Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vitese jos uvek zaiteresovan za radoslava petrovica

    Comment


    • Originally posted by miki1 View Post
      Vitese jos uvek zaiteresovan za radoslava petrovica
      Prvo, nije Radoslav nego Radosav a drugo ide u Blekburn najverovatnije.
      sigpic

      Comment


      • Ako jos jednom procitam Radoslav...

        Ide Raca,ali nikako da ode

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Prvo, nije Radoslav nego Radosav a drugo ide u Blekburn najverovatnije.
          isto mu dodje vazno da smo se sporazumeli;)

          edit: da pitam da li neko zna gde je marlon herewood? jel jos u blackpoolu ili negde drugde?
          Last edited by miki1; 25-07-11, 01:06.

          Comment


          • Aston Villa dovela N'Zogbia-u.

            http://www.skysports.com/story/0,,11677_7060677,00.html
            Last edited by D-Wade; 25-07-11, 15:26.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Aston Villa dovela Charles N'Zogbia-u.

              http://www.skysports.com/story/0,,11677_7060677,00.html
              odlican je taj Nzogbia...steta sto je toliko proveo godina u tako da kazem jadnom wiganu,koji se po ne znam koji put iscupa da ne ispadnu u championship,

              Comment


              • Odlican tehnicar i mislim da je Villa uradila pravu stvar njegovim dovođenjem. Sada ce traziti verovatno jos nekoga, kako bi popunili mesto odlaskom Downing-a.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Odlican tehnicar i mislim da je Villa uradila pravu stvar njegovim dovođenjem. Sada ce traziti verovatno jos nekoga, kako bi popunili mesto odlaskom Downing-a.
                  da to si upavu,ali njima ce dosta nedostajati asley young

                  Comment


                  • Mancini izjavio da ce za 4-5 dana Aguero postati igrac City-a
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • http://www.sportklub.info/vest.php?i...pskoj-istoriji

                      Koji debil,gde ide ovaj fudbal?19 miliona za igraca koji ima 26 godina?
                      Last edited by Casiraghi; 26-07-11, 11:33.

                      Comment


                      • Ja bih se usudio da kazem da Santi vredi svaki cent, ako ne i vise! Pa sta ako ima 26 godina? Covek ima jos 7-8 godina vrhunskog fudbala u nogama!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Dobar je igrac,ali su te pare velike
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Meni ovo sad postaje odvratno, dodju ti bogatasi najcesce Arapi, Rusi.... kupe neki prosecan klub i onda uloze u njega 350 miliona pokupuju navodno sve svetske zvezde i opet ne urade nista, dzaba lova, dzaba sve ako ekipa nema kako se ono kaze "team chemistry" ako nema hemije dzaba kupovina, a ta "hemija" se stvara godinama, bzvz potroseni milioni a igraci naravno idu tamo gde je lova...
                            E kada bi se uveo salary cap kao u NBA pa da vidimo onda.... Manchester, Arsenal, Barca ekipe koje bi i tada imale uspeha a o ostalima pogotovo o City-u i onima koji navijaju za njega nmg ni da pricam jer mi se odmah ta ekipa nikada nece imati dusu i to je to..
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • PA sta je tu cudno , Cazorla je igracina , u poredjenju s nekim igracima ovo je cak i jeftino , 26 godina , to nije puno , sta vise tek ce doci u najbolje igracke godine ..


                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Nije ovo puno uopste za igraca kakav je Kazorla,sjajan igrac,zahvalan,moze da igra na skoro svim pozicijama u vezi i mislim da im je ovo pun pogodak.Sto se razbacivanja tice,svidja mi se kako kupuje malaga,planski,nema puno gomilanja igraca,mislim da bi oni mogli sa jos 2-3 igraca komotno u LS sledece godine ;)
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X