Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Ne bih rekao da je bas do toga.Barsa gleda da na svakoj poziciji ima dva igraca, a u stvari ih koristi samo 15.
    Afelaj kada se vrati treba dvojica iz startne postave da se povrede kako bi on usao jer Pedro je domaci igrac, a i Sancez ce imati prednost u odnosu na njega.
    Barsa do sada u 1. timu ima 22 igraca,znaci minus Fontas i Thiago koji su prekomandovani u 1. tim,pojacanja Alexis i Sanchez i Hleb koji je trenutno igrac Barse,ali trazi se klub za njega,znaci 22 - 5 = 17.

    Tvoja konstatacija da koriste 15 igraca je tacna,zato sto Puyol nije igrao vecinu sezone,znaci prosek su imali na raspolaganju 15-16...zato toliko igraca koriste.
    A inace ove sezone ce igrati u 6 takmicenja,1 igrac ne moze da izdrzi 60+ utakmica,bice rotacije,znaci mesta i vremena za sve.

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • Valencija je ponudila 10 miliona Real Madridu za Albiola
      Ibisevic ce izgleda preci u Blackburn,cijena izmedju 4 i 6 miliona
      Kaka izjavio da nece napustiti Real Madrid
      Galtasaray je zelio Diega iz Wolfsburga,ali on ipak zeli sacekati ponudu Atletica
      Liverpool ce poslati ponudu za Sebastiana Coatesa,mladog Urugvajca koji je odbrambeni igrac
      PSG zeli Mertesackera
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Phenom View Post
        Tvoja konstatacija da koriste 15 igraca je tacna,zato sto Puyol nije igrao vecinu sezone,znaci prosek su imali na raspolaganju 15-16...zato toliko igraca koriste.
        A inace ove sezone ce igrati u 6 takmicenja,1 igrac ne moze da izdrzi 60+ utakmica,bice rotacije,znaci mesta i vremena za sve.
        Ako ti tako kazes.Samo je razilka sto ce Barsa zbog ta dva takmicenja koja nije imala prosle godine imati samo tri dodatne utakmice.
        Sigurno je to da ce ovaj strajk tek da im naparavi problema oko toga da ce u jednom periodu da budu prenatrpani utakmicama, a prvenstva se zavrsavaju malo ranije zbog EP.

        Bravo AK, skratio si me muka.
        Kao jedna od opcija u napadu Volfsburga pominje se Amauri.
        Celnici Barselone porucili da Afelaj nece menjati sredinu.
        Liverpul ce ponuditi Birmingemu 8 miliona za stopera Skota Dana.
        Bolton je blizu dovodjenja tri igraca-U pitanju su David N'Gog, Son Rajt-Filips i Dedrika Bojate.Bojata bi dosao na pozajmicu, a Rajt Filips bi presao za 3 miliona evra.
        Entoni Anan, fudbaler Salkea, provesce ovu sezonu na pozajmici u Viteseu.

        Comment


        • Mnogo pare daje Roma za Osvalda, gotovo €18m!

          http://www.goal.com/en/news/755/euro...ransfer-report

          EDIT: Nasri zvanično u Sitiju

          http://www.arsenal.com/news/news-arc...city-for-nasri

          A Eto'o ima lekarski sutra i Inter bi trebao da dobije €27m od ovog transfera. Eto'o će imati platu €20.5m što je rekord u istoriji fudbala! Anži Mahačkala ruski Mančester Siti!

          Semi bi trebao da dobije i vilu u Moskvi od vlasnika Kerimova. Inače igrači treniraju i žive u Moskvi a u Dagestan idu samo da igraju domaće mečeve.

          Šta li će dobiti Eto'o za rođendan od Kerimova. Roberto Karlos nije bio ni malo nezadovoljan svojim rođendanskim poklonom
          Last edited by Il Capitano; 23-08-11, 14:12.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Doci ce Osvaldo u Romu, al zato su iz Rome spremni da prodaju Borijela Fulamu.
            Uprave Arsenala i Totenhema, reagujte na vreme da Mertezaker ne zavrsi u PSZ.Zasluzio je da igra u jacoj ligi.
            Kjaer se oglasio pre neki dan i izjavio da nije jedan od onih koji bezi iz odgovornosti i izrazio zelju da ostane u Volsburgu.
            Galatasaraj zeli da dovede Dijega na jednogodisnju pozajmicu.
            Papa Dembis SIse je izjavio zelju da napusti Frajburg do kraja letnjeg prelaznog roka.
            Krle , vidim Inter se interesuje za usluge Hurada koji trenutno nastupa za Salke.
            Last edited by Ricma; 23-08-11, 14:26.

            Comment


            • Hajd nek se i ovo s Nasriem konacno zavrsilo


              Inter nakon saznanja da Kaka' nece da napusti Real zeli da dovede Jurada iz Schalkea .


              Dobar je Jurado pravo , sad samo da vidimo da li ce Schalke pristati na prodaju ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Video sam to za Hurada na goal.com. I piše da nije imao neku sezonu u Šalkeu a Inter ga traži... Mada ja lično sam ubeđen da nema ništa od ovoga. I bolje što nema, potreban je drugi tip igrača.

