sec ili cak vise, dok u konkretnim vremenima krugova i nema neke razlike. Eto to je moja poenta. Nikako ne pokusavam da umanjim uspeh Red Bulla, samo se pitam sta bi bilo kad ostali timovi i vozaci ne bi pravili te greske. Jer Red Bull nema prednost u trkackom tempu, vec jedini prosto ne grese.
                      Ali ne mozes reci da to ide na ruku ili u prilog Red-Bulu,to je samo dokaz da su oni bolji,da bolje odradjuju pit-stopove,bolje smisljaju strategije i jednostavno su bolji u kvalifikacijama jer bolje voze...I ostali timovi mogu to pa zasto ne rade?!Zasto Meklaren ili Ferari ne budu brzi u boksu?! Oni to sve mogu ali prave greske i zato je Red-Bul bolji jer retko kada prave greske.Ne ide to Red-Bulu nista u prilog,oni su ulozili krv i znoj u to i bolje odradjuju posao,a to sto ostali timovi brljaju nije njihov problem!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rossini View Post
                        slazem se...inace trka fenomenalna,ne pamtim kad je zadnji put bila ovako uzbudljiva...zao mi je sto Schumi nije zavrsio na podijumu posle toliko vremena pauze..mada taj mercedes nije jos uvek dorastao Rb i Mcl...ali u svakom slucaju trka je bila fascinantna..
                        Vratiti Sumija u Ferari na jednu sezonu i zameniti ga Masom.
                        Batonu svaka cast sto je na samom kraju pritiskao Fetela.Isplatilo mu se mnogo s obzirom da se probio na drugom mestu vozaca i zaostaje 60 bodova za Fetelom.Treba uzeti u obzir da je najvise na njegov dobar plasman uticao SC.Mislim da je u jednom trenutku bio 18(ispravite me ako gresim), ali toliko puta je SC ulazio da je razlika izmedju njega i vozaca ispred se otopila sto je Baton itekako znao iskoristiti i probiti se jos napred.

                        Comment


                        • Hteo sam da Sumi i Kovayashi budu na podijumu, ali dobro je i ovako. Baton je izbacio dvojicu, 6 puta bio u boksu i jedno vreme je bio poslednji i nakraju je pobedio. Stvarno majstorija.

                          Ko je kod nas gledao prenos ??
                          JUST PUNK

                          NO NATIONS
                          NO RELIGION
                          NO AUTHORITY

                          And most of all PEACE


                          Anarchy

                          Comment


                          • Slucajno sam listao kanale i vidim formula u 22sata,i pogledao sam zadnjh 10-ak krugova,a toliko toga se desilo do kraja utrke.
                            Fantastican Baton,mada mi je zao jednog Sumija,sto nije na postolje dosao,mada ovi idioti za TV1,za njih postolje i preskonferncija nisu zanmljivi bili juce,stoka.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Kakva trka!!!!! Auuu kakva drama, prvo redar

                              Zamalo Sumi da dodje na podijum Bas mi je krivo, videlo se da nece da izdrzi

                              Button

                              Vettel se zajeb'o

                              Kako su skocili oni iz McLaren-a

                              Ali redar je ostavio najjaci utisak

                              Comment


                              • Jeb'o te redar sta se smejes i ovo zajeb'o sam takodje rekao sta je smesno toliko
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X