Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ja bih da promenim svoj glas sa postolja na pobedu

    ne daj se mare
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ja mislim da su konsultacije kretenizam race direction-a i citiracu Toby Moddy-a: Wouldnt be summoned in 500cc days"
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • #18
        ..ovde se ne radi ni o kakvim konsultacijama..ovo je klasican primer mocnika koji uticu na trku iz drugog plana..postoje znaci vozaci,na koje se mora uticati,ovako ili onako,koji su konkurentni i koji mogu poremetiti planove velikih..opet kazem,Repsol je taj koji vuce konce,i o tome sam vec govorio..da se ne ponavljam..ne mogu oni mali i slabiji da se ponasaju kako veliki i mocni to zamisljaju..zalosno,ali je tako..i svuda je tako..i sto je najgore,tendencija raznoraznih pritisaka ne opada,vec raste..u bilo kom sportu,pa i u Gp-ju..zna se ko kosi a ko vodu nosi..Mrako ce morati da nosi vodu,jos uvek.....the end!
        sigpic

        Comment


        • #19
          Шта се ово дешава? Јел хоћете да кажете да само зато што вози агресивније и зато што је (релативно) нов возач,свако има право да му прича и соли памет како треба да вози!?
          Забибери ударац момче!!!
          http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

          Comment


          • #20
            ako se ja pitam,nista on tu ne treba da menja
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #21
              Наравно де не, а када бих могао рекао бих му да вози још агресивније (посебно у дуелима) и баш да видимо шта би онда било?
              Забибери ударац момче!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

              Comment


              • #22
                Bilo bi jos 15 incidenata, od kojih bi bilo 10 slomljenih ruku ili nogu ili rebara i ostali bi na 5 vozaca. Eto sta bi bilo.
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • #23
                  Јел ти мислиш да они нису свесни тога шта носи трка!?
                  А да не причамо о оној дози дрскости коју морају да имају... Када би сви возили лепо један иза другог,без претицања и дуела, шта би било занимљиво!? Ко би то гледао?
                  Last edited by Софроније; 01-06-11, 01:44.
                  Забибери ударац момче!!!
                  http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                  Comment


                  • #24
                    Ja nisam rekao da bih voleo da gledam konvoj vozaca koji se ne pretice i slazem se da treba imati umerena doza, ali ne tolika doza da svaki put kad preteknes vozaca, on padne i slomi ruku, nogu, rebro itd. i sjebes mu i trku i trku za borbu za sampiona. A jedno je kada se 2, 3 puta desi kontakt, ali kada u 75% preticanja desi vreme je da se malo opomene...
                    Last edited by Hurricane; 01-06-11, 12:39.
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • #25
                      Mislim da je Marko jos uvek nedovoljno iskusan da pametno pretice druge i da pri tom nikoga ne ugrozi! On jos uvek hoce sve i hoce sad i to mu dodje glave, i pri tom ugrozi i druge! Opet, mogli bismo reci da se ostali vozaci, ako se vec toliko plase Marka, sklanjaju, mada ni to ne vodi nicemu!
                      A kad smo vec na ovoj trci, svi se secamo Rosijevog agresivnog guranja i preticanja pre 2 godine, ali ipak je bilo "odmeremo", hocu reci, ne deluje mi da su njih dvojica ugrozili jedan drugog! To je pravi duel!
                      #58

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Pablo View Post
                        Mislim da je Marko jos uvek nedovoljno iskusan da pametno pretice druge i da pri tom nikoga ne ugrozi! On jos uvek hoce sve i hoce sad i to mu dodje glave, i pri tom ugrozi i druge!
                        To sam hteo da kazem za Marka. Mora sve u tom trenutku i nikako kasnije..
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Hurricane View Post
                          To sam hteo da kazem za Marka. Mora sve u tom trenutku i nikako kasnije..
                          A iskreno, meni se to pomalo svidja! U redu je Marko dok god mi ne dira Rosija!
                          #58

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Pablo View Post
                            A iskreno, meni se to pomalo svidja! U redu je Marko dok god mi ne dira Rosija!
                            свака ти част...
                            Last edited by Софроније; 01-06-11, 14:02.
                            Забибери ударац момче!!!
                            http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                            Comment


                            • #29
                              The Repsol Honda rider has not been able to recover from collarbone surgery in time for this weekend’s Gran Premi Aperol de Catalunya.

                              Dani Pedrosa will miss this weekend’s Gran Premi Aperol de Catalunya, the fifth round of the 2011 campaign, as he continues to recover from the surgery he received on his fractured right collarbone on May 18th.

                              The Repsol Honda rider sustained the injury when he crashed during the French GP at Le Mans. Pedrosa and his team had hoped that following surgery three days after the accident and with a carefully planned rehabilitation programme he would be able to race this weekend, but a slower than anticipated healing process means he will instead sit this round out.

                              “After France, I had surgery to stabilise the fracture of my right collarbone and hoped to be ready for Barcelona. I pushed myself as best as I could but I feel that my collarbone is not yet ready. I think I must rest for a while and recover properly,” explained Pedrosa.
                              #58

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Софроније View Post
                                Наравно де не, а када бих могао рекао бих му да вози још агресивније (посебно у дуелима) и баш да видимо шта би онда било?
                                i ja sam to htela da mu kazem
                                idemo marerace your life
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X