Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kviz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi mozemo sada , zasto ne bi igrali sada ? Zasto smisljamo novi termin kada mozemo sada , ja niti znam gde cu biti za vikend nista, vikend je najkriticnije , izlasci i ostalo jbt ...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • ja ne mogu sad a ni u nedelju ostalo kad ocete
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • znaci kviz u utorak u 21:30
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Tako izgleda. Ako neko hoce drugi termin neka kaze.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Moze nije bitno
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ne igra mi se vise ;) ... Ako se stalno odgadja ... Ako je dogovor da se igra cetvrtkom i utorkom , onda nek se igra a uvek ce biti nesto , svakog 2 utorka ce biti Liga Sampiona , svakog drugog cetvrtka ce biti neki zanimljiv mec u Kup Uefa , bice i tenisa , fudbala , stalno ce necega biti i nece se igrati , ili se drzite termina ili ... Kada se ne odigra neka se zameni sa nekim drugim danom jer se ovak onece zavrsiti do aprila
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ko gubi ima pravo da se ljuti... Ako je vec receno da cemo se dogovarati za termine svaki put, tako ce i biti. Ja sam rekao da ako sam jedini kom neki termin ne odgovara da mozete da odradite kviz bez mene, propustio sam prvih 3-4 trke, meni je to samo zabava i interesantan nacin da proverim F1 znanje. Ako ces da glumis primadonu svaki put i ovde i na kvizu, samo izvoli...

                Comment


                • Miko, cak i da traje do aprila, kakve ima veze, ne znam da smo oroceni. Igramo kada svima odgovara da nas bude sto vise. Ipak je onaj mec sa Rusijom u basketu bio bitan i znao sam da cemo posle toga svi biti ili u daunu ili euforicni, ni jedno ni drugo nije dobro. Idemo igramo se, kada mozemo da postujemo termine, postovacemo, kada ne dogovaracemo se i zdravo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Svi smo mogli igrati posle meca ali Ironman nije hteo i ladno je otisao sa foruma ... To mi je glupo , nekome se ne igra i odmah nema kviza i nas ostalih 5 mora od njega zavisiti a kad nema nekog drugog lagano se igra ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Kao sto rekoh nigde ne zurimo. Iovako je sve spalo na vas 4, 5, kada nema jednog to je dosta znacajno. Ja vam uvek kazem, uzivajte i ucite, to je najbitnije, ko pobedjuje nije toliko vazno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Imao je nesto dogovoreno Miko u 2230, trebalo je da kviz pocne u 2130, imao je taman vremena da zavrsi i spremi se, nemoj biti zadrt. Ako ti se ne svidja, niko te ne tera da ucestvujes...

                        Comment


                        • Miko ja sam ti rekao da imam u 22:30 obaveza a mi ne bismo ni poceli do 22:00 zbog fudbala i ostalog.....i nikad nije kviz trajao 20 min nego se znalo oduzit i po sat vremena
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • veceras u 21:00 okupljanje a u 21:30 pocinje kviz..
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • Probacu da dodjem,vracam se oko 20 h iz skole a mozda ce da dodje neki caletov drug da ubaci neke igrice,ali probacu sa drugog kompa da dodjem
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ja cu stici.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X