Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i trebalo bi kazniti randija i aojamu zato sto su pokvarili idilu
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by denia_el View Post
      i trebalo bi kazniti randija i aojamu zato sto su pokvarili idilu
      Potpuno si u pravu, ja sam zaboravila na n jih.
      Predlazem da im se zabrani start na sledecoj trci.

      Comment


      • Originally posted by vesna8.11 View Post
        Potpuno si u pravu, ja sam zaboravila na n jih.
        Predlazem da im se zabrani start na sledecoj trci.
        hahahhahah
        sad sam se vec ozbiljno uplasila kako ce izgledati naredne trke
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by vesna8.11 View Post
          Potpuno si u pravu, ja sam zaboravila na n jih.
          Predlazem da im se zabrani start na sledecoj trci.
          Treba ih iskljuciti iz sezone
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • Do sada sam pretrazivala razne sajtove, ali nisam jos pronasla nista o ovoj sramnoj odluci direkcije za trke.
            A volela bih da saznam sta kaze i ostecena strana, pa ako neko nesto sazna, neka napise.

            Comment


            • sreca pa je sljedeci vikend Silverston (za 5 dana) pa cemo sto prije zaboraviti ovaj dosadni vikend
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                Do sada sam pretrazivala razne sajtove, ali nisam jos pronasla nista o ovoj sramnoj odluci direkcije za trke.
                A volela bih da saznam sta kaze i ostecena strana, pa ako neko nesto sazna, neka napise.
                E i ja pokusavam da nadjem neki komentar Zarca, ima na sajtu MotoGP, ali treba video pass, koji naravno nemam, pa bih zamolio ako neko ima, da napise ovde sta je rekao Johann.
                Inace sam procitao da je i duel Sofouglua i Simona pod istragom. Pa to je bio klasican nesrecni slucaj, bilo bi previse da kazne Kenana. Samo mi i dalje nije jasno ako su se odlucili na politiku kaznjavanja gde su onda bile kazne za Marqueza (jel bese Estoril ili Jerez kad je izbacio Reddinga) i Rossija (u Jerezu).
                sigpic

                Comment


                • трка је стварно била катастрофа... Прва четворка је апсолутно извозала трку без икакве жеље или воље да угрозе један другог!
                  Тако да се слажем са свима...
                  Било,прошло и не поновило се..
                  А када сам видео како је Сима исекао Хејдена на почетку трке,помослио сам да ће бити нешто... међутим људи ме успавали
                  Забибери ударац момче!!!
                  http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    E i ja pokusavam da nadjem neki komentar Zarca, ima na sajtu MotoGP, ali treba video pass, koji naravno nemam, pa bih zamolio ako neko ima, da napise ovde sta je rekao Johann.
                    Inace sam procitao da je i duel Sofouglua i Simona pod istragom. Pa to je bio klasican nesrecni slucaj, bilo bi previse da kazne Kenana. Samo mi i dalje nije jasno ako su se odlucili na politiku kaznjavanja gde su onda bile kazne za Marqueza (jel bese Estoril ili Jerez kad je izbacio Reddinga) i Rossija (u Jerezu).
                    Evo sta je rekao:
                    "His bike is faster... I help me with my elbow to keep my position... because if not I was second... and I want this victory"!
                    i na kraju je rekao da ce ubuduce vise voditi racuna, i umalo zaplakao.
                    http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                    Comment


                    • Originally posted by nnebojsa View Post
                      Evo sta je rekao:
                      "His bike is faster... I help me with my elbow to keep my position... because if not I was second... and I want this victory"!
                      i na kraju je rekao da ce ubuduce vise voditi racuna, i umalo zaplakao.
                      Hvala.
                      Strasno mi je zao Zarka, apsolutno nije uradio nista strasno. A Terol, onakvo radovanje, potpuno nezasluzeno, ne znam kako se bar nije pravio da mu je neprijatno.
                      Mislim da je ova odluka, bar malo, uticala i na Simoncelija. U jednom momentu je bio na tocku Rosija, i posle ga nigde nije bilo.
                      Imam utisak da nije zeleo da rizikuje, jer bi ga stigla ko zna koja kazna, ako bi napravio i malo agresivniji manevar.

                      Comment


                      • Sve bi bilo u redu da se nije jasno nageo na levu stranu u nameri da izgura Terola na travu... pri brzini od oko 150 km/h! Namera je postojala kao i u prethodnoj trci kod Stonera, da udari coveka pesnicom. Po meni je to isto. Dobio je sto je i zasluzio!
                        http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                        Comment


                        • Originally posted by nnebojsa View Post
                          Sve bi bilo u redu da se nije jasno nageo na levu stranu u nameri da izgura Terola na travu... pri brzini od oko 150 km/h! Namera je postojala kao i u prethodnoj trci kod Stonera, da udari coveka pesnicom. Po meni je to isto. Dobio je sto je i zasluzio!
                          Hvala na objasnjen ju, ja sam ocigledno previdela tu Zarkovu zelju da namerno izgura Terola sa staze.
                          A ston erov potez, i ovo danas nemaju blage veze. Ni jednu jedinu dodirnu tacku.
                          B rzina od 150km, Zarko i nije mogao drugacije da izadje iz te krivine, osim da ugrozi sebe.
                          Medjutim, prihvaticu da ne znam najbolje i da ne vidim najbolje.
                          Na kraju, mogi su samo daq im zamene mesta, Kao, nedozvoljeno preticanje, jedno mesto nazad.
                          Cista glupost, zaq svakog sa normalnim razmisljan jem.

                          Comment


                          • Lakat ili pesnica... u cemu je razlika? Osim sto je Terol danas mogao da pogine, za razliku od Randyja.
                            http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                            Comment


                            • Originally posted by nnebojsa View Post
                              Lakat ili pesnica... u cemu je razlika? Osim sto je Terol danas mogao da pogine, za razliku od Randyja.
                              Da pogine, o cemu ti pricas uopste? Pa nista strasno nije moglo da se dogodi.Ali bas nista.
                              Razlika izmedju pesnice, namera, ovo je trka, a u ovakvim trkama je i potrebno biti i agresivan, a ne vozikati se, kao malo dete.

                              Ne zelim vise o ovome, iluzorno je. Jer namera, pojedinaca, je ocigledna. Ne treba biti mnogo pametan.

                              Comment


                              • kako je krenulo ovi momci ce vise vremena provoditi po raznoraznim saslusavanjima nego na stazi
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X