Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Najtalentovaniji je Savicevic definitivno to svi kazu,a sad ko je najbolji ne znam,subjektivni navijaci imaju svoje price a ja te stare majstore nisam gledao pa ne mogu da procenim.

    Inace,Safeta Susica smatraju jednim od krivaca sto mladi igraci prerano odlaze sa ovih prostora.Naime,on je dobio ponudu PSG-a da predje ali nas zakon nije dozvoljavao da profesionalni igraci idu pre 28 godina.On je imao tada 27 i nije imao strpljenja pa je napustio Sarajevo i potpisao za amaterski klub Graficar i onda u par dana sredio transfer.Posle toga,ljudi iz saveza su smatrali da nema smisla da zakon ostaje i ukinut je i od tada mnoge velike talente ni ne vidimo na nasim terenima.Ako neko nesto ima da odgovori na ovaj deo,neka odgovori u opstoj diskusiji,a ovde cemo o majstorima. ;)
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by Brajkula View Post
      Sto se tice nove teme, ja sam za, mada opet tema jeste zanimljiva ali dosta nezahvalna, sve zavisi ko sta gotivi, te nikada necmo doci da konacnog odgovora....mada ako mene volite, kao sto se da primetiti, ja to i volim
      hahaha....koji sam ja ret, hteo sam da napisem "ako mene pitate"
      P.S. Sorry za spam, samo se ispravljam

      Comment


      • #93
        On je prvo trebao potpisati sa Interom,ali je taj posao propao kada se i Torino umjesao i poslije ga je trazio PSG gdje je on uspio koliko znam da sredi da nesto ranije predje u PSG prije nego sto je dozvoljeno,ali mislim da je svoj nastup zabiljezio u 28 godini i glupo je reci sad da je zbog njega se sve upropastilo i da zato mladi igraci idu.

        Dovoljno je reci da je proglasen najboljim stranim igracem PSG.

        Miroslav Ćiro Blažević: "Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!
        Darko Pančev: Činilo mi se da bismo mi ostali igrači trebali plaćati da igramo u istoj ekipi sa Papetom. Bio je bogatstvo za svaki napad. Pasovi su bili nevjerovatni. Nekada bi me lopta pogodila a da je nisam bio svjestan. Fantastičan igrač
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #94
          Sa 27 je 1982 zabelezio prvi nastup u PSG,dakle malo ispod granice.A naravno da nije krivac,ja samo kazem sta ljudi smatraju i to se pominjalo i u nekoj od emisija.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Nzm ko je kriv za to, ali znam da bi nam takav zakon danas dobro dosao, bez obzira sto je to nemoguce....cenima, da bi na osnovu njega imali jaci klubski fudbal a i vise majstora slicnih tim nekadasnjim koje pominjemo, jer mladi momci danas veoma rano odlaze u inostranstvo (za sta ne krivim njih, vec tzv. menadzere i roditelje), te imamo slucaj da tamo veoma brzo propadaju, pogledajte samo Aleksica, Gulana, Krsticica, Ignjovskog....sta je tu je, ali smatram da se majstori poput Stojkovica, Savicevica, Jugovica, Mijatovica, Maihajlovica, Prosineckog, Susica, Binica, Pancevog...nece ponoviti u skorijoj buducnosti, bez obzira sto danas imamo dosta kvalitetnih igraca koji, po mom misljenju, ipak nisu na tom nivou, cast mozda nekim izuzecima koji su retki!

            Comment


            • #96
              Mogli bi da napravimo i najbolje timove od igraca koje smo gledali,formacija po zelji,da se sastave prvi i drugi tim
              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by Vladan View Post
                Mogli bi da napravimo i najbolje timove od igraca koje smo gledali,formacija po zelji,da se sastave prvi i drugi tim
                Naravno ;)

                I nemojte molim vas u ovoj temi o ovome za odlazak igraca,ja sam samo to spomenuo posto je pomenut Susic.Ako se nekom diskutuje o tome,postoji opsta diskusija vec sam rekao,da ne idemo u off ovde,tema je odlicna.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Sad nešto da pišem o igračima koji su igrali kad nisam bio ni rođen, ne vredi mnogo ..Ali, svakako da su Pele, Best, Bekenbauer Krojf pod obavezno u vrhu ... Maradone se već sećam, meni je on, kao Argentinac, svakako najdraži .. Od igrača koje pamtim, u vrhu su mi još Platini, Batistuta, Bađo, Mateus ...

                  Comment


                  • #99
                    Evo moj najbolji tim od igraca koje sam gledao. A to je od kraja devedestih na ovamo.

