Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Zaradjuje ''skromnih'' 90000 funti nedeljno.
    Krvav je to lebac, nema socijalno, nema topli obrok...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Krvav je to lebac, nema socijalno, nema topli obrok...
      Nema regres.....
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Zaradjuje ''skromnih'' 90000 funti nedeljno.
        Od te plate ide 50% na porez...tako da mu ostaje samo 45000 nedeljno

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Zaradjuje ''skromnih'' 90000 funti nedeljno.
          To nije ništa gledajući koliko para dobijaju klošari iz Sitija npr ovaj Yaya Toure koji ima 200 000 nedeljno pa vi gledajte ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Vidi ove sto me napadaju.
            To sam stavio skormnih, zato sto recimo Runi i Ferdinand zaradjuju mnogo vise, a svakako Ferdinand ne bi trebalo da zaradjuje vise od VIdica s obzirom da je stalno povredjen.Al kad se sve to oduzme nisu ni to male pare.
            I to sto rece Gangrena.
            PSZ ce da posalje ponudu od 8 miliona evra za Marka Borijela.
            KPR dovodi u svoje redove fudbalera Aston Vile Luka Janga.

            Comment


            • Lugano potpisao za PSG , placen je 3 miliona eura .


              Moze on da bude veliko pojacanje
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Pa meni nije jasno zasto ga nije Juventus doveo kad ga je PSZ doveo za sicu?

                Bisevac ce igrati u startmoj postavi dok se Sako na oporavi od povrede.

                Comment


                • Juventus propustio Lugana, ništa novo za njih... Za Alexa verovatno nemaju para (ili neće da daju!?) osim ako ga Čelsi ne ustupi na pozajmicu...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Sada se kao pojacanje Juventusa pominje defanzivac Sao Paola Rodolfo:http://www.transfermarkt.de/de/rhodolfo/profil/spieler_55322.html
                    Pored njega pominje se i defanzivac Stutgarta Kalid Bularuz.
                    Roberto Martinez, trnere Vigana, laze da Hugo Rodraljega nece da napusti Vigan do kraja sledece sezone kada ROdraljega postaje slobodan agent.
                    U Njukaslu su spremni da urade sve kako bi doveli napadaca Frajburga Papisa Dembu Sisea.
                    Dzonatan Leger je napustio Anderleht i presao u redove Tereka.
                    Stiv Brus razmislja da li da dovede Krega Belamija.
                    AKo je verovati BiBiSiju, Vilson Palasio bi trebalo da predje u Stouk Siti.

                    Comment


                    • Pjanić: Pregovaramo s Romom, blizu smo dogovora!
                      Miralem Pjanić na pragu je potpisa za italijanskog nogometnog velikana, Romu.

                      Bh. reprezentativac i član francuskog Lyona tako bi karijeru mogao nastaviti u glavnom gradu Italije, na rimskom Olimpicu.

                      Tu je informaciju za SCport.ba potvrdio i otac bh. reprezentativca, koji je stigao danas u Sarajevo.

                      „Da, istina je da se pregovaramo s Romom. I mislim da smo blizu dogovra. Potrebno je još da Lyon da svoj pristanak. Što se Rome tiče želja da Miralem obuče njihov dres je neupitna“, kazao je Pjanićev otac inače i menadžer bh. reprezentativca.
                      scsport.ba

                      Comment


                      • Izgleda da ako Pjanić dođe kojim slučajem u Romu to možda znači da će De Rosi možda u Siti! Ali i dalje mi je neverovatno da De Rosi ode iz Rome, on je budući kapiten i ne vidim ga u drugom timu. Ali još nije produžio ugovor koji ističe naredne godine i tu Siti vidi šansu...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Izgleda da ako Pjanić dođe kojim slučajem u Romu to možda znači da će De Rosi možda u Siti! Ali i dalje mi je neverovatno da De Rosi ode iz Rome, on je budući kapiten i ne vidim ga u drugom timu. Ali još nije produžio ugovor koji ističe naredne godine i tu Siti vidi šansu...
                          Ja stvarno ne znam dal je Mancini normalan pa dovodi tolike igrace, jos njega ako dovede, pa gde ce da igra covek pored Turea i Berija, a tu je i De Jong.. Ja mislim da od tog dogovora sa De Rosijem nema nista ali Pjanic ce verovatno preci... Ne mora da znaci da ako Pjanic dodje da ce ovaj otici.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • De Rosi je izmisljen igrac za Berija, koji je jedan obican precenjeni engleski igrac. Tako da bi on svakako imao mesta u prvoj ali male su verovatnoce da se to ostvari.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja se nadam da će De Rosi da ostane u Romi...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • City pokazuje da je moguce igrati fudbal sa 45 igraca

                                Comment

                                Working...
                                X