Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Ja ne verujem šta je ovo!!!!!!!!!!!!!!!

    Ništa, sačekajmo ponoć...

    Hulk inače ima €100m odštetnu klauzulu
    Haha....ne vjerujem.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Ja ne verujem šta je ovo!!!!!!!!!!!!!!!

      Ništa, sačekajmo ponoć...

      Hulk inače ima €100m odštetnu klauzulu
      Ne daj boze da ode tamo, ne daj boze... Ovi Rusi nisu normalni definitivno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • 9:13 PM BST According to Antena 1, Porto are closing in on Arsenal striker Nicklas Bendtner. The Portuguese champions will have to splash out €12 million for the Dane.

        That will be peanuts if Porto pocket €87 million from Anzhi for Hulk!
        I Porto je u plusu €75m

        Ne znam da li će se ovo sve ostvariti ali baš me je zaintrigiralo ovo
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Joj lazi, et' sad ce Anzhi imati Hulk-a i Eto'o-a u napadu, o jebem ti fudbal.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            I Porto je u plusu €75m

            Ne znam da li će se ovo sve ostvariti ali baš me je zaintrigiralo ovo
            Dodaj na to prodaju Falkaa i zaradice oko 120 miliona..
            Ja se nadam da ce Hulk ostati u Portou i da je ovo samo lazna glasina..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • I ni krivi ni dužni dobiše €15m za trenera!
              Znaju oni da posluju itekako!

              Još nekih 80 minuta...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Everton i Arsenal su se dogovorili oko Artete on trazi 90 000 funti nedjeljno.Arteta je predao zahtjev za transfer.
                Luis Garsija stigao u Saragosu kao slobodan igrac.
                Rednap je objavio da je Levi odbio 40 miliona funti juce za Luku.Strasno glup potez.
                sigpic

                Comment


                • Taj isti Modric nece igarti kako je do sada igrao za Ješe i cijena ce mu padati. Cuj 40 miliona, pa onda i ja vrijedim milion ako on toliko.
                  Kakva prilika da se popuni kasa

                  Comment


                  • Nek se pokriju usima i Levi i Rednap, odbiti 40M za igraca koji vrijedi 20M, Boze budala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eeeee, vala da se i ovo zavrsi nocas Ne mogu da ispratim do kraja, samo se nadam da se ujutru necu nista neprjatno iznenaditi ;)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Taj isti Modric nece igarti kako je do sada igrao za Ješe i cijena ce mu padati. Cuj 40 miliona, pa onda i ja vrijedim milion ako on toliko.
                        Kakva prilika da se popuni kasa
                        Meni stvarno nije jasno koliko su mislili da ga prodaju,a nema nista gore nego drzati u ekipi nezadovoljnog igraca.Sanse nema da im neko toliko ponudi sledece godine.
                        Reise dao sam ti rep ali ti moram i javno pohvaliti avatar,postuj sto vise

                        Palasios je i zvanicno igrac Stouka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo koliko su ljuti navijaci splitskog Hajduka na Joe Šimunića, jer je otišao u Dinamo



                          Sta ovi transferi ucinise u zadnji nekoliko dana.

                          Comment


                          • Benajun u Arsenalu,najvjerovatnije pozajmica,dobro ste prosli Arsenalovci
                            sigpic

                            Comment


                            • Sanderlend se interesuje za Pavljucenka koji misli da nema mjesta za njega u Totenhem dolaskom Adebajora.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ustvari, na ostrvu je ostalo još 1h i 45min zbog časovne zone... Ima još do toga...

                                A ne znam do kada traje transfer rok u Rusiji. Danas mislim da se ne završava jer bi već bio gotov i ne bi bila ova vest za Hulka!?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X