Announcement

Collapse
No announcement yet.

AirAsia British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossini View Post
    ..ili jos bolje i preciznijeDA JE ROSI VALENTINO OSTAO U YAMAHI I OSTAO NEPOVREDJEN,PROSLE GODINE BI HORHE TITULU SANJAO,KAO I OVE ZAJEDNO SA STONEROM NA HONDI!!!!..bio bi to san ravan kojotu koji sanja da uhvati pticurinu!!!!..jedino bi im MJ mogao pomoci ako bi sa onog sveta platio nekom reditelju da snimi film kako Stoner i Horhe osvajaju titule a Rosi jos uvek vozi Yamahu!!!!
    Jorge bi svakako osvojio titulu,jer je bio dosta bolji od Rossija prosle godine...
    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zeka29 View Post
      Jorge bi svakako osvojio titulu,jer je bio dosta bolji od Rossija prosle godine...
      Eh, sad, dosta bolji...

      Comment


      • @VR#46
        Odlican snimak.

        @Rossini
        Sad je sve jasno.
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Originally posted by Rossini View Post
          ..ne,nemam licni problem niti sa Stonerom niti sa repsolom,jer ih kao prvo licno i ne poznajem..ahahahah,da bih imao bilo kakav problem...licni!!..ovo ovde sto ti mislis da je trka,za mene je trkica...i nista vise...trebao si da gledas malo danas SBK da vidis kako muskarcine voze,a ne da gledas ove placipizdice ovde i njima da se divis...pogotovu jednom Stoneru,koji kada ima sve uslove zna da vozi,a kada nema,pada ko dete u 10 meseci..toliko o njemu i njegovim voznjama..ako neko zna da bude isfrustiran,to je onda Stoner...a sto se tice Rosija,nemoj ga uzimati i spominjati i dovoditi u neku paralelu sa Horheom,jer ni Horhe nije mnogo daleko od Stonera...i opet cu to ponoviti,prosle god da se Rosi nije povredio,Horhe bi tu titulu jos uvek sanjao...a sto se tice ducatija i njegovih performansi,pa moja yamaha je isla bolje nego ovaj ducati sad.....kakav crni dukati...
          Trkica? Haha. Znam gledao sam te kao klinac kako bedis Rosija u vreme petstotica A Stoner zna da vozi kada ima uslove? Znam, svi ostali vozaci voze APN-ce i Tomose, i nemaju uslove, imaju samo po jedan guma za sva 3 dana, jadnici. Trenutno mu niko nije ni blizu.
          Nema uslova ponekad Stoner. Dodje mu mehanicar ujutru rano i kaze:"Ma daj brate, jeo sam neka jaja jutros, sve me stomak boli, ne mogu da ti opravljam to motorce tvoje". Tako da, Stonerove voznje, zavise od uslova u kakvom se stanju nalazi mehanicar.
          Last edited by Hurricane; 12-06-11, 19:49.
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • Originally posted by Hurricane View Post
            Trkica? Haha. Znam gledao sam te kao klinac kako bedis Rosija u vreme petstotica A Stoner zna da vozi kada ima uslove? Znam, svi ostali vozaci voze APN-ce i Tomose, i nemaju uslove, imaju samo po jedan guma za sva 3 dana, jadnici. Trenutno mu niko nije ni blizu.
            Nema uslova ponekad Stoner. Dodje mu mehanicar ujutru rano i kaze:"Ma daj brate, jeo sam neka jaja jutros, sve me stomak boli, ne mogu da ti opravljam to motorce tvoje". Tako da, Stonerove voznje, zavise od uslova u kakvom se stanju nalazi mehanicar.
            ..ajde sto ti fale oci,ali ti i nesto drugo nedostaje da shvatis i razumes ono o cemu ja govorim...da ti pojasnim ponovo..pitao si me kakav ja licni problem imam sa stonerom..ja sam ti lepo odgovorio da coveka ne poznajem licno da bih imao bilo kakav problem sa njim licne prirode..nadam se da ti je bar malo jasnije...za ostalo ti ne mogu pomoci..
            sigpic

            Comment


            • ..da se dopunim..da bi neko sa nekim imao problem licne prirode,preduslov je da se poznaju,ili na neki nacin komuniciraju...razmisli malo sta si me uopste i pitao...
              sigpic