                Danas su se sastali Branka i Gasperini da razgovaraju o zameni za Semija. Tevez, Laveci, Zarate, Palasio, Forlan itd. su svi mogući naslednici.

                Tevez je preskup, za Lavecija Napoli traži €30m (Inter je ponudio jedva €14m i Pandeva ovi to odbili i s obzirom koliko je škrt Inter sada teško da će ponuditi više za njega). Palasija bih uzeo samo ako niko od ovih ne bi došao. Forlan bi bio dobro pojačanje samo što nema brzinu.

                I Zaratea bih najviše voleo s obzirom da je i dostupan. Lacio navodno traži €18m za njega i žele da ga prodaju. Odlična igrač i mogao bi Inter malo da smanji njegovu cenu nekim dugim pregovorima prepoznatljivim za Inter A navodno Gasp najviše želi ili Zaratea ili Lavecija.

                Bio bih veoma zadovoljan kad bi došli i Zarate i Forlan ali to je previše optimistično Neko će doći sigurno!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post

                  Dobar je Jurado pravo , sad samo da vidimo da li ce Schalke pristati na prodaju ..
                  Prodace ga, samo je pitanje da li ce Inter na to da se upeca.
                  Na tim pozicijama gde Hurado igra je velika konkurencija jos Salke zeli da produzi ugovor Farfanu.Da ne pomenem kako bi Salke zeleo da da sansu mladjim igracima koje ima u svojim redovima na tim pozicijama.Prodace ga samo ako stigne ponuda koja ce da ih zadovolji.

                  Comment


                  • Nadam se da ce Vedo preci u Blekburn kad vec ne igra u Hofenhajmu...

                    Meni je tog igraca neverovatno zao Ko zna sta bi postigao do sada da se nije povredio...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Lassana Diarra navodno sve dogovorio sa Tottenham-om.
                      Joey Barton dobio dozvolu da prica sa QPR.
                      Harry Redknapp zeli Joe Cole-a u svojoj ekipi.
                      Aquilani se nada da ce u narednim danima preci u Milan.
                      Hoffenheim dao dozvolu Blackburnu da pregovara sa Ibisevicem.
                      Emmanuel Adebayor blizu prelaska u Tottenham na jednogodisnju posudbu.
                      Rajkovic potpisao na cetri godine za HSV.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Mancini kaze da nema dovoljno igraca u veznom redu , da mu je potreban jos neki , jer igraju LS , pa bi sad De Rossia ..

                        Stvarno ne vidim svrhu dovodjenja De Rossia , mi ovdje konstantno pricamo da nece moci sastaviti prvih 11 zbog toliko kvalitetnih igraca , a on kaze da ih ima malo , svasta

                        Da proda Barrya , pa onda dovodi De Rossia oke , ali ovo bas ne kontam ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Mancini kaze da nema dovoljno igraca u veznom redu , da mu je potreban jos neki , jer igraju LS , pa bi sad De Rossia ..

                          Stvarno ne vidim svrhu dovodjenja De Rossia , mi ovdje konstantno pricamo da nece moci sastaviti prvih 11 zbog toliko kvalitetnih igraca , a on kaze da ih ima malo , svasta

                          Da proda Barrya , pa onda dovodi De Rossia oke , ali ovo bas ne kontam ..
                          Ma samo gomila igrace i to ti je.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Mancini kaze da nema dovoljno igraca u veznom redu , da mu je potreban jos neki , jer igraju LS , pa bi sad De Rossia ..

                            Stvarno ne vidim svrhu dovodjenja De Rossia , mi ovdje konstantno pricamo da nece moci sastaviti prvih 11 zbog toliko kvalitetnih igraca , a on kaze da ih ima malo , svasta

                            Da proda Barrya , pa onda dovodi De Rossia oke , ali ovo bas ne kontam ..
                            Pa vidis valjda da su mu pare udarile u glavu. Ne zna covek sta prica, prso je sa mozgom. Sa ekipom koju sad ima, trebalo bi sve da osvoji sto se osvojiti moze ove sezone, ali ja znam da nece jer je glup trener, i po meni totalna budala. Ja mislim da bi trebalo Mesija da kupi jer nema dovoljno napadaca.
                            Last edited by Freshman; 24-08-11, 14:41.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Neka on gomila, ali batice, kada mu se neko povredi, ulazi mozda i bolji igrac na njegovu poziciju.

                              City kao nekada Brazil, moze dve ekipe da napravi, koje bi se borile za visok plasman.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma budala , ali ja mislim da ako ce vec dovoditi nekog veznog to ni u kom slucaju ne treba biti De Rossi .. Taj covjek zadnje dvije , pogotovu proslu sezonu igra ocajno , ne moze da se sastavi , jedino sto kvalitetno radi ubija protivnicke igrace .. Nekoliko puta je dobio po 3 i vise utakmica suspenzije , sjetite se samo onog starta nad Cavaniem ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X