                    ------------------------ Casillas -----------

                    Cafu ------------ Nesta ----------- Maldini ------------ R. Carlos

                    -------- Seedorf -------- Pirlo ----------- Lampard

                    --------------- Guti ------------- Ronaldinho

                    ---- ---------------- Shevchenko -----

                    Pokusao sam da napravim tim za koji mislim da bi funkcionisao, ne samo da nabacam Ronaldinha, Messia, Ronalda, Kaku sve u istu ekipu....
                    Verovatno cete me isprozivati za Gutia, ali nisam mogao da odolim, covek je najbolji asistent kojeg sam video...
                    Last edited by Tony_G; 30-05-11, 16:17.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Mogli bi da napravimo i najbolje timove od igraca koje smo gledali,formacija po zelji,da se sastave prvi i drugi tim
                      Slazem se, moj prvi bi izgledao ovako:
                      Nasi prostori (konkretno Srbija, i kao pravni naslednik i ex. Jugoslavija, neki rspon od 1994, 1995 do danas):
                      ....................Kralj.........................
                      ..Ivanovic..Vidic..Mihajlovic..Djorovic..
                      ......Jugovic..Stankovic..Savicevic.....
                      ..................Stojkovic....................
                      ..........Mijatovic......Kovacevic.........
                      Ceo svet:
                      .................Smajhel........................
                      ..Kafu.....Vidic......Kanavaro..R.Karlos..
                      ..Ronaldo...Zidan...Cavi.........Mesi......
                      ...... Rivaldo........Ronaldo...............
                      Drugi sastav:
                      .......................Bufon...................... ....
                      ..Dani Alves..Ferdinand..Nesta..Maldini....
                      ..Bekam...........Desamp......Nedved.........
                      .................Denis Berkamp....................
                      .................Badjo...Anri..................... ...

                      ovako nekako, mada je sasvim moguce da sam mozda neke bolje igrace preskocio, ne mogu sada odmah da se prisetim nekih koji bi mozda zauzeli mesto pre pomenutih, a pored toga ima jos mnogo igraca koji bi mogli da se nadj u najboljih 11 tipa Pirlo, Dzerard, Toti, Del Piero, Kantona, Ibrahimovic, Drogba, Inzagi, Luis Enrike, Gvardiola, Lilian Tiram, Roj Kin....ne zastaju ti igraci nista za pomenutima

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        On je prvo trebao potpisati sa Interom,ali je taj posao propao kada se i Torino umjesao i poslije ga je trazio PSG gdje je on uspio koliko znam da sredi da nesto ranije predje u PSG prije nego sto je dozvoljeno,ali mislim da je svoj nastup zabiljezio u 28 godini i glupo je reci sad da je zbog njega se sve upropastilo i da zato mladi igraci idu.

                        Dovoljno je reci da je proglasen najboljim stranim igracem PSG.

                        Miroslav Ćiro Blažević: "Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!
                        Darko Pančev: Činilo mi se da bismo mi ostali igrači trebali plaćati da igramo u istoj ekipi sa Papetom. Bio je bogatstvo za svaki napad. Pasovi su bili nevjerovatni. Nekada bi me lopta pogodila a da je nisam bio svjestan. Fantastičan igrač


                        On nije završio u Interu zato sto je se u transfer umijšao Mođi koji ga je izradio u hotelu Europa ili Italija na Pofalićima nisam siguran i poslije toga Pape je suspendovan od Uefe(valjda je se tako zvala) i kasnije odlazi u PSG.
                        Savićević je za njega u subotu na ftv u emisiji stadionska groznica. rekao da je to najbolji igrac kojeg je gledao sa prostora bivše juge.

                        Comment


                        • Evo ja cu prvi.

                          ______ Buffon _____

                          Cafu - Maldini - Nesta - Carlos


                          Seedorf - Zidan - Gerrard - Giggs

                          ____ Messi Ronaldo____


                          ________ Casillas _____

                          __ Thuram - Vidic - Cannavaro ____


                          __Rivaldo - Pirlo - Bergkamp - C.Ronaldo____

                          _____Herny-Raul-Schevchenko____

                          Ovo je 90% subjektivno,morao sam cak 3 stopera u drugu postavu da stavim.

                          EDIT: Ipak drugi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Evo moj najbolji tim od igraca koje sam gledao. A to je od kraja devedestih na ovamo.

                            ------------------------ Casillas -----------

                            Cafu ------------ Nesta ----------- Maldini ------------ R. Carlos

                            -------- Seedorf -------- Pirlo ----------- Lampard

                            --------------- Guti ------------- Ronaldinho

                            ---- ---------------- Shevchenko -----

                            Pokusao sam da napravim tim za koji mislim da bi funkcionisao, ne samo da nabacam Ronaldinha, Messia, Ronalda, Kaku sve u istu ekipu....
                            Verovatno cete me isprozivati za Gutia, ali nisam mogao da odolim, covek je najbolji asistent kojeg sam video...
                            Samo mi nije jasno otkud Sedorf, pa i Sevcenko, Lampard ima tu dosta imena koja bi isla pre a koja bi isto tako funkcionisala u ekipi kako ti kazes.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Samo mi nije jasno otkud Sedorf, pa i Sevcenko, Lampard ima tu dosta imena koja bi isla pre a koja bi isto tako funkcionisala u ekipi kako ti kazes.
                              Ma subjektivno je, ipak cemo svi stavljati igrace iz ekipa za koje navijamo. Lampard zato sto je igrac koji daje 20+ golova po sezoni, i ima isto toliko asistencija. Nijedan centralni vezni mu nije ni blizu po datim golovima, sto se tice Seedorfa svidja mi se njegov stil, a Shevchenko verovatno najsubjektivniji izbor, ali posto mi je ostalo mesta za samo jednog napadaca nisam znao koga pre. Ima toliko igraca, koji bi konkurisali za najbolji tim, pogotovo u veznom redu, uvek ce neko faliti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Buffon-Cafu,Nesta,Maldini,Carlos-Gerrard,Pirlo,Zidan-Henry,Ronaldo(debeli),Messi...

                                ovo nisam sastavljao po fukncionalnosti,vec po igracima koje sam gledao a da ih obozavam

                                Omiljeni sa ove liste-Cafu

                                Comment

                                Working...
                                X