Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Ja sam 100 % siguran da Tevez ide pa ako Mancini ne bude ziheras mogao bi ovako igrati:

    Yaya-De Jong

    Silva-Aguero-Balotelli

    Dzeko
    Eh , kad bi tako bilo ja bih bio presretan , to je bas po meni idealno , ali sumnjam da ce Mancini moci bez njemu omiljenog Barrya
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • http://www.skysports.com/story/0,195...064050,00.html

      Ja ne znam ko je ludji,tim koji je ponudio 80 miliona eura za Hulka ili Porto koji je to odbio
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ma ne verujem ja da su ponudili,pa niko nije lud,to njemu menadzer dize cenu,ovo je stvarno otislo u kurac...

        Comment


        • Predsjednik Porta se zakleo da ga nece prodati ispod 100 , da vidimo da li ce to i ispuniti
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Po nekim navodima Muhamed Sissoko blizu prelaska u PSZ ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ne mora znaciti, mozda ce Silva na klupu, a Aguero na krilo.

              Tevez poluspic i Dzeko napadac.

              Cini mi se da su oni igrali sa dva krila, jednim poluspicem i spicem. Dva zadnja vezna.
              Zar Tevez ne ide tamo u Argentinu 0o ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • ma kakav baloteli nema sta on da trazi u sitiju, cini mi se da lik uopste nije zreo,ponasa se kao klinac od 12 godina

                sta ce im ovaj aguero pored onoliko napadaca,covece ne mogu verovati kako ovaj manchester bacca pare

                Comment


                • Aguero potpisuje u cetvrtak za Siti i to za 200.000 nedeljeno!!! Sto bi voleo da se provede kao Adebajor tamo, zinulo mu dupe za novac....

                  Comment


                  • Nece,previse je dobar ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Jbg, Juve nema sta da ponudi Agueru osim Serie A, dok ce ovi igrati i LS.

                      A sigurno da ce biti veliko pojacanje za City.....vrhunski fudbaler, steta sto je igrao za Atletico, inace bi sada potpisao za Real.

                      Ali, sta da se radi, Benzema je vrhunski napadac i sasvim dovoljan.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Siti je dobio fenomenalno pojacanje samo je pitanje kako ce to Mancini sklopiti, a znamo da mu to nije jaca strana po svemu do sada vidjenom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jos samo da se rijesi pitanje Teveza,a sto se tice ovog komentara da bi on mogao u Argentinu,nista od toga jer mislim da njima ne pada na pamet da trose toliki novac,jer ga uospte nemaju...od posudbe nista jer on ne misli vise igrati za City
                          Last edited by AK47; 27-07-11, 22:27.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Izabrao Aguero novac City-ija. Stvarno mi je zao sto propustismo ovakvu klasu, ali sta da se radi. Valja ga ganjat za 1-2 sezone kad mu dosadi City

                            Comment


                            • Originally posted by miki1 View Post
                              sta ce im ovaj aguero pored onoliko napadaca,covece ne mogu verovati kako ovaj manchester bacca pare
                              Aguero je klasa za igrace koji igraju na njegovoj poziciji u City-u.

                              Moze igrati desno/levo krilo, poluspica i spica. Drugim recima, moze da igra sve po pitanju ofanzive i sigurno ce biti glavni igrac City-a. Ako Tevez ostane bice jos jaci.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Aguero je klasa za igrace koji igraju na njegovoj poziciji u City-u.

                                Moze igrati desno/levo krilo, poluspica i spica. Drugim recima, moze da igra sve po pitanju ofanzive i sigurno ce biti glavni igrac City-a. Ako Tevez ostane bice jos jaci.
                                ma jeste da je on dobar ali imaju previse igraca u napadu i bojim se da to ce narusiti hemiju u ekipi pogotovo kada uzmes da imaju balotelija,koji je zaista nevaspitan do bola

                                @nash slazem se u vezi manchinija potpuno si u pravu;)

                                Comment

                                Working...
                                X