Announcement

Collapse
No announcement yet.

AirAsia British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by vesna8.11 View Post
    prvi je Markez.
    Ajmo mali!!!

    Comment


    • #17
      Zavrsen trening moto2. Prva polovina je bila sa gumama za kisu, drugi deo treninga sa gumama za suvo.
      Prvi je Krumenaher, 2. Markez, Smit 3. a Bradl je za sada 5.
      Oni su isprobali i jedne i druge gume. Nije lose.

      Comment


      • #18
        Svidja mi se kako je vikend poceo
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • #19
          Tek sam sad primeto da je drugacija konfiguracija. Jel tako bilo i prosle godine ili je bila ona stara (bolja) konfiguracija?
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by Tony_G View Post
            Tek sam sad primeto da je drugacija konfiguracija. Jel tako bilo i prosle godine ili je bila ona stara (bolja) konfiguracija?
            Od 2010 je ovakava konfiguracija
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • #21
              Dobar FP3, sto se tice kraljevske klase. Stoner ponovo najbolji, ali su vi tu, mislim na Marka, Lorenca, Spisa, Dovi, Kal... Mirise na zanimljivu trku.
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #22
                Niste primetili da su postali malo dosadni(mislim na kraljeve!).....nekad sam gledao gp zbog kidanja i to je sad izgleda umrlo...poslednjih par trka me razocaralo. Sad su ko formula sve isto od pocetka do kraja. Ko je koga prestigo prosle nedelje....ne mogu da se setim?
                I da slag na tortu, slusam neke rumune i gledam ove pe.... kako se prate ko na nekoj povorci. Neka hvala odoh s decom napolje da se igramo!

                Comment


                • #23
                  ma jok
                  a ti nisi primetio da cim neko i pomisli na preticanje,odma sledi kazna
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    pa i nije losei komentatori obozavaju zarkaizgleda je mnoge kupio u katalunji
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Rossi,pozovi Uccia i gurajte motor,verovatno cete biti brzi...
                      "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                      "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                      "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Zeka29 View Post
                        Rossi,pozovi Uccia i gurajte motor,verovatno cete biti brzi...
                        Spor je kao puz...
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • #27
                          kvalifikacije postale zanimljivije od trkakao munje su brzi
                          sutra marko samo pametno,naredne 2 nedelje mog zivota zavise od tebe
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Mislim da je ovo dobro, jer i ona osrednjost nije ono pravo sto ocekujemo od Rosija.
                            Ako ga ovako los rezultat ne natera da ozbiljno pristupi problemu koji ima, onda nema sta da trazi u trkama do kraja sezone.
                            Stoner me je odusevio isto kao i Marko.
                            Nadam se da ce i trka biti zanimljiva.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Zeka29 View Post
                              Rossi,pozovi Uccia i gurajte motor,verovatno cete biti brzi...
                              nek upregne on ceo boks
                              sta to bi
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ko zna, ima necega, sad sta je... Ali ova trojica su fantasticni, u stvari, cetvorica. Nadam se da ce sutra biti preticanja, za promenu.
                                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X