              Comment


              • Pa znas kako. Procitaj svoje komentare pa ces videti. Sve Stoner ne valja, Repsol vuce konce, bla, bla, bla. I ja te to nisam pitao, samo sam konstatovao(ponovo procitaj svoje komentare). Da li sam sebe uzudizes, da li lecis neki svoj kompleks sa Stonerom, da li ti mislis da ce te ljudi voleti ako mrzis Stonera, da ces biti u centru paznje ako pljujes Repsol, da ce ti biti lakse ako tako mislis jer tvoj pulen ne pravi rezultete, to samo ti znas... Haha, jao mnogo si mi smesan
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • Originally posted by Hurricane View Post
                  Pa znas kako. Procitaj svoje komentare pa ces videti. Sve Stoner ne valja, Repsol vuce konce, bla, bla, bla. I ja te to nisam pitao, samo sam konstatovao(ponovo procitaj svoje komentare). Da li sam sebe uzudizes, da li lecis neki svoj kompleks sa Stonerom, da li ti mislis da ce te ljudi voleti ako mrzis Stonera, da ces biti u centru paznje ako pljujes Repsol, da ce ti biti lakse ako tako mislis jer tvoj pulen ne pravi rezultete, to samo ti znas... Haha, jao mnogo si mi smesan

                  jel imas bre ti neki problem???ako si bre glup da shvatis sta ja pokusavam da kazem ne trpaj se u rupu onda!niti koga teram da me voli niti da me mazi,a pogotovo ne tebe..komplekse sam imao u 14 godina kad sam bio u pubertetu....a o znanju tvom i mom,bar sto se tice motora i svega sto se desava oko njih,nemoj ni da mi pominjes,jer nisi ni svestan svoje nesvesti....a sto se tice mog pulena,ja bar imam koga da postujem u svakom smislu,kako ja tako i milioni fanova sirom sveta....da li to vazi i za kengura??da,ali samo na teritoriji aboridzina...i na kraju,procitaj moje postove ponovo sve do jednoga,mozda ces nesto i nauciti i saznati...
                  Last edited by Rossini; 12-06-11, 20:45.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta je bilo? Odose zivci? Opasan si ti ekspert za motore. Prijatelju danas je doba interneta, svako ko malo istrazi moze biti ekspert za 5 dana. Znanje o motorima i sto se desava oko njih, haha. To nije znanje, to je informacija. Ti imas neke svoje teorije zavere oko Repsola i to je to. Da je Rosi na Stonerovom mestu, to bi bila sasvim druga prica. Ma skroz isto da je uradio sve od pocetka sezone kao i Stoner, ne bi bilo nikakvih problema, garantujem
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • Mislim da je vreme da se prekine ova rasprava, jer ne vodi nicemu.
                      Ovde smo svi da bi razmenili misljenja, saznali nesto, naucili i druzili se.
                      Normalno je da svako ima svog faforita, normalno je da se raduje kada pobedi. Svako omalovazavanje drugih vozaca, njihovih fanova, ne prilici razumnim ljudima.
                      Svi koji voze u motogp-u, dobri su vozaci. U pitanju su nijanse sto ih razlikuju, kao i motori koje voze.Zato su neki uspesniji, drugi ne. Ali to n ije razlog za podsmeh.
                      Uostalom,da nije tako, i trke bi bile uzasno dosadne.

                      Comment


                      • Vesna, +1.
                        E, sad opet ja da dosadjujem!
                        Jel moze neko da mi postavi ink ili da mi napise sta se desava sa malenim Pedrozom?
                        Net mi je spor, ne mogu da pretrazujem google, dobro je sto i ovoliko mogu!
                        Pliiiz!
                        #58

                        Comment


                        • Originally posted by Hurricane View Post
                          Sta je bilo? Odose zivci? Opasan si ti ekspert za motore. Prijatelju danas je doba interneta, svako ko malo istrazi moze biti ekspert za 5 dana. Znanje o motorima i sto se desava oko njih, haha. To nije znanje, to je informacija. Ti imas neke svoje teorije zavere oko Repsola i to je to. Da je Rosi na Stonerovom mestu, to bi bila sasvim druga prica. Ma skroz isto da je uradio sve od pocetka sezone kao i Stoner, ne bi bilo nikakvih problema, garantujem
                          ..prijatelju??nemoj da mi diras u motore,molim te...za 20 god druzenja sa njima,bar sam naucio da vozim ako nista vise,i molim te ne komentarisi motore(bar ne samnom) vise koje si video samo na slici.....a informacije skupljaj ti po netu,malo sam umoran ja za to...stfu,please
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos samo ovaj post i prestajem Vidis ja za tebe nikad nisam rekao da si glup, da nisi video motore, osim na slikama, jer ne znam, dok si ti sve to za mene rekao. E to je tvoja greska. Pun si predrasuda. Odakle bre ti znas kolko ja znam o motorima, gde sam ih video, da li sam glup? Kad pocnes da razmisljas bez predrasuda bice OK, ovako...
                            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                            Comment


                            • malo smo preterali vecerassutra ce biti boljea nema bas razloga da idemo tako daleko i da shvatamo sve tako ozbiljno.sve to moze da se kaze i na neki drugi nacin,zanimljiv i duhovit.mozemo bar da probamo
                              i pozdrav za nebojsu koji me je na jednoj drugoj temi ucutkao bas na taj duhovit nacin;)
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by denia_el View Post
                                ... i pozdrav za nebojsu koji me je na jednoj drugoj temi ucutkao bas na taj duhovit nacin;)
                                http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                                Comment

                                Working...
                